Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Minister Rolnictwa chce dobić pszczoły…. tymczasowo.

“Cały przyszłoroczny rzepak będzie zabójczy dla pszczół – alarmują ekolodzy. To skutek decyzji ministra rolnictwa, który zezwolił na czasowe stosowanie preparatów szkodzących tym pożytecznym owadom. Chodzi o neonikotynoidy, które od poniedziałku można przez cztery miesiące stosować na uprawach rzepaku. Resort rolnictwa zapewnia, że ryzyko problemów pszczelarzy jest minimalne. Dodaje też, że swoją decyzję konsultował ze związkiem hodowców. Ale szef związku odpowiada, że “nic takiego nie miało miejsca”.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kontrowersyjna-decyzja-ministerstwa-rzepak-bedzie-zabojczy-d,nId,2605856#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Dwa różne zeznania, czyli ktoś kłamie…

Nie chcę pisać o skutkach dla pszczół i w konsekwencji dla nas tej decyzji, ale pragnę zwrócić uwagę na pewien szkopuł.

 

Komisja Europejska zakazała w kwietniu 2018 używania pestycydów z grupy neonikotynoidów poza szklarniami, ale zarządzenie zacznie obowiązywać pod koniec roku.

Więc o co chodzi? Minister wystawił pozwolenie na najbliższe 120 dni…..

To tak, jakbyśmy wiedzieli, że dopalacze szkodzą i powodują spustoszenie w organizmie, ale moglibyśmy nimi się truć i innych przed wejściem ustawy. Parodia prawa i mentalności ludzkiej.

 

Jak wspomniałem ostatnio jesteśmy województwem biblijnej bestii i to oni (ludzie bestii) decydują kiedy coś jest dla nas zdrowe.

 

Kilka milionów Polaków zagranicą, a reszta staje się kandydatami do onkologii.

Tymczasem państwo, które wygrało z nami wojnę gospodarczą, czyli Niemcy,  wprowadzają na poziomie krajowym jeszcze ostrzejsze restrykcje niż w Komisji Europejskiej, m.in. dotyczące szklarni. Niemcy postawiły na metody biologiczne i pestycydom wypowiedziały wojnę po tym, jak w ciągu 30 lat w niemieckich parkach narodowych wyginęło 80 proc. owadów.

Tygodnik „Nature” wyliczył, że pszczoły podnoszą produkcję roślin nawet o 8 procent, bez nich liczba zgonów na świecie wzrosłaby prawie o 1,5 miliona.

 

Wniosek producentów rzepaku jest pierwszym, który Ardanowski rozparzył w swojej kadencji.

Należałoby sobie zadać pytanie kim są producenci rzepaku. Pytanie retoryczne chyba.

 

 

Cały czas kłania się Biblia:

 

“Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, i Ja ciebie odrzucę, abyś mi nie był kapłanem, a ponieważ zapomniałeś o zakonie swojego Boga, Ja też zapomnę o twoich dzieciach.” Ozeasza 4.

 

Updated: 16 lipca 2018 — 11:05

1 Comment

Add a Comment
  1. Brrrr, okropne… nie dziwię się, że dostało się za ten pomysł…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: