Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ewangelista Todd Bentley twierdzi, że „Finansowy anioł” odwiedził go w pokoju hotelowym, a inny zmagał się z nim w domu.

Założyciel „Świeżego Ognia” w USA i uzdrawiający ewangelista Todd Bentley twierdził, że  podczas „Jubileuszowej usługi odpustu nadprzyrodzonego długu” w czasie swojej posługi miał spotkania z aniołami na żywo podobne do tych, których doświadczają postacie biblijne, w tym wizyta  „anioła finansowego” w obskurnym pokoju hotelowym i drugi w jego domu, gdzie anioł zmagał się z nim  w  łóżku…..

„To (anioł) wydawało mi się człowiekiem, człowiekiem, więc nie mam snu, nie jest to trans, jestem całkowicie rozbudzony, jestem w mojej łazience i nigdy nie miałem anielskiego spotkania tam, gdzie jest jak na tym świecie, posłaniec z Nieba .

Oto pastor

 

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego pastora.

Jednakże tutaj zwiedzenie jest bardzo jaskrawe…

 

Ale są tacy pastorzy jak np Bill Johson, którzy są o wiele bardziej niebezpieczni niż byl kiedykolwiek Todd Bentley.

 

 

Świadectwa Bentleya zawierają pewne kontrowersyjne twierdzenia, w tym spotkania z Pawłem Apostołem. Głosił także o spotkaniu z aniołem, którego nazwał „Emma”, w kościele zgromadzeń Bożych w 2001 roku. Anioł pojawił się w formie żeńskiej i „posypał” złotym pyłem, ilustrując finansowe błogosławieństwa, na zbór, w którym głosił. „ [W odpowiedzi na krytykę biblijnej inspiracji anioła, który pojawił się w kobiecie, Bentley napisał, że to był Boży wybór, a nie jego własny, że anioł ukazał mu się w ten sposób. Bentley wyjaśnił: „W przypadku anioła zwanego” Emma „, który opisałem jako mający właściwości pielęgnacyjne matki, niektórzy automatycznie założyli, że moja doktryna jest taka, że ​​wierzę w żeńskie anioły. To nigdy nie miało miejsca Z jakiegokolwiek powodu Bóg wybrał pokazanie mi tego anioła w kobiecej osobowości, On to zrobił, nie znaczy to, że anioł był kobietą, anioły są duchami i pojawiają się w wielu formach, być może w takiej formie Bóg wybrał tego anioła do wzięcia w celu objawienia, które mi dał, są duchowymi istotami światła, stworzonymi z Bożej chwały, bez płci i ukazującymi się w jakiejkolwiek formie, którą Bóg wybrał, aby nam je wysłać „.

Pastor Strader z Zapalonego Kościoła, który zaprosił Bentleya do Lakeland, powiedział:

„Czuwamy nad wszystkim, wszystko, co dzieje się na platformie, jest biblijne […] Nocne przesłanie było w stu procentach niczym innym jak tylko Jezusem, ludzie są zbawieni, ludzie są uzdrowieni, a Jezus jest uwielbiony. […] Nawet niektórzy z moich tak zwanych przyjaciół kwestionują moją uczciwość, ale nigdy nie przychodzą na usługi. To nie fair, tylko oglądać ich w telewizji.

Praktyki i duchy New Age zalewają Kościół. I tacy ludzie jak Bill Johnson stali się „akceptowalną twarzą” tej inwazji.

 

Problem polega na tym, że Bill Johnson popiera i promuje „namaszczenie” dokładnie identyczne z tym, które promuje Todd Bentley.

„Pijańska chwała”, tunel ognia, śmiech, szarpanie, złoty pył, „anioł-mania” – namaszczenie, które wyrządziło takie szkody ruchowi charyzmatycznemu na całym świecie, a w wielu przypadkach zredukowało go do szokującej parodii tego, co kiedyś było.

Tego nie było za czasów Dereka Princea. Kim są ci ludzie – duchowe pijaństwo, „portale”, „wizualizacja”, podróże duchowe, tunele przeciwpożarowe, anielskie kule i tym podobne?

Wszystko to znajduje się w ruchu New Age, ale nie w Biblii.

Bill Johnson był jednym z największych zwolenników odrodzenia Lakeland kierowanego przez Todda Bentleya. I nawet po tym, jak to się stało, publicznie poparł w 2011 roku posługę Todda Bentleya.

Ale Bill robi to wszystko z takim „przyziemnym” urokiem i mądrymi słowami – „jak to może być oszustwo?”

To czyni go tak niebezpiecznym.

Przez takich nauczających ludzie trafiają do demonów myśląc, że są uczniami Jezusa.

 

Updated: 13 lipca 2018 — 18:26

4 komentarze

Add a Comment
  1. Bo ci tylko zwodzą… :/

  2. „Lecz choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba głosił wam ewangelię inną od tej, którą wam głosiliśmy, niech będzie przeklęty” – Gal. 1,8 UBG
    „Czy teraz bowiem chcę pozyskać ludzi, czy Boga? Albo czy staram się przypodobać ludziom? Gdybym nadal ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusa” – Gal.1,10 UBG

  3. Koniec zlego jest bliski dlatego demony szaleja pod kazda postacia, tylko ze ludzie sa slepi, ten swiat jest sterowany prze tego co juz nie powinien byc, niestety jescze jest, bo jego kult jest wielki.

  4. http://walczymyozyciewieczne.blogspot.com/2018/03/zagrozenie-kundalini-czy-faszywe-duchy.html. Jeden z rozdzialow warte lektury ksiazki Andrew Stroma.
    Do Polski niestety zjedzaja prorocy I uslugujacy z tych srodowisk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: