Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Mieli moc”: Były szatanski arcykapłan mówi, że chrześcijańskie modlitwy przeszkadzały mu w realizacji zła.

John Ramirez kiedyś wielbił diabła i dokonywał zła w imię Szatana.

 

 

Szkoda tylko, że ma na sobie heksagram i nie wiadomo czemu Jezusa na krzyżu. Przypisuje to niewiedzy przebudzonego.

 

Teraz jest pastorem, on wie wszystko o ciemnej stronie.  

Kiedyś poświęcał zwierzęta w ramach satanistycznych rytuałów, a jego przyjaciele nawet nazywali go “synem Lufycera”.

W swojej książce ” Uzbrojony i niebezpieczny: ostateczny plan bitwy i pokonanie wroga” Ramirez wyszczególnia, dlaczego chrześcijanie powinni modlić się skuteczniej.

“Napisałem tę książkę, ponieważ chciałem, aby chrześcijanie wiedzieli, że jest to nie tylko duchowa walka obronna, ale także atak duchowy”, powiedział dla CBN News . “Musimy zatrzymać diabła, diabła na jego miejscu.”

 

Ramirez powiedział, że był najbardziej skuteczny w satanizmie, gdy wierzący byli pozbawieni modlitwy. 

“Udało mi się tam wejść, zdobyć kapitał i zająć stanowisko w duchowej rzeczywistości przeciwko chrześcijanom, którzy się nie modlą” – wyjaśnił. “Zabrałem to terytorium, więc byłem właścicielem twojego sąsiada, posiadałem twoją okolicę, byłem właścicielem twojego regionu, ponieważ nie nasyciłeś się modlitwą.

Opowiedział także, jak chrześcijanie modlili się, aby powstrzymał on swoje złe plany.

 

“To ci wierzący, to ta grupa ludzi, ci wstawiennicy, którzy dali mi taki beat w duchowym” – powiedział. “Kiedy przyszedłem do sąsiedztwa i oni byli w duchu razem trzymając się za ręce Czy wiem, że fizycznie trzymali się za ręce w jednym miejscu? Nie wiem, ale w królestwie duchów trzymali się za ręce. Byli w stanie przepędzić mnie z sąsiedztwa, żadna misja nie została zakończona, moja misja została przerwana, osłabiona i żadna inna misja nie została zrealizowana, ponieważ wiedzieli coś: mieli moc w tej okolicy, której nie posiadałem. “

Ramirez zachęca teraz chrześcijan, aby poszerzyli swoje modlitwy i byli wrażliwi na modlitwę za naród, szkoły i inne obszary.

Powiedział: “Jeśli wiem, co się dzieje w moim sąsiedztwie, to wiem, co podnieść do ołtarza Boga, i myślę, że wiele razy tęsknimy za tym, ponieważ zostaliśmy wezwani do wstawiennictwa między życiem a śmiercią. Musimy wstawiać się za naszym sąsiedztwem, naszym regionem, potem naszą rodziną, naszymi bliskimi, naszymi mężami, żonami, naszymi miejscami pracy. “

Po służeniu diabłu przez większość swojego życia, mówi, że nie zamieniłby niczego za to, co znalazł w Chrystusie. 

“Przez dwadzieścia pięć lat mojego życia, byłem w stanie zrobić wszystko dla każdego, wszędzie”, powiedział Ramirez. “Liczę, że wszystko jest głupotą, aby zdobyć tylko Chrystusa, jest moim oddechem, którym oddycham, chodzi ze mną, słyszę dźwięk jego głosu w uchu”….

__________

To jest to, za co skarciłem nas samych na zjeździe w Poznaniu. Za brak modlitwy za szkoły, miasta, w których mieszkamy, sąsiadów.

Musimy wiedzieć, że po za światem duchowym i chrześcijanami żyjącymi w mocy są jeszcze sataniści żyjący w mocy demonów.

Módlmy się więc o swoje miejscowości, sąsiadów, okolice.

 

 

 

Updated: 22 czerwca 2018 — 17:51

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Krzysztof,żołnierz

  Skąd ja to znam 🙂 wspaniały artykuł przyjacielu

  1. choć ja wiem, że sam mam w tym braki… za dużo myśli, obowiązków..

   1. Jak przejezdzam lub przechodze obok k kapliczek maryjnych itp to staram sie modlić o przełamanie zwierzchnosci demoniczej. Czy jest ktoś z wawy może bo ? Zaczynam wchodzić w fazę, że nie wystarczy mi byc samemu sobie bo zatrzymalem sie w rozwoju chyba. Zaczynam szukac społeczności choć jest cos we mnie takiego, co mówi mi żebym był sam.

    1. Karol "Szulwik" Szulawiak

     z Wawy?
     Jeśli nie boisz się społeczności mesjańskich to odezwij się do mnie [email protected]

    2. Karol "Szulwik" Szulawiak

     “Zaczynam szukac społeczności choć jest cos we mnie takiego, co mówi mi żebym był sam.”

     To satanistyczne zwiedzenie. Apostołowie chodzili parami, Jeszua miał swoich dwunastu.

     “Troszczmy się o siebie wzajemnie, by się zachęcać do miłości i do dobrych uczynków. Nie opuszczajmy naszych wspólnych zebrań, jak się to stało zwyczajem niektórych, ale zachęcajmy się nawzajem, i to tym bardziej, im wyraźniej widzicie, że zbliża się dzień.”

     Hebrajczyków 10;24-25 Biblia Tysiąclecia.

     1. Zdaję sobie z tego sprawę. Chce się powoli wdrażać, chodzi mi też aby moje dzieci miały też inny wzór społeczności niż ta codzienna. Powoli zmieniam swoja rodzinę i modle sie o żonę swoją ale ciężko czasem, choc już widzę pozytywne zmiany. Dlatego muszę tez troche zmienic znajomych lub poszerzyć

      1. Karol "Szulwik" Szulawiak

       Łukasz tak jak już pisałem, napisz do mnie na mejla. Mamy w Wa-wie na ursynowie społeczność mesjańską i bardzo chętnie przyjmiemy nowych członków, niezależnie od tego czy ktoś jest mężem Bożym pełnym Ducha Świętego czy raczej nie daje sobie rady z tym światem. Jest nas 10 osób, ale krzeseł jest trochę więcej, więc się zmieścisz 😀 Mejl masz w komentarzu wyżej.

      2. Karol "Szulwik" Szulawiak

       Łukaszu, pisałeś że szukałeś zboru a ja wciąż czekam na Twojego mejla.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: