Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Raper TAU uprawia bałwochwalstwo.

Informację ze swoimi słusznymi w świetle Pisma przemyśleniami przesłał mi stały czytelnik Radek, który kiedyś tam dawno temu słuchał TAU, a teraz Bóg pokazał mu zwiedzenie jakiego jest uczestnikiem ten raper. Problem w tym, że jako bardzo znany muzyk swoją osobą zwodzi i innych.

 

Radek tłumaczy,:

“Tau początku mówi, że Bóg jest miłością, że czuje spokój itp. itd. a w drugiej części wywiadu nawiązuje do muzyki i raperów z Polski, że robią muzykę o niczym (zgadzam się) ale chwile po tym zaczyna przeklinać i wyzywać ich, złość jak nigdy. Tak robi Boży człowiek?’

 

 

W poniższym filmie YT pt Raport z Wojny o Duszę – Maryja uratowała mi życie. Świadectwo””

w 3:10 zaczyna klękać przed posągiem!!!

 

 

 

Jawnie jest łamane i ostentacyjnie przykazanie drugie:

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.”

 

 

TAU klęka przed posągiem Marii. Czyni BEZprawie.

Problem polega na tym, że w tym momencie nie jest to jego prywatna sprawa. Jest on autorytetem dla mas młodych ludzi.

Nie wiem co miał zaoferowane i od kogo, ale zwodzi świadomie lub nie, wszystkich go słuchających ludzi.

 

Jakkolwiek jest proszę o modlitwę za tego człowieka, aby Bóg otworzył oczy na prawdę. Na prawdę, która go wyzwoli. Ta prawdą jest Jezus Chrystus, bo:

 

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,”

 

 

Chciałem przy tej okazji powiedzieć, że system szatana kształtuje liderów grup mających na celu odprowadzić ludzi od Prawa Bożego. Dlaczego? ponieważ osoby czyniące bezprawie są bardziej podatne na sugestie, na demony.

Bóg i Jego Duch NIGDY nie zaprowadzi człowieka do Marii a tym bardziej do figury, która ma uszy a nie słyszy, ma oczy a nie widzi.

 

Katolicy łamią 2 przykazanie, a niby protestujący (protestanci) czwarte.

 

 

 

ps.

Około pół roku temu modliłem się kilka razy o splajtowanie salonu gier kolo mnie, tych z sieci 77777. Przejeżdżając kilka razy widziałem ów salon zamknięty… Nie jestem pewien, bo może o określonych godzinach otwiera, ale jeśli nawet nie to bede modlił się dalej.

 

 

 

Updated: 12 lipca 2018 — 19:36

1 Comment

Add a Comment
  1. Aż szkoda, że się tak zachowuje (m.in. właśnie to wyzywanie) i że plącze się koło maryi (mała litera celowo!), bo pomijając właśnie elementy katolickie w muzyce, nie jest najgorszym raperem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: