Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Filipiński prezydent Rodrigo Duterte: „Kim jest ten głupi Bóg?”

Ostatnia wieczerza gejowska, łazienka transseksualna w Białym Domu, satanista w jury programu “Mam talent” – to poważne sympotomy nadejścia Jezusa.

W na wskroś katolickim kraju prezydent Filipin Rodrigo Duterte nazwał Boga „głupim”.

 

Skrytykował również biblijną historię o stworzeniu człowieka i grzechu pierworodnym. Jego wypowiedź oburzyła katolików.

 

Kim jest ten głupi Bóg? – pytał prezydent i drwił z  biblijnej historio o stworzeniu człowieka i grzechu pierworodnym.

– Stworzyłeś coś doskonałego, a potem wymyśliłeś coś innego, co skusi człowieka i zniszczy jego pracę – kontynuowała głowa państwa.

– Jeszcze się nie urodziłeś, a już na tobie ciąży grzech pierworodny. Co to za religia? Nie mogę tego zaakceptować – powiedział.

 

Im bliżej nadejścia antychrysta tym co raz śmielej sataniści sobie poczynają i demaskują się ze swoją wiarą na najwyższych szczeblach.

Bluźnienie Bogu staje się normą.

 

Co jest interesujące, a o czym nie wspomniały polskie media ów prezydent nie tak dawno miał trochę inne wypowiedzi:

 

 

 • “Najbardziej hipokrytyczną instytucją jest Kościół katolicki”.
 • “Dla przypomnienia: wierzę w Boga, ale nie wierzę w religie”. 
 • Zniszczę Kościół i obecny status tylu księży i ​​tego, co robią ” – powiedział. “Wy, kapłani, biskupi, potępiacie mnie i sugeruję, abym się wycofał, ale wtedy zacznę otwierać usta. Jest tyle tajemnic, które zachowaliśmy jako dzieci. Nie zmuszaj (mnie do mówienia), ponieważ ta religia nie jest tak święta. ” 

 

 

Powoli wypełniają się słowa biblii o zniszczeniu nierządnicy. Dokonuje tego syjonizm póki co najpoważniejszy kandydat na bestię, którą ujeżdża ta nierządnica.

 

 

Dlatego tak modnie jest niszczyć kościół katolicki przy jednoczesnej ciszy o syjonizmie. Jakby nie mieli oni wpływów na świecie, a wiemy na przykładzie Polski jak to nasz premier ustąpił w sprawie IPN temu krajowi wielkości województwa świętokrzyskiego.

 

 

 

Zaktualizowane: 28 czerwca 2018 - 08:25

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Witam wszystkich serdecznie. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć mi o co chodzi z tym grzechem pierworodnym?Jestem początkująca w wierze i nie kojarzę aby coś takiego było napisane w Biblii? Dlaczego kościół katolicki wymyślił coś takiego ? Przecież to nie jest logiczne aby niemowlę które nie zostało ochrzczone a zmarlo np. Z powodu choroby Bog skazalby je na piekło ??? Naprawdę???

  1. Ja też się zawsze zastanawiam, jak to z tym w końcu jest…i czy również mogłabym prosić o wyjaśnienie?

   1. Jezus umarł by go zmyć , bo wszyscy jestesmy grzeszni. Nastepnie zstąpił by zwiastować tym co zmarli przed jego śmiercią. Dzieci są uświęcane przez rodziców, a niewinne dzieci maja zmyte grzechy ofiarą Chrystusa (nie zdążyły jeszcze zgrzeszyć w ciele) , a każdy będzie rozliczony z własnych czynów, tyle z mojego rozumienia Pisma, przyjmę inny punkt widzenia . Pozdrawiam.

  2. W Biblii jest napisane o grzechu pierworodnym i konsekwencjach, ale niedosłownie. Grzech pierworodny jest pierwszym grzechem jaki człowiek popełnił, nieposłuszeństwem wobec Boga, a konsekwencją niczym innym jak śmiercią przechodzącą na wszystkich ludzi oraz ogólnym przekleństwem, czyli odłączeniem od Boga.

   Obj. 21:4
   4. I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish