Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Paweł Chojecki proizraelski pastor.

W tym całym oceanie było nie było słusznych ataków na kościół Rzymu, mało kto zauważa iż za znaczna częścią tych ataków stoją Żydzi. Jest to jednak walka dwóch agend tej samej bandy. Jest to walka mafii o wpływy.

Paweł Chojecki reprezentuje agendę prosyjonistyczną i już to udowadniam.

 

Zajadli wrogowie katolicyzmu okazują się być też wrogami „antysemityzmu”. Na facebookowym profilu antykatolickiego pisma i antykatolickiej internetowej telewizji „Idź pod prąd” można obejrzeć filmik w którym pozbawiony akademickiego wykształcenia teologicznego pastor Paweł Chojecki chwali Izrael i potępia „antysemityzm” – w czym przytakuje mu Marian Kowalski.

Pastor Chojecki docenił Izrael za to, że jest jego zdaniem strategicznym sojusznikiem USA i Polski, wojuje z lewactwem i potępia Sorosa. Zdaniem Pawła Chojeckiego „normalni ludzie już coraz lepiej widzą, że antyżydowska jazda jest ordynarnym kłamstwem”.”

 

wolnosc24.pl/2017/07/21/pastor-chojecki-potepia-antysemityzm-a-marian-kowalski-mu-przytakuje/

 

Otóż wszyscy wiemy o wycieczkach Pawła Chojeckiego do USA.

Jego bliskim kolegą jest niejaki pastor Jonathan Falwell.

 

 

” Chojecki i jego rodzina byli m.in. gośćmi Jonathana Falwella – pastora Thomas Road Baptist Church – tzw. megakościoła w Lynchburchu w Wirginii. To zamożna sekta licząca obecnie ponad 24 tysiące członków i – podobnie jak wiele innych protestanckich grup – należąca do Południowej Konwencji Baptystów.”

http://marianipawel.blox.pl/html

Autor zapewne jest rozgoryczonym katolikiem i stąd to nazewnictwo – sekta, ale tak patrząc sektą jest także kościół Rzymu.

 

Teraz co jest najbardziej w tym wszystkim istotne:

 

Falwell jest członkiem zarządu Chrześcijan Zjednoczonych dla Izraela.

Czym jest organizacja Chrześcijan Zjednoczonych dla Izraela?

 

Chrześcijanie Zjednoczeni dla Izraela ( CUFI ) to amerykańska organizacja chrześcijańska, która wspiera Izrael . Oświadczają oni, że celem ich jest “zapewnienie narodowego stowarzyszenia, poprzez które każdy proizraelski kościół, organizacja parakościołowa , posługa lub osoba w Ameryce może przemawiać i działać jednym głosem na poparcie Izraela w kwestiach związanych z kwestiami biblijnymi “. Jest to największa proizraelska organizacja w Stanach Zjednoczonych  z 4,1 milionami członków!!!

 

Na czwartym dorocznym kongresie CUFI, dyrektor stanowy CUFI na Florydzie Scott Thomas, który jest starszym pastorem w organizacji Without Walls Central w Lakeland na Florydzie , stwierdza, że ​​poparcie CUFI dla Izraela nie jest związane z chrześcijańską eschatologią (jedna z cech dyspensacjonalizmu , która głosi, że nowoczesne państwo Izrael ma centralną rolę w doprowadzeniu do drugiego przyjścia Jezusa Chrystusa ), ponieważ chrześcijanie wierzą, że nic nie mogą zrobić, aby przyspieszyć ten proces

Thomas cytował także rozdział 12 Księgi Rodzaju , który stwierdza, że ​​Bóg pobłogosławi tym, którzy błogosławią Żydów i przeklina tych, którzy przeklinają Żydów, i powiedział, że jego chrześcijańska wiara nie mogłaby istnieć bez fundamentu judaizmu. [19] CUFI współpracuje z żydowskimi organizacjami międzywyznaniowymi, takimi jak Centre for Jewish-Christian Understanding and Cooperation (CJCUC).

 

 

Wszystko jest zgodne  z apokalipsą. bestia (syjonizm) niszczy nierządnicę (Kościół Rzymu).

 

Paweł Chojecki należy do bestii.

Jeszcze taka ciekawostka. Jest gros osób popierających IPP pochodzenia żydowskiego i oni nigdy się Wam do tego nie przyznają, ale ja mam takich znajomych. Nie lubią mnie, ale to ich problem.

 

Kościoły protestanckie są przepełnione zarówno ludźmi bestii jak i nierządnicy. Patrząc na to w ten sposób, widzimy skąd się biorą różnice w nauczaniach, dlaczego nie ma jedności kościoła Boga, dlaczego jest tyle denominacji.

 

 

 

 

Updated: 13 lipca 2018 — 21:35

2 komentarze

Add a Comment
  1. Coraz ciekawszych rzeczy się o nim dowiaduję… :/

    1. Pawel Chojecki zaklada w Polsce tzw Mega koscioly. Jednym z planów jest taki ze przejmuja one mniejsze koscioly rozrzucone po Polsce. Robia tzw ugruntowania biblijne co ma na celu narzucenie ludziom ktorzy biora w tym udzial swoich interpretacji. Osoby które nie chca im sie poddac tj(ich narzuconym interpretacja) sa automatycznie usuwane i nastepuje rozlam kosciola.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: