Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wizyta bp Stanisława Jamrozka w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku symbolem poddaństwa imperium Rzymu.

Wizyta bp Stanisława Jamrozka w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku.

http://www.przedszkole.sanok.pl/aktualnosci-2015/wizyta-ks.-biskupa-w-przedszkolu.html

 

Gdyby nie strój katolicki, można byc powiedzieć, że to dzieci ze szkoły muzulmańskiej mówią “allah akbar”.

Chwała oddana nie Bogu Jedynemu, ale człowiekowi ubranemu w sukienkę o kolorze reprezentującym śmierć. Jest to śmierć duchowa.

Owo poniżenie dzieci i indoktrynacja od najmłodszych lat pokazuje również symbolicznie poddaństwo protestantyzmu i podpisanie apelu kościoła Rzymu wraz z nie nieprotestującymi protestantami o świętowanie niedzieli.

Powyższy filmik jest dowodem na współprace pastorów z Rzymem

 

Przecież na miejscu tych dzieci powinni być współpracujący z Rzymem pastorzy. Nyłby to odpowiedni widok do ich służalczości wobec nierządnicy.

 

Cały świat oddaje pokłon namiestnikom KRK zgodnie z Biblią:

 

(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, (2) z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi. (3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów. (4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu. ” Ap 17

 

 

“A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.”

Matka wszystkich religii, gdyż Pan Jezus nie założył ŻADNEJ  religii i apostołowie nie byli w ŻADNEJ  religii.

 

Bóg mówi aby wyjść z systemu religijno-politycznego, który ona tworzy:

 

” I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. (6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego”

 

Bóg zdecydowanie nakłania nas do wyjścia z Babilonu Wielkiego jakim jest system, którym włada Rzym:

 

‘ Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. ‘

 

Ja dokonałem apostazji około sześć lat temu. Takiej decyzji życzę wszystkim. Mam świadomość, że oni i tak zatrzymują kłamliwie  apostatów w swych statystykach, ale dokonując apostazji czułem, że jestem odważny przed Bogiem, że nie boje się odejść od religii, która stanowi większość w tym kraju

 

 

 

 

 

 

Updated: 11 czerwca 2018 — 09:21

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Niestety wedlug prawa kanonicznego ‘raz katolik, na zawsze katolik’, czyli mimo aktu oni dalej trzymaja dane osobowe.

   1. z ekskomuniką to jest bardzo skomplikowana sprawa ponieważ opiera się ona na samym fundamencie kościoła rzymskiego, czyli, że posiada on pewną skarbnicę łask wypracowaną przez świętych a człowiek może podłączyć się do owych łask.

    Czyli katolik czynnie uczestniczący w mszy, życiu kościoła i żyjący w tzw. łasce uświęcającej jest na stale podpięty do owej skarbnicy.

    Ekskomunika to nazwijmy rodzaj odcięcia od tej skarbnicy łask, od sakramentów, eucharystii itd.
    Z założenie człowiek może zostać ekskomunikowanym nawet o tym nie wiedząc i co ciekawe nie musi odbywać się to w postaci jakiegoś formalnego rytuału jak kiedyś.

    Wg. prawa kanonicznego jeśli ktoś np. znieważy papieża (papież = antychryst) to z automatu zostaje odcięty od owej skarbnicy łask ale jego dane nadal pozostają w spisie wiernych.

    Najciekawsze jest to, że można być ekskomunikowanym w wyniku… czytania, przechowywania książek heretyków, kto knuje przeciwko władzy kościelnej, kto pozywa do sądu przedstawiciela kościoła, kto zarobkuje odpustami (!), kto zapisuje się do masonów, kto wychowuje dzieci w innej religii niż katolicka, kto dokonuje aborcji, kto bez pozwolenia drukuje Biblię i komentarze do niej (!).

    Tak więc wielu katolików może nie wiedzieć, że już nie są katolikami ale na papierze nadal nimi będą.

 2. Teraz mamy ustawę o RODO i na żądanie jest obowiązek usunięcia danych, ale jak to się ma do akt kościelnych? Znów prawo sobie a kościelni ponad prawem?

  1. kościoły i związki wyznaniowe są wyłączone z RODO, z tego co wiem niestety… Czyli chyba nadal będą mogli trzymać dane :/
   Dotąd było kilka przypadków że ludzie po apostazji pisali do GIODO w kwestii usunięcia ich danych z ksiąg i niektórym się udało, ale jak będzie teraz nie wiem…

 3. Biskupowi się ta sytuacja widać podoba

 4. Co tu się odjaniepawla?!
  A, to ojciec Wirgiliusz tylko liczy dzieci swoje… :/ 😀

 5. Nie wygląda mi to na bicie pokłonu tylko jakaś zabawę. Dzieci mają w ręce jakieś tamburyny albo inne instrumenty. Raczej niefartowne ujęcie.

  1. również brałem to pod uwagę i jest to wielce prawdopodobne, ale niemniej jednak wszystkie dzieci skierowane są ku biskupowi. Kto wie, czy ta zabawa nie była z elementami slońca.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: