Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Część w sarkazm uwierzyła :-)

Szczerze pisząc, nie takiego efektu się spodziewałem pisząc, iż usuwam 2 przykazanie. Chciałem pokazać, jak łatwo można sobie naciągać wersety oraz posłużyć się tą samą retoryką co rozwalacze dekalogu. Jednak część osób jak to wnioskuje z facebooka, albo nie doczytała do końca, albo nie zrozumiała przesłania.

Tak więc informuję tych mniej bystrych jak powyżej, że poprzedni tekst o 2 przykazaniu był przykladem na to, jak liderzy chrześcijańscy mogą przekręcać wersety.

Ale dobrze, że znaleźli się ci mniej bystrzy, ponieważ pokazuje to, jak ludzie nie rozumieją tekstu pisanego, co wykorzystują chrześcijańscy liderzy oraz kościół rzymski.

 

Sarkazm nie był z Prawa Bożego, ale z osób, które uważają, że to Duch Święty prowadzi je do usuwania Prawa.

 

Niech ten mój eksperyment da do myślenia zwłaszcza chrześcijanom chodzącym do kościołów protestanckich.

 

Updated: 23 maja 2018 — 18:50

3 komentarze

Add a Comment
  1. Widzę kontekst szerzej Duch SW. prowadzi do przyjęcia i codziennego utrwalania prawa, reguł rządzących w Królestwie Bożym niz usuwania najmniejszego prawa co nie jest z Ducha Sw. tylko innego nie bozego ducha. Dziekuje za eksperyment, utwierdza czytajcie ze zrozumieniem. Zawsze jak Jehowi u mnie byli szukalam znaczenie rozdzialu bądź dluzszego fragmentu nie zwazajac na ich 1 wersecik. Niech Bog pomoze nie dac sie zwodzic ????

  2. Niektórzy pseudoliderzy po prostu myślą że są nieomylni, ale tak nie jest 😀

  3. Krzysztof żołnierz

    Bardzo mądre posunięcie z uzmysłowieniem niektórym że nie wolno podążać bezgranicznie za pastorami,tu macie przykład pastora który językami mówi,a kusił Pana Boga,nawet Jezus nie ośmielił się tego czynić gdy diabeł kusił go na pustyni,i powiedział by rzucił się w dół,pamiętcie zobaczcie co się stało,pastor który zna Słowo Boże,mówi na językach.
    https://innemedium.pl/wiadomosc/pastor-z-rpa-zostal-pogryziony-przez-lwy-gdy-udowadnial-ze-bog-go-przed-nimi-uratuje
    I tak mi się wydaje,że Bóg dał mu nauczkę tylko bo inaczej by go zeżarły,wydaje mi się że przydałby się artykuł by nikt nie próbował do własnych egoistycznych celów music i wystawiać Boga na próbę,bo może się zdziwić.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: