Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Procesja Bożego Ciała systematycznym łamaniem Prawa Bożego oraz kontynuacją procesji panatenajskich.

W ogóle to ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje nt pochodzenia tego słowa.

W wikipedii mamy taką interpretacje słowa procesja:

 

„Procesja: forma kultu, popularna w wielu religiach, manifestująca się jako uroczysty pochód ze śpiewami, czasami też z tańcami i z noszeniem sakralnych przedmiotów. W religiach pierwotnych i antycznych przestrzeń zakreślana przez procesję definiowała granice kręgu magicznego. Specjalną, magiczną wartość miała liczba obejść magicznego kręgu (trzy, pięć, siedem, itd). W katolicyzmie najbardziej rozpowszechnioną jest procesja Bożego Ciała.’

 

Mamy tu zawartych kilka ważnych informacji.

Forma kultu. Kogo? Generalnie najbardziej znaną procesją jest procesja tzw Bożego Ciała.

Po znalezieniu definicji procesji, pierwsze co zrobiłem to poszukałem obrazów związanych z tym świętem i oto co  znalazłem:

 

 

Procesja Bożego Ciała.

Procesja z okazji 1050 lecia chrztu Polski.

 

Nazywa się to procesją Bożego Ciała. Gdzie tu jest Bóg?

Po pierwsze nie ma Go nigdzie, ponieważ jest wizerunek rzekomego Jezusa. Po drugie miejsce centralne zajmuje Królowa Niebios wyglądająca niczym Afroamerykanka. Niby to Boże Ciało, ale Izyda być  musi.

 

Po trzecie:

 

 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.’ Ks Wyj 20

 

Żadnej to żadnej.

Przez to Polska jest krajem przeklętym przez Boga. Mało zaborów, mało przegranych wojen od momentu oddania Polski Królowej Niebios? Mało komunizmu? mało okrągłego stołu?

 

Teraz będą Światowe Dni Młodzieży z fałszywym prorokiem. Ile osób się zastanawia nad konsekwencjami tego wszystkiego?

 

Dlaczego nie są istotne Słowa Boga:

 

'jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą”

 

Jest to przekleństwo.

Popatrzcie gdzie wyjeżdżają katolicy za pracą.

 

KATOLICY WYJEŻDŻAJĄ ZA PRACĄ DO PAŃSTW WYROSŁYCH NA BAZIE ETYKI PROTESTANCKIEJ

Katolicy nie wyjeżdżają do państw katolickich.

emigrujapolacy

 

 

Gdzie Polacy emigrują i chcieliby wyjechać pokazuje obraz powyżej.

 

Procesja jest więc corocznym celowym bałwochwalstwem.

Szatanowi niesłychanie zależy, aby ludzie łamali Prawo Boże.

Myślę, że warto przy tej okazji wyjaśnić czym jest Prawo Boże. Nie jest ono czymś na podobieństwo kodeksu drogowego, czy kodeksu karnego.

Prawo Boże jest bardziej podobne do praw fizyki. Nie ważne czy wierzysz w grawitację czy nie. Ona działa. Jak to często powtarzam, jeśli wejdziesz na na dach wieżowca i powiesz na jego krawędzi: „nie ma grawitacji” i dasz krok poza wieżowiec – zginąłeś, jesteś już martwy. Boga nie będzie obchodziło czy znasz teorie przyciągania ziemskiego czy nie.

Podobnie jest z Jego Prawem. Nie chcesz Go poznać? Twoja sprawa. Nie obwiniaj później za swe nieszczęścia Boga.

Jeśli masz stale pecha, w twojej rodzinie są same klęski, zastanów się nad tym co masz w pokoju, mieszkaniu, domu. czy bierzesz udział w obrządkach czczenia obrazów i rzeźb.

 

Polacy dają się nabrać na szopkę pt prawica-lewica, kiedy są to różne strony tej samej monety. Judaszowej monety.

Mimo zmian ekip rządzących mamy nadal złodziejski ZUS, nadal państwo (słudzy Watykanu) zabiera nam ok 80% dochodów. Nadal toksyczne szczepienia są obowiązkowe. Nadal z własnej działki nie możesz wyciąć drzewa. Nadal to państwo ustala czego się ma uczyć TWOJE dziecko. Ty o tym nie decydujesz.

 

Procesje mają swoje korzenie nie w starożytnym Izraelu, ale w starożytnym Egipcie i Grecji.

W Grecji było tzw święto Patanatenaji upamiętniające narodziny Ateny.

„Wielkie Panatenaje były najuroczystszym świętem w starożytnych Atenach. Rozpoczynały się całonocnym czuwaniem przed właściwymi obchodami. Rankiem młodzieńcy ateńscy ścigali się z pochodniami, biegnąc z gaju za murami miasta na szczyt Akropolu. Następnie rozpoczynała się procesja całej społeczności Aten spod Bramy Dipylońskiej w Keramejkos aż do Partenonu, gdzie składano bogate ofiary, natomiast samemu posągowi Ateny zakładano peplos. Szaty te szyte były przez dziewczęta z najzamożniejszych rodzin, a podczas procesji niesione były na maszcie zamontowanym na rydwanie w kształcie statku. Materiał peplos robiony był z wełny, miał żółtą barwę i pokryty był wzorami przedstawiającymi sceny z gigantomachii.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Panatenaje

 

Fryz panatenajski:

fryzpanatenajski

 

 

Procesje w Niemczech.

Jak może być inaczej? źródło pogańskie:

Nerthus – germańska bogini płodności, urodzaju (Matka Ziemia) i zemsty (niektóre źródła podają, że również nocy), znana z Germanii rzymskiego historyka Tacyta.

Raz w roku kapłani w uroczystej procesji wokół wyspy będącej jej siedzibą obwozili jej posąg ukwieconym wozem zaprzężonym w parę białych krów; miało to zapewnić urodzaj w nadchodzącym lecie. Po procesji posąg był myty przez niewolników, których zabijano

(czyli składanie ofiar z ludzi.. tak jak dla każdej innego wcielenia tego demona )

, co tłumaczono później jako oczyszczenie Nerthus po rytualnych godach.

 

W tzw święto marcowe praktykowano procesje na cześć Kybele – matki bogów. Czy mówi nam coś taki tytuł?

W Niemczech wspólne sanktuarium Izydy i Wielkiej Macierzy (Kybele) odkryto w Moguncji,

Świątynia Izydy – Niemcy.

moguncja-swiatyniaIzydy

 

 

Najbardziej znane boginie-matki to Gaja, Demeter, Kybele, Kali, Izyda, Maryja czy Inanna.

Kybele jest więc tą samą osobą co Izyda, Astarte.

Izyda i Rzym

 

„Głównym świętem Izydy w Rzymie były jesienne Isia, odbywające się między 28 października a 4 listopada. Jego treścią był mit o Izydzie i Ozyrysie. Kolegium sakralne składało się z dożywotnich duchownych, ubierających się w olśniewająco białe szaty. Na ich czele stał najwyższy kapłan, propheta, czyli prorok. Wyznawcy bogini, tak mężczyźni, jak i kobiety, byli stowarzyszeni w różnych bractwach. Członkowie bractwa „pastoforów” w czasie religijnych procesji nosili kapliczki z posążkami bogini i z symbolami jej kultu. Bractwo „melaneforów” (czarne kolegium) ubierało się w czarne szaty. Także złotą figurkę krowy, jako wyobrażenie bogini Izydy, przystrajano w czarną szatę, jako symbol cierpienia bogini. Istniało też kolegium „hipostolów” i tak zwani „pausarii”, którzy się opiekowali ołtarzykami wystawianymi bogini.”

 

Czy coś się zmieniło od 2000lat? No nie.

Popatrzmy jak wyglądała procesja ISIS (Izyda, astarte, Kybele itd)

procesjaIsis

 

 

Frederick Arthur Bridgman 1902r

 

 

Wkraczamy w ostatni etap historii Biblii – w czas apokalipsy. owszem tak na prawdę apokalipsa się rozpoczęła już dawno, ale zbliżamy się do tych oto miejsc:

 

Ap 13

” I czyni wielkie znaki. Sprawia, że nawet ogień na oczach ludzi zstępuje z nieba na ziemię. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.’

 

Obrót bezgotówkowy i tatuaż elektroniczny już pukają do drzwi.

 

Ap 12

„Niewiasta zaś zbiegła na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, tam będzie żywiona przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.”

 

Mt 24

„Bo nastanie wtedy „udręka” tak wielka, „jakiej od początku świata aż do dziś nie było” i nie będzie. (22) I gdyby tych dni nie skrócono, nikt by nie ocalał, ale ze względu na wybranych dni te będą skrócone. (23) Wtedy jeśli ktoś wam powie: Mesjasz jest tu albo tam – nie wierzcie! (24) Pojawią się bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy, i będą czynić znaki tak wielkie, że zwiedliby, gdyby to było możliwe, i wybranych. (25) To wam przepowiedziałem. (26) Jeśli więc będą wam mówić: Oto jest na pustyni – nie wychodźcie! Oto w mieszkaniu – nie wierzcie! (27) Bo jak błyskawica zapala się na wschodzie a widać ją aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego’

 

Na koniec anegdota.

Mój 44 letni kolega rozmawiał niedawno przez telefon ze swoim ojcem. Ten powiedział mu nakazująco – „masz iść na procesję”. Kolega oponował i zapytał po co jak on ma biblię. Ojciec na to: „masz się pokazać”. Cała esencja wiary rzymsko-egipskiego wyznania.

Tak robię ja, bo tak inni robią. Nieważne, że jest to niezgodne z Prawem Bożym. ważne że inni tak robią. Tak zwany społeczny dowód słuszności.

 

 

 

Dla nowych czytelników podaję moje wcześniejsze teksty tłumaczące przyczynę biedy w Polsce:

 

http://detektywprawdy.pl/2014/03/28/przyczyna-biedy-i-nedzy-polakow-krolowa-niebios/

 

http://detektywprawdy.pl/2014/11/12/jeszcze-o-przeklenstwie-ciazacym-nad-polska/

 

 

 

Zaktualizowane: 31 maja 2018 - 12:53

80 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kiedys obraz ,,chodzil po wsi,, i taki tekst uslyszalem.
  -dziendobry
  -dziendobry
  -obraz chodzi przyjmuje pan?
  -a gdzie chodzi?
  – no po wsi
  – to jak sam przyjdzie bez was to go przyjme, dowidzenia.
  Balwochwalstwo i tyle…

 2. Ludzie nie zapoznani z biblijną prawdą o świecie „wiedzą lepiej” co dobre i przez to coraz bardziej pogrążają nasz kraj…

  1. Zbiorowe, ogłupiające rytuały ku czci złego-Krk w pigułce… Dla wielu to prawda nie do przyjęcia.

 3. Piotruś wrzuć tańczące obrazy please ?

 4. Starajmy się nie używać żargonu/slangu postępowców przy demaskowaniu Krk. To może w oczach wielu błędnie nas utożsamiać ze środowiskami „rozumowców”.

 5. Oto smutny obraz Polski rzymskokatolickiej, nurzającej się w błocie bałwochwalstwa z upodobaniem typowym dla wieprzy w chlewie.

  Najsmutniejsze jest właśnie to, że przez zaślepienie targających nabożną czcią bałwany cierpią wszyscy inni. Teoria o polskiej biedzie jako karze za uprawianie bezbożnego kultu maryjnego to właściwie nie teoria, tylko podparty Biblią opis rzeczywistości. Do niedawna i my nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy z materialnych reperkusji idolatrii, a teraz dzięki Bogu widzimy, jak bardzo szkodliwe są rzymskie procesje, czy komunie, czy chrzciny. To obrzydliwość w oczach Pana Jezusa.

  1. Kler katolicki urobił Polaków na bezmyślnych i posłusznych niewolników światowego babilonu…

 6. ,,Jeśli masz stale pecha, w twojej rodzinie są same klęski, zastanów się nad tym co masz w pokoju, mieszkaniu, domu. czy bierzesz udział w obrządkach czczenia obrazów i rzeźb.”

  No cóż… parę obrazów takowych i figurek matki boskiej jest ale cóż ja mogę? Wszakże to nie moje a rodziców trudno przekonać choć robiłem to wielokrotnie.
  Mam u siebie jeszcze takie dwa obrazy, na jednym są góry, a na drugim leśna ścieżka…czy to też się zalicza do łamania prawa Bożego?
  Zastanawia mnie też, czy fotografie są przykładem takich obrazów na których ukazuje się to co jest na niebie i na ziemi jak i pod nią, samych ludzi i nie tylko, czy to jest również łamaniem prawa Bożego czy nie, bo jak napisał pan panie Piotrze, ,,Jak żadnego to żadnego” ( żadnego obrazu odnosząc się do przykazania Bożego). Czy oby na pewno żadnego? Bo jeśli są wyjątki to nie można powiedzieć żadnego chyba. Co sądzicie?

  ,,Obrót bezgotówkowy i tatuaż elektroniczny już puka do drzwi.”

  Ostatnio natknąłem się na info na wp o tym, że jest coraz bliżej do wprowadzenia ogólnoświatowej waluty dla wszystkich krajów. Pomału idziemy na przód a Jezus Chrystus jest blisko. Oczekujmy Go !!!

  1. KarolSzulawiak

   Gość

   Trzeba brać drugie przykazanie jako całość.
   Nie będziesz robił obrazów czy rzeźb i nie będziesz się im kłaniał.
   Jak sobie powiesisz na ścianie obraz z górami dla upiększenia pokoju, to co w tym złego?
   Gdyby tak było wszyscy rzeźbiarze i malarze mieliby grzech.

  2. Do Gość:
   Obrazy przyrody, przypuszczam że uwiecznienie piękna natury lub finezji przemijającego kwiatu, niekoniecznie jest zabronione, bo jest napisane aby nie oddawać obrazom czci ani się do nich nie modlić.
   Takie obrazy natury obrazują subtelny obraz Stwórcy który taką piękną przyrodę dla nas stworzył, a przecież podziw natury pojawia się samoistnie jako podziw dzieł Boga Ojca. Nawet wyobrażając sobie ogród Eden na myśl nachodzą nam obrazy bardzo bujnej roślinności, świeżego powietrza i piękna ukazanego w stworzeniu takiej przyrody. A przecież nie modlimy się do kawałka płótna obrazu ani tego płótna o nic nie prosimy, lecz modlitwy kierujemy konkretnie do Stwórcy.
   Czytałem opinię która nie wiem czy jest prawdziwa, ale brzmi: W latach 1808 Napoleon aresztował Papieża. Oraz mamy słowa:
   „…aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła”.
   Więc papiestwo chwilowo było pozbawione władzy, czyli chwilowo było pokonane przez władze cywilną czyli Napoleona.
   W tej historii może zawierać się sens słów:
   „oddawanie pokłonu Bestii”
   która ożyła czyli odzyskała swoją władzę nad światem.
   Takie mam przypuszczenia ale pewien nie jestem, w każdym razie we współczesnym świecie istnieją płótna obrazy i figury Papieży, czyż ludzie nie oddają im czci ? Tej czci która należy się wyłącznie Bogu Ojcu Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu.
   Natomiast do obrazu uwiecznionej przyrody podchodzimy inaczej, nie oddajemy im przecież czci jako istocie inteligentnej ani nie nie kierujemy modlitwy do tej przyrody, lecz służy jedynie jako dekoracja wnętrza, rekwizyt, element infrastruktury.
   Nawet w Biblii jest napisane że Bóg Ojciec obdarzał pewne osoby talentami, na przykład otrzymali te talenty podczas budowy Świątyni. Współcześnie też można odróżnić ludzi którzy dysponują geniuszem talentu malarskiego od tych którzy go nie mają, ale za to mają inne talenty przydatne w życiu.

  3. A co ja mam powiedzieć? Już zaczęło mi się szczęścić. Tak myślałem. I co? Wpadłem jak śliwka w kompot. Nie dość, że obrazy powieszone w domu do którego wszedłem to jeszcze na odwrocie jest napisane moje imię bez mojej wiedzy, żeby obraz mnie chronił 🙁 !!!? Toż to szaleństwo, irracjonalne postępowanie, żeby obraz mnie chronił – dziś widzę jak mnie chroni.(Odkryłem to niedawno, żeby zobaczyć czy coś jest na odwrocie.) Niestety wszedłem w rodzinę katolicką, wszyscy do kościoła chodzą co niedziela, a podobno tylko 40% regularnie uczęszcza, ale nie u mnie jest 100% oprócz mnie i dziecka obecnie :). Brat, siostra, teść, teściowa itd..
   Niestety wtedy byłem nieświadomy i przeszedłem wszystkie etapy. Ślub, chrzciny i wszystko ładnie, ale zamiast lepiej było gorzej. Nawet zacząłem chodzić do kościoła, ale czułem się w nim, źle, myślałem, że tak się da, spowiedź pokuta komunia itd. Ale jakoś tak było mi źle, że nie mogłem się dłużej oszukiwać. I wtedy jeszcze nic nie wiedziałem o bałwochwalstwie czy wg. o całym tym syfie. Od tego czasu zacząłem odkrywać mit KK to dziś jestem w takiej sytuacji, że nie wiem co robić. Niestety mieszkam nie u siebie, a u teściów. Na inne mieszkanie mnie nie stać.
   Zadziałało tu bezlitośnie prawo boskie, nie znasz go twój problem. I ja go nie znałem. Teraz znam, ale sytuacja dla mnie jest beznadziejna. Bo gdybym to wiedział wcześniej pewnie siedziałbym sam w domu z rodzicami i żył na luzie, a co najważniejsze pewnie byłbym bliżej Boga. A teraz dowiaduję się, że Bóg mnie nienawidzi, bo nie mam dość siły, aby temu szaleństwu się przeciwstawić i obecnie jestem namiastką tego szczęśliwego człowieka co kiedyś.
   Do tego dochodzą problemy finansowe. Nic tylko czekać na ścięcie islamistów. To by mi może wtedy ulżyło?
   Świadomość tego wszystkiego tylko mnie dobija.
   I tak sobie żyje w tej bałwochwalczej rodzinie i jestem sam jak kołek. Tylko dziecko w niedziele ze mną zostaje w domu, bo ja nie chodzę, a żona nie chce go zabierać.
   Nie chodzę do kościoła i już jest problem, bo kiedyś chodziłem, a dziś mnie opętało. Ale to jest do przejścia.
   Wyrzucenie obrazu postawienie skutkować będzie rozwodem, wyprowadzkom. Rok 2015 słabo, 2016 gorzej, 2017 zapowiada się póki co dla mnie nie lepszy, chyba, że coś się zmieni tylko nie wiem co.

   1. ” A teraz dowiaduję się, że Bóg mnie nienawidzi,”

    gdzie się tak zerrkos dowiedziałeś?

    1. Zagalopowałem się.

     Przepraszam.

   2. Powiem ci ze wlasnie w ten sposob dziala szatan, poprzez rodzine… Mialem kiedys podobny problem typu nie pasujemy do siebie nie bedziesz uczyl tego Moich dzieci itd jak tak bedzie to sie wyprowadz.
    Powiedzialem ok… I zyjemy razem ale nawet jak mialo by byc inaczej to bym sie wyprowadzial ale nakazano mi nie zostawiac oblubienicy 🙂
    Czasem sa to tgz strachy na lachy… Ja po cichu usunolem wszystko… Zostal krzyz… To zrobilem malowanie… Obrazki… Sprzatalem i je wyrzucilem.
    Oczywiscie na pytanie co z nimi zrobilem powiedzialem ze wyrzucilem. Ach w pelni cie rozumiem bo moja druga polowka spiewala kiedys w kosciele… :)… I dalej ze mna zyje …

   3. W tym całym twoim nieszcześciu masz wielkie szczęście że się budzisz i dostrzegasz to czego inni jeszcze nie zobaczyli.głowa do góry,a tam wiesz kto jest…

  1. Autor trochę miesza pojęcia, ale opisuje rzeczywistość polokatolicką.

    1. Przez co chce wstrząsnąć sumieniem.

  2. KarolSzulawiak

   A idź pan z tym syjonistą….

 7. KarolSzulawiak

  Dzień dobry, szalom na was, wasz dom i cały świat. Tym razem nie ma playlisty 😀

  https://www.youtube.com/watch?v=WvgAgO7m5Es

 8. KarolSzulawiak

  Co się dzieje z Matkisem? Tak jak wcześniej pisał 10 komentarzy pod każdym wpisem, tak teraz jakoś go nie widzę od jakiegoś czasu.

  1. Zdzisław zamilkł… Na fejsbuku też go ostatnio nie widać… Ostatnia jego aktywność to chyba jak na słowa Zbyszka napisał tu na blogu, że odchodzi…

   1. Dokładnie tak jest ? jak pisze Magdula.

    Nie ma co na siłę szukać problemu,kiedy go nie ma.?

   2. Ja też dzisiaj zastanawiałam się gdzie podział się Zdzisiu i czy nic złego z nim się nie dzieje. Może potrzebuje bardziej się wyciszyć i zbliżyć do Pana Jezusa przez to…

   3. Ta taka ladna pogoda to nawet ja w domu nie siedze… Zdzisiu da sobie rade. 🙂

   4. Tak masz rację drogi Adminie,ale kto jest z nas bez grzechu…..
    ?

    1. Tak patrząc, jeśli mamy prowadzić twórczy spór :-), powinienem wpuszczać każdego na blog, kto notorycznie poniża innych.

     1. No wiesz,tutaj nie chodzi o każdego,tylko o brata w Chrystusie,który zmaga się ze swoją cielesnością.
      I bardzo potrzebuje naszego wsparcia i modlitwy?

      1. ok zatem juz nigdy nie będę nikomu zwracał uwagi jak krzywdzi inne osoby językiem. Od tej pory włączam wszystkie komentarze

       1. Zrobisz jak zechcesz…..? nigdzie nie napisałam,że masz tolerować zachowanie niegodne naśladowcy Jezusa Chrystusa.
        Pauzuje,ponieważ ta dyskusja do niczego nie prowadzi a raczej zmierza w kierunku kłótni.
        Pozdrawiam i niechaj Bóg Cię błogosławi w imieniu Jezusa Chrystusa.

    2. Ano tak Lenko.. 🙂
     No ale ok.. Admin nasz trochę racji też ma.
     🙂

 9. To co bierzemy za tradycyjną polskość ( w tym polokatolicyzm ) jest nienormalnością, która bluźni samemu Bogu.

 10. Jeśli ktoś reaguje wrzaskiem/szyderstwem/śmiechem na biblijną prawdę, to już jego problem. Jeśli chce mieć z Bogiem na pieńku…

  1. Problem z Polakami i Polkami jest taki iż duża część z nich ma zlasowane umysły od telewizji oraz nie tyka książek ( które obrzydziła im skutecznie szkoła ) i dlatego mają „mały” kłopot z logicznym myśleniem, co uniemożliwia im wyciągnięcie odpowiednich wniosków w stosunku Krk…

   1. Polacy w swej zdecydowanej większości nie mają ani krztynki odpowiedzialności za wspólnotę narodową wyrażającą się w powiedzeniu „Co nie moje to p…….”… Zachowują się jak pijak wyprzedający rodowe srebra by mieć na następną flaszkę, tak jakby ich Bóg opuścił…

   2. Ten pan 2:43 reprezentuje poziom typowego Polaka tzn. jego umysłowość…
    https://youtu.be/5Fp6K3H-Uqg

 11. Polokatolik bardziej wierzy w furę, skórę i komórę miast Boskie obietnice…

 12. Obawiam się, iż szare masy bardziej interesuje różnoraki dostatek materialny miast badanie prawdy o świecie, którą to czynność uważają za niepoważną i głupią ku uciesze lucyferian…

   1. Zmowa-1988. Bardzo poruszający film, również wątek znieczulicy społecznej, oraz popieraniu przez większość współczesnego odpowiednika „Barabasza” przy równoczesnym zobojętnieniu wręcz nienawiści do człowieka sprawiedliwego. Życiowy film, również polecam.

 13. Czczenie kawałka materii jest niesamowicie uwłaczające ludzkiej godności, ale co kto woli 😉

 14. Odbiegając od tematu. Dobrze, iż ten portal zarzucił ekscytowanie się jałowymi gierkami politycznymi na rzecz ważnych tematów społecznych w kontekście biblijnym. Oby tak dalej Piotrze. Z Bogiem.

 15. Dlatego to co oni wyrabiają zostało nazwane przez Boga Wielki Babilon matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi, bo wszystkie najróżniejsze kulty pogańskie w z całej historii świata zostały wymieszane z chrześcijaństwem czego nawet oni nie ukrywają chlubiąc się że twz. ojcowie kościoła uświęcili pogańskie tradycje dla Boga co jest jawnym kłamstwem i bluźnierstwem bo nie można czcić Boga czymś co jest w Jego oczach obrzydliwością.

  Tutaj jest więc dowód że nikt kto nie ma Ducha Świętego od Boga nie zrozumie Słowa Bożego bo będzie je interpretował według swojego JA i swoich własnych pożądliwości, albo całkowicie odrzuci. Znakomicie wyedukowani teolodzy i profesorowie próbują nawet na podstawie Słowa Bożego udowadniać różne fałszywe i gnostyckie dogmaty, typu czyściec, tron piotrowy, nieśmiertelna dusza, wieczne męki piekielne, możliwość czczenia obrazów i tak w nieskończoność.

  „A jeśli nawet ewangelia nasza jest zasłonięta, zasłonięta jest dla tych, którzy giną, W których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” 2 Koryntian 4:3

  Paweł skierował nawet w swoim liście do chrześcijan mieszkających w Rzymie naganę odnośnie czynienia obrazów. Ten list pojawił się po widzialnym przyjściu Chrystusa więc tłumaczenie katolickich teologów że Bóg objawiający się jako człowiek zniósł drugie Przykazanie Dekalogu jest ich własną interpretacją nie mająca żadnego potwierdzenia w PŚ.

  I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy;” List św Pawła do Rzymian 1:23

  Ich pokrętne tłumaczenie, że obrazowi nie oddaje się czci też nie wchodzi w rachubę, gdyż Izraelici zrobili złotego cielca, który też miał być tylko wyobrażeniem Boga, który ich wyprowadził z Egiptu. Cały ratunek i cuda przypisali prawdziwemu Bogu ale w głowach mieli ten obraz który powstał według ich wyobrażeń, nie stworzyli sobie więc nowego bożka, ale postąpili tak jak robi się dzisiaj (Wyjścia 32:8), za co zostali surowo ukarani. Nikt nigdy Boga nie widział gdyż grzeszny człowiek po spojrzeniu na Boga od razu umiera (Wyjścia 33:22). Nawet sam Mojżesz nigdy nie widział oblicza Boga, mógł tylko zobaczyć przechodzącego Boga odwróconego tyłem. (Wyjścia 33:19-23).

  1. Takie małe sprostowanie: Jedną z osób które widziały Boga, był Izajasz ale widząc Boga wiedział że zaraz umrze, ale jego grzechy zostały odpuszczone za pomocą węgielka z Bożego ołtarza i mógł przebywać przy Ojcu.

   I rzekłem: Biada mi! Zginąłem, bo jestem człowiekiem nieczystych warg i mieszkam pośród ludu nieczystych warg, gdyż moje oczy widziały Króla, Pana Zastępów.

   1. A Ewangelia Jana, 1,18: „Boga nikt nigdy nie widział, Ten Jednorodzony Bóg, który jest w łonie Ojca, [o Nim] pouczył.”

    1. Myślę że ten fragment należy odnieść do natury Boga.
     Bóg wszystko stworzył Słowie(Logos) co znaczy też Rozum i Myśl.

     W chwili kreacji świata przez Stwórcę zaistniał w nim też obraz samego Boga – dlatego mamy Jednorodzonego Boga, który jest odbiciem niewidzialnego Boga. Rozumu Bożego nie da się zobaczyć inaczej niż przez dzieła, które stwarza.

     Dlatego relacja Izajasza odnosi się do oglądania obrazu Boga czyli Słowa. Natomiast fragment z Ewangelii Jana odnosi się do samej natury Boga.

     Jeżeli ktoś się interesuje matematyka trochę to wyciągnie te same wnioski badając pierwszy werset z Ewangelii Jana, gdzie mamy ukrytą przez Stwórcę liczbę Eulera, której funkcja ma pochodną równej jej samej. Jest to jedyny taki przypadek w świecie matematyki.

     https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2016/04/06/slowo-27182818/

     1. Dobrze oddaje to List do Rzymian.

      „Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę” Rzymian 1:20

      Boga nikt nie zobaczy jeżeli ten sam się nie objawi, a Bóg objawia się w swoim stworzeniu. My żyjemy w stworzonej rzeczywistości, tak samo i anioły(istoty duchowe).

      Bóg nie może wejść do tej rzeczywistości, musi stworzyć tutaj swoje odbicie swojej niewidzialnej istoty.

      Tak samo i my nie możemy wejść do swojej własnej myśli, możemy jednak tam stworzyć nasz obraz, dzięki któremu zostaniemy zobaczeni.

      On jest obrazem Boga niewidzialnego, pierworodnym wszelkiego stworzenia, ponieważ w nim zostało stworzone wszystko, co jest na niebie i na ziemi, rzeczy widzialne i niewidzialne, czy to trony, czy panowania, czy nadziemskie władze, czy zwierzchności; wszystko przez niego i dla niego zostało stworzone.

      1. Czytałem o tym że Henoch: postać biblijna, syn Jereda, potomek Seta widział Boga potem to opisał tu fragment:

       „Michał, Rafał, Gabriel, Fanuel i niezliczona liczba świętych aniołów wychodziła z tego domu. Przedwieczny był razem z nimi. Jego głowa była biała
       i czysta jak wełna, a Jego odzienie nie do opisania. Padłem na twarz, a całe moje ciało struchlało i duch mój się zmienił.”

  1. Pysznym ludziom wydaje się iż wszystko wiedzą, co z reguły źle się potem kończy… Nie świadomość przydatnych informacji/rzeczy w dowolnej dziedzinie życia wiele kosztuje.

 16. Krk to główny oprawca Polaków i sprawca wielu ich nieszczęść.

 17. Rzym Polakom wrogiem, a nie bratem. Niech tak się stanie.

 18. „Obrót bezgotówkowy i tatuaż elektroniczny już puka do drzwi.”
  Ujawniane jest coraz więcej afer. Myśliciele-wybawiciele zachodzą w głowę jak tu zrobić żeby wszyscy mieli po równo. Szykują scenę dla antychrysta.
  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/rewolucje-czas-zaczac/3qb6qr

 19. Przeciętnego Janusza, Hansa, Iwana nie interesuje szukanie prawdy, a cielesne uciechy…

 20. Polacy są zeszmaceni przez Krk czego skutki obserwujemy w kraju i za granicą… https://youtu.be/zrxB7saoOYc.

   1. Rzym diaboliczny demonizuje ludzi robiąc z nich bestie.

 21. Patrzac na zdjecie procesji widac dokladnie przekaz.
  1 obraz z wizerunkiem Jezusa a nad nim krzysz -usmiercaja Go
  Nastepne obrazy z Maria i to ona ma korone zamiast naszego Krola. Czysta profanacja… Faktycznie jak za dawnych wiekow.

 22. Sposób myślenia przeciętnego polokatolika: Nie ważne by ja sam miał lepiej ( co wymaga trudnego, twórczego budowania ), ale by sąsiad miał gorzej ( co nie wymaga żadnego pozytywnego wysiłku ). To są skutki personalizmu katolickiego.

  1. W tym katolickim kraju jak coś wychodzi dobrze i nikt niczego po drodze nie schrzani to normalnie jest jakaś interwencja mocy nadprzyrodzonych/palec Boży.

 23. Iz 65, 7: za ich winy i za winy ich ojców, za wszystkie razem, mówi Pan, za to, że palili kadzidło na górach i znieważali Mnie na pagórkach. Wymierzę im należność za uczynki przedtem wyliczone – pełną miarą.

 24. Przez Krk Polacy czują wstręt do duchowości chrześcijańskiej i pogrążają się mrokach wszelakiego pogaństwa…

 25. Co jest tym twz. „bożym ciałem” które tak oni czczą ? Na pewno nie da się tego wytłumaczyć Pismem Świętym i wyjaśnienia tego należy szukać w starożytnych szkołach mistycznych tajemnic i magii.

  Jedną z najprostszych i najpełniejszych ceremonii jest Eucharystia. Polega ona na wzięciu pospolitych rzeczy, przetransmutowaniu ich w rzeczy boskie i na skonsumowaniu ich. W tym znaczeniu jest to rodzaj każdej innej ceremonii magicznej, ponieważ reabsorpcja siły jest swego rodzaju konsumpcją, w tym przypadku ma to węższe zastosowanie. Weź substancję symbolizującą pełny obieg w naturze, uczyń z niej Boga i zjedz ją. Istnieje wiele sposobów wykonania tego, ale można je łatwo sklasyfikować według liczby elementów, z której składa się sakrament. W najwyższej formie Eucharystii konsekruje się tylko jeden element. Jest to jedna substancja, a nie dwie, ani żywa, ani martwa; ani płynna, ani trwała; ani gorąca, ani zimna; ani męska ani żeńska. Sakrament ten pod każdym względem jest tajemny dla osób tego godnych, choć pod tym względem nieznanych, Eucharystia została opisana szczegółowo i bez tajemnic „gdzieś” w opublikowanych pismach Mistrza Theriona. Ale nie powiedział gdzie.

  Jest to zarezerwowane dla najwyżej wtajemniczonych i stanowi synonim ukończenia dzieła na planie materialnym. Jest to konsumowane lekarstwo metali, kamienia mądrości, pitnego złota, eliksiru życia. Ołtarz jest łonem Izydy, wiecznej matki, kielich jest pucharem naszej Pani Babałon, różdżką jest to, co było, jest i co ma nastąpić.

  Eucharystia „dwóch” elementów składa się z materii pasywnej. Opłatek (pentakl) jest zbożem typowym dla ziemi, wino (puchar) reprezentuje wodę (są także pewne inne atrybuty: opłatek jest słońcem, a wino odpowiada Bachusowi). Opłatek może być jednakże bardziej złożony, jak opisane w „Liber Legis” „ciastko światła”. Jest ono używane w egzoterycznej mszy Feniksa (Liber 333, r. 44) w połączeniu z krwią Maga. Każdy Mag powinien codziennie przeprowadzać tę mszę o zachodzie słońca.

  Nie każdy katolik zdaje sobie sprawę że to nie jest symbol, ale rzeczywiste spożywanie przemienionego magicznie chleba co głosili papieże.

  „Jeśli ktoś zaprzecza, że w czcigodnym Sakramencie Eucharystii, obecny jest i nierozdzielny cały Chrystus , pod każdą postacią, niech będzie wyklęty”. Sobór Trydencki

  Opłatek symbolizuje karmienie się energią Słońca dlatego znajduje się w pojemniku przypominającym Słońce symbolizującym androginiczne bóstwo. Męskość reprezentują proste promienie a żeńskość promienie faliste.

  http://www.theopenscroll.com/images/monstranceBenedictXVIHorus.jpg

  całość: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/12/13/oplakana-w-skutkach-transsubstancjacja-zydowskiej-liturgii-w-rzymskokatolicka/

 26. Oni sami sie wyjasniaja nie musisz nawet tego robic
  https://youtu.be/AaCAVsgvrLk

  1. tak, wiele razy tutaj umieszczałem ten filmik

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish