Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chiński pastor zwolniony po dwóch i pół roku w więzieniu

Chiński pastor został zwolniony we wtorek po tym, jak został zatrzymany na dwa i pół roku za “nielegalne posiadanie tajemnic państwowych”.

Pastor Yang Hua z kościoła Huoshi (co oznacza Żywy Kamień), w południowo-zachodniej prowincji Guizhou, został aresztowany w grudniu 2015 roku. Został skazany rok później, w styczniu 2017 roku.

Pastor Hua pilnie potrzebuje pomocy medycznej z powodu kilku problemów zdrowotnych. …

 

 

Od czasu wprowadzenia w lutym nowych przepisów dotyczących religii , wzrosła presja na chińskich chrześcijan i kościoły.

Według lokalnego źródła “wydaje się, że władze lokalne są pod presją, aby do pewnego stopnia egzekwować przepisy religijne, przynajmniej podjąć pewne działania”.

Kościoły, które organizują spotkania w budynkach komercyjnych “są ukierunkowane, a władze zamykają miejsca kościelne. Ponadto, więcej właścicieli nie chce kontynuować umów najmu z kościołami. Dlatego te lokalne kościoły są zmuszone do powrotu na spotkania domowe “.

 

Władze w Chinach kontynuują kampanię przeciwko chrześcijaństwu, dotykającą głównie niezarejestrowane kościoły domowe. W ostatnich dniach dokonano nalotu na co najmniej dwa kościoły w Pekinie. Zmuszono też właścicieli nieruchomości, aby zrezygnowali z wynajmowania budynków chrześcijanom.

6 maja kilkudziesięciu funkcjonariuszy z Biura Bezpieczeństwa Publicznego wtargnęło do kościoła podczas nabożeństwa. Napastnicy zrobili zdjęcia obecnym tam chrześcijanom. Dwa dni później właściciel nieruchomości wypowiedział temu kościołowi dzierżawę.

https://www.gpch.pl/wiecej-wiadomosci-z-chin/1661-chiny-wzrasta-nacisk-wladz-na-koscioly-domowe

 

Rząd celuje w “kościoły” o wysokim profilu, które przyciągają duże tłumy, takie jak Huoshi, w szczególności w obszarach wrażliwych, gdzie istnieją grupy mniejszościowe lub jeśli często mają kontakt z grupami z zagranicy.

 

Chiny są takim poligonem doświadczalnym dla systemu szatana, gdzie oczywistym jest zagrożenie ewangelizacją.

Czy myślicie, że pomimo iz nie ma u nas komunizmu system sprzyja ewangelizacji? Czy może raczej wszystko jest pod kontrolą?

 

Prawda jest taka, że my mamy jeszcze bardzo dużą dozę wolności. Do czasu Wielkiego Ucisku.

 

 

Updated: 22 czerwca 2018 — 10:29

1 Comment

Add a Comment
  1. Biedny pastor 🙁 oby wyzdrowiał…
    Oby mogło być tylko lepiej…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: