Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Była lesbijka: dlaczego chrześcijanie powinni być nieufni wobec feminizmu?

Zwykłem pisać o poszerzaniu władzy lobby LGBT . Ten tekst jest tego budującym przeciwieństwem.

 

 

Byłam jednym z wielu, którzy ustawili budzik na królewskie wesele pomiędzy księciem Harrym i Meghanem Markle. Gdy oglądałem wesele i czytałem wiele postów, zauważyłam, że słowo “feminizm” nadal przywiązuje się do nowej księżnej Sussex. Oczywiście była feministką i długoletnim obrońcą praw kobiet. Pochwalam ją za jej pracę, ale obawiam się, że możemy w tym stracić porządek Boży.

Księżna otrzymała pozwolenie na walkę o problemy kobiet, takie jak #MeToo i prawa gejów, zgodnie z oświadczeniem po ogłoszeniu zaangażowania Markle’a  księcia Harry’ego, drugiego wnuka królowej Elżbiety II.

Według artykułu Edith Lederer zatytułowanego ” Feministka Meghan Markle jest długoletnim rzecznikiem kobiet, w tym w ONZ ” z dnia 28 listopada 2017 r., ONZ Kobiet powiedziała, “wierzy i ma nadzieję, że w jej nowej i ważnej publicznej roli będzie nadal wykorzystywać swój wizerunek i rozgłos w celu wspierania rozwoju równości płci “.

Zauważyłam po rozmowie z chrześcijańskimi kobietami, że feminizm i prawa kobiet wydają się być głównym i nie tylko – w naszych domach, ale także w wielu naszych kościołach. Jako kobieta, która odeszła z homoseksualnego stylu życia 20 lat temu, mam opinię na ten temat.

W przeszłości, kiedy żyłam jako lesbijka przez 14 lat, moje poglądy były daleko w lewo i popierałam prawa kobiet. Kiedy patrzę na wszystkie kobiety, które odeszły od homoseksualnego stylu życia i znając nienawiść, jaką mają dla mężczyzn, ten ruch #MeToo może doprowadzić nawet chrześcijańskie kobiety do złego kierunku. Nigdy bym nie chciała, aby stracili to, czego nauczył nas Pan w słowie dotyczącym Jego porządku. On nas stworzył i On wie najlepiej, jak mężczyźni i kobiety mają iść razem przez życie, poddając się nawzajem i uniżając się przed Ojcem.

“Ale chciałbym, abyście wiedzieli, że głową kobiety jest człowiek, głową  człowieka jest Chrystus, a głową Chrystusa jest Bóg” (1 Kor 11: 3).

Przywództwo lub władza  mężczyzny nad kobietą nie oznacza, że ​​mężczyzna powinien nadużywać kobiety lub uczynić ją swoim podnóżkiem. Została wzięta z żebra człowieka i ze stworzenia, które zostało mu wyświęcone na pomocnika, lub, jak ujęły to niektóre tłumaczenia biblijne, jego pomocnika (zob. Rdz 2:18). Ponadto, w związku małżeńskim, mężczyzna i kobieta podlegają sobie nawzajem i są jednym ciałem. Również, jak Paweł odpowiednio stwierdza w 1 Koryntian 7: 4, nie ma władzy nad ich ciałami.

 

Oczekuje się, że ulegną sobie nawzajem w miłości. Władza, której oczekuje się, że mężczyzna ma nad kobietą, jest zgodna z Bożym planem dla ludzkości i obejmuje człowieka, który zapewnia siłę i mądrość swojemu pomocnikowi i zapewnia przewodnictwo jako głowa domu. Oczekuje się, że w małżeństwie miłość, troska i poświęcenie się żonie, jak Chrystus dla Kościoła (Ef 5:25). Jednakże, wraz z pojawieniem się grzechu na świecie, role, które zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni odgrywać w życiu drugiego człowieka, uległy zniekształceniu, oba wydają się być najgorszym koszmarem drugiego. Zostało to podsycone przez niemoralność, która dzisiaj tkwi w kulturze.

Ten rodzaj niemoralności spowodował, że wiele kobiet cierpi z powodu poważnych niesprawiedliwości popełnianych przez mężczyzn, poprzez seksualne, fizyczne i słowne obelgi. Te niesprawiedliwości nigdy nie były częścią Boskiego planu, ponieważ świeccy postępowcy chcieliby, abyśmy uwierzyli i podsycili ruchy takie jak Ruch Feministyczny, a teraz Ruch #MeToo. Zamiast tego jest to część planu wroga, a naszym prawdziwym wrogiem, jak wiecie, jest Szatan. Jest on porównywany do “ryczącego lwa, który chce pożreć”, kogo tylko może (1 Piotra 5: 8b). Głównym planem wroga jest dzielenie i podbijanie ludzkości, a teraz wydaje się, że wygrywa bitwę, ale oczywiście wiemy, że ostatecznie przegrał wojnę (Obj. 20: 10).

Zwrot “równość płci” jest obecnie często używany i chcę podzielić się  nim swoimi przemyśleniami. Podczas gdy na powierzchni wydaje się bardzo chwalebną koncepcją używaną przez bardzo wytłoczony wśród nas, może być bardzo zwodnicze. Wszechmogący Bóg stworzył mężczyznę i kobietę na swój obraz i jako tacy są równi, ale fizycznie są inni, a zatem role, które odgrywają w życiu innych i ich dzieci, nie są takie same. Ich role muszą być różne, inaczej każda z nich może łatwo zastąpić drugą lub zostać przekształcona lub przeniesiona na drugą. Jest to zgodne z filozofią LGBT i tym, co wróg chce, abyśmy uwierzyli w te ostatnie dni. To nie jest z Boga i z pewnością nie jest częścią Boskiego planu dla ludzkości.

Mam nadzieję i modlę się, abyśmy nigdy nie stracili z pola widzenia Bożego planu, który ma nam przynieść szczęście i spełnienie. Nie stanie się tak, jeśli utrzyma się nienawiść wśród obu płci, a samolubstwo i nieczystość będą obfitować. Obfite życie pochodzi z bycia bezinteresownym i szanowania każdej osoby jako stworzenia Boga.

 

Powinniśmy także żyć tak, aby zadowolić naszego Ojca Niebieskiego, który nazkazuje życie w świętości, wzorowane na Jezusie Chrystusie i wyrażone w Słowie Bożym. Co więcej, jak oznajmiono w 1 Liście do Tesaloniczan 4: 7-8 (NLT), “Bóg powołał nas, abyśmy żyli życiem świętym, a nie nieczystym życiem”. Dlatego każdy, kto nie chce żyć według zasad Bożych, nie jest po prostu nieposłusznym ludzkiemu nauczaniu, ale w rzeczywistości odrzuca Boga i Jego suwerenny plan życia.

Odłóżmy zatem na bok wszystko, co wywyższa się ponad Boga i Jego święte słowo, i że, moi drodzy bracia i siostry w Chrystusie, oddzielą się od ruchów takich jak #Me Too i feminizm.

 

 

O rządach Obamy powiedziała:

 

Agenda Obamy  “propaguje atak wierzeń judeochrześcijańskich na poziomie globalnym” – powiedziała.

Ale podczas gdy inne służby  krytykują pro-homoseksualną postawę Obamy – umieścił on więcej homoseksualistów na pozycjach władzy niż jakikolwiek inny prezydent, otworzył amerykańskie wojsko, by otworzyć homoseksualizm i podpisał w prawie plan “przestępstw z nienawiści”, który zapewnia specjalną ochronę homoseksualistom – Boynes idzie o krok dalej.

“Biblia mówi, że wróg przychodzi kraść, zabijać i niszczyć (Jan 10:10)” – powiedziała. “Jego głównym celem jest wprowadzanie zamieszania i podział w Kościele, a czyni to poprzez zmienianie Bożej prawdy w taki sposób, że wielu chrześcijan zostaje zwiedzionych, jeśli nie są zakorzenieni i ugruntowani w Bożym słowie”.

 

 

 

“Wierzę, że to, co Bóg zrobił dla mnie, On może także dla ciebie zrobić”, mówi do tych, którzy wybrali homoseksualizm. “Jeśli zmagasz się z homoseksualizmem, jestem żywym dowodem, że istnieje nadzieja przez Jezusa Chrystusa”.

Boynes mówi WND, że pomimo gróźb, które otrzymała z powodu swojej służby, będzie nadal świeciła światłem prawdy w bardzo ciemnym obszarze.

“Nie ma nigdzie miejsca, w którym szatan może mieć pełniejszą drogę niż tam, gdzie króluje grzech i zamieszanie” – powiedziała. “Nie możesz się zmienić” szepcze Szatan. “Urodziłeś się w ten sposób i czy ci się to podoba, czy nie, tak będziesz aż do śmierci” – powiedziała.

 

Janet Boynes założyła Janet Boynes Ministries w Maple Grove w stanie Minnesota w 2006 roku. Jest autorką dwóch książek: “Odkrycie wolności od dawna” i “ Arise-The Journey from Fear to Faith”  Jej życie jest dowodem, że miłość Boga ma moc uzdrawiania i przywracania zerwania w naszym życiu. Minęło już 19 lat, odkąd została wyrzucona z lesbijskiego stylu życia. Janet podróżuje po Stanach Zjednoczonych i za oceanem i dzieli się swoją historią odkupienia. Jej pragnieniem jest nieść nadzieję przez moc Jezusa Chrystusa.

 

Niezwykła to historia, ale jeszcze bardziej niezwykłe są  radykalne poglądy Janet Boynes na Prawo Boże. Wiele zborów w Polsce mogłoby brać z niej przykład.

 

 

 

 

Updated: 1 czerwca 2018 — 11:05

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawy filmik na temat stereotypów na temat feministek

  1. Aż się przyjrzę… Dzięki 🙂

  2. “Ankieta ukazała stereotypowe postrzeganie” 😀 A może ukazała po prostu postrzeganie? 🙂
   Gdy pokażę komuś na ulicy zieloną kartkę i zapytam w ankiecie jaki kolor widzi, to uzyskam 98% jednoznacznych odpowiedzi (pomijając osoby o zaburzonym odbiorze kolorów) nie dlatego że mają stereotypowe postrzeganie kolorów, ale dlatego, że TAK TO PO PROSTU WIDZĄ 😉
   Wyłącz stereotypy – włącz myślenie (feministyczne najlepiej). A może włącz Słowo Boże, które dokładnie definiuje role mężczyzny i kobiety w małżeństwie.
   Wszystkie te ruchy wyglądają cukierkowo i w teoriach spisanych na ich hasłach.
   W rzeczywistości natomiast żadna z feministek nie walczy np. z nierównym traktowaniem mężczyzn jeśli chodzi o wiek emerytalny, o dopuszczalne normy pracy różne dla obu płci.
   Feministki natomiast działają aktywnie w obszarze gdzie są nagrody, wyróżnienia i wszelka śmietanka lub przewodzenie.
   Jakoś nie widać kobiet na budowach, w kopalniach i ciężkich pracach które wykonują mężczyźni.
   Poznajmy zjawiska po owocach, nie po pięknych hasłach nawołujących do “zgody na różnorodność” (czyli wszelkie dziwactwa również).
   Chcąc zamieniać role w małżeństwie żadna z feministek nie pyta się mężczyzny czy chce nagle pełnić rolę kobiety i być jej podporządkowany jako głowie domu. Bo przecież feministkom należy się to “ustawowo” prawda? 🙂

   1. Wszystko rozumiem,ja podałam ten filmik jako swojego rodzaju ciekawostkę. Nie wszystkie feministki nienawidzą mężczyzn i chcą aborcji na życzenie. Poza tym, w tym filmiku nie było mowy o małżeństwie i rolach w nim, może ja coś przeoczyłam ( zresztą ja też nie chcę zmieniać ról w małżeństwie. Byle by mąż uległości nie rozumiał tak, że może pomiatac żoną)

 2. Feministki to roszczeniowe niudacznice, kłotliwe baby.
  Pan Bóg stworzył kobiętę aby pomagała mężczyźnie i ta pomoc jest nieoceniona i nie polega na roli garkotłuka.
  W mojej pracy mam do czynienia z małżeństwami od wielu lat razem współpracyjącymi i kobiety które są spychane do roli Marysi są mega nieszczęśliwe i zalęknione a mężczyzna w takim związku wydaje się być obłąkanym. Mężczyzna szanujący kobiętę i liczący się z jej zdaniem dodaje jej siły a ona góry dla niego przenosi.
  Obydwoje bez wzajemnego wsparcia są słabsi. Także to jest bardzo proste, kobieta i mężczyzna są jednym ciałem.

 3. Poprawny cytat:
  Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa – Bóg (1 Kor 11:3)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: