Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Piłka nożna to satanizm.

Nie mówię tu o grze w piłkę w szkolnej hali, czy na placu zabaw, ale o potężnym biznesie i subkulturze szatana jaką jest biznesowa piłka nożna.

 

Samych kibiców można podzielić na co najmniej trzy grupy:

 1. Kiboli agresywnych
 2. Chamskich średniaków.
 3. Obserwatorów kunsztu piłkarskiego.

 

Pierwsze dwie grupy stanowią większość.

Nie tak dawno przekonaliśmy się czym jest postawa “sportowa” kibiców. W trakcie meczu Lech – Legia, grupa kibiców z Poznania wkroczyła na stadion rzucając świece dymne.

 

 

 

Jednak za każdą skrajnością czai się nieco mniejsze zło, niezauważalne bo mniejsze. Taki kontrast PO i PIS, gdzie ta druga partia jest tym mniejszym złem.

 

Jakie my  mamy przestępstwa Prawa Bożego w kibicowaniu?

 

Brzydkie słowa.

 

“Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre, które może budować, gdy zajdzie potrzeba, aby przyniosło błogosławieństwo tym, którzy go słuchają.” Efezjan 4

 

Nienawiść:

 

“Czyny wywodzące się z ciała są znane: cudzołóstwo, nieczystość, rozpusta, (20) bałwochwalstwo, magia, nienawiść, kłótnia, zawiść, gniewy, ” Gal 5

 

 

Idolatria:

 

“Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.:”

 

Piłkarze, zespoły są bogami. Dla owych bogów ludzie niszczą, biją, wyzywają.

 

Pijaństwo:

 

“Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, 

(Ew. Łukasza 21:34″

 

Chyba mało który kibic kończy na jednym piwie, czy jednym kieliszku. Przed MŚ w Rosji może nakręcę filmik co kupują tzw kibice domowi…

 

Tatuaże:

Zlatan Ibrahimowicz.

 

“. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! ” Kpl  19.28

 

Film pt “Piłkarski poker” pokazał jeszcze inną stronę medalu piłki. Korupcja, sprzedawane mecze, hazard, cudzołóstwo, pijaństwo.

W obecnych czasach króluje demon mamony. Piłkarze zarabiają skandalicznie duże pieniądze  i o tym powiedział sam Błaszczykowski , że za dużo zarabia:

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/blaszczykowski-zarabiam-za-duzo-powinienem-dostawac-tyle-co-policjant_854774.html

 

Jest to bardzo demoralizujący sport z obu stron. Zarówno ze strony piłkarzy jak i kibiców.

Na ostatnim zjeździe mówiłem dlaczego tak nakręcono tego bożka (demona) piłki. Ten satano-system daje mężczyznom pozorne poczucie bycia tym mężczyzną, kiedy skandują załóżmy “Legia gola”.  Masa otyłych i podchmielonych ludzi łudzi się, że przeklinając “sędzie ch…” czy “spi…” są mężczyznami.

Tutaj chodzi o skanalizowanie energii męskiej na złe tory, tak, aby byli bezwiedną masą ślepo glosującą, na to, na co im nakazuje telewizor głosować. Po to, by być dalej od Boga i Jego Prawa, które jest dla ludzi dobre.

Kibicowanie jest kastracją mężczyzn, bo zamiast uprawiać jakiś sport ulegają złudzeniu, że kibicując to oni uprawiają ten sport. Tak się wczuwają podczas kibicowania, że jakby mogli, to weszli by w telewizor. Zwróćmy uwagę na postawę domowych kibiców. Jest pochylona, siedzą czasem na skrawku kanapy, pufy, na ugiętym kolanie w stronę podłogi.

 

 

 

Czy jacyś liderzy chrześcijańscy mówią Wam o złu płynącym z piłki nożnej? Nie. Czy kapłani kościoła Rzymu o tym mówią? Nie.

 

To jest system Babilonu Wielkiego oraz jego córek.

 

Podczas sobotniego zjazdu mój dobry brat w wierze jakim jest Wojtek z Kraka, powiedział, że po nawróceniu odeszło mu zainteresowanie piłką nożną, a był chyba nawet kibicem z tej grupy, która siedzi w wydzielonym sektorze dla szalikowców.

 

Oto zdjęcie z meczu Korony Kielce z Wisłą z przed roku.

 

 

Żebyśmy wiedzieli, kto rządzi piłką nożną, wystarczy spojrzeć na pierwszy puchar świata w piłce. Przez długie lata była nią figurka bogini Nike. Upadłego anioła.

 

 

Sport nie jest zły. Sam jeżdżę na rowerze, biegam, ćwiczę itp. Gorzej jak sport staje się bogiem i odciąga od Bożego Prawa.

Jestem na 100% pewien, że ci kibice, którzy uwielbiają swój klub lub np takiego Lewandowskiego, gdyby mieliby wybrać między Jezusem, a swoim klubem, wybraliby swój piłkarski szalik.

87% Polaków jest katolikami. Stąd świętuje się Sol Invictus i bożków zwycięstwa, a jeden Jest Bóg w Niebie.

 

Updated: 22 maja 2018 — 12:32

26 komentarzy

Add a Comment
 1. Zgadzam się z artykułem ale nie rozumiem o co chodzi z tym zdjęciem

 2. Czemu Piotrze zajmujesz się sądzeniem tego świata?Ten świat już jest osądzony…

  1. gadillo, chyba nie od dziś czytujesz blog.
   Ma on charakter uświadmaiający i gro osób nie widzi tego, co ja tutaj przedstawiam. Być może zyjesz świętym życiem, ale mnie osobiście martwi życie innych. czyż nie winniśmy wycigąc ludzi z ciemności? Czy raczej ich tam pozostawic niech zginą?

   1. Piotr dobrze wiesz że cały świat tkwi w złym….karmy sie pokarmem Słowa Bożego i dzielmy ewangelią dla tych którzy są w ciemnosci,bardzo mi sie podobało to co stwierdziłeś bardzo słusznie ostatnio na temat oglądalnosci tzw.teori spiskowych w porównaniu do tematów o naszym Panu Jezusie Chrystusie i prawdzie Zbawienia,dodam tylko że w niebie anioły radują sie z nawrócenia jednego grzesznika,to jest ta droga i zachęcam mimo że zainteresowanie dużo mniejsze do skoncentrowania sił na prawdzie ewangeli która jest mocą ku zbawieniu,a brudy tego swiata….kto się brudzi niech się dalej brudzi,a kto się uświęca niech się dalej uświęca jak mówi Słowo Boże.
    A co do piłki nożnej to tylko dorzucę,jest ona sciśle połączona z hazardem który według mnie jest gorszym nałogiem niż picie.pisze to ten którego Pan Uwolnił i z jednego i z drugiego.Pozdrawiam.

    1. my nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji.
     My jesteśmy światłem w ciemności i Duch Prawdy informuje świat o grzechu. Właśnie informuje świat o grzechu.

     1. A dlaczego DuchSw zaświadcza swiatu o grzechu?Bo w Niego nie uwierzyli………..

      ,,Ale jak mają wzywać tego, w którego nie uwierzyli? A jak mają uwierzyć w tego, o którym nie słyszeli? A jak usłyszeć, jeśli nie ma tego, który zwiastuje? – Rzymian 10, 14

      1. Karol "Szulwik" Szulawiak

       Nie nazywajmy zła złem, tylko głośmy ewangelie..

       Nie ma nawrócenia bez porzucenia grzechów, nie ma porzucenia grzechów bez poznania grzechów. Jaką ewangelię mamy głosić? Rozwodnioną, pomijając nazywanie grzechu grzechem?

       1. Czego byś nie dotknął na tym świecie to grzech.obecny świat nie ma nic z Naszego Pana,a światłem na tym świecie są ci którzy uwierzyli w ewangelie.

        To że piłka nożna .ogólnie wszystko co polega na chorej rywalizacji,sławie,pieniądzu nie jest dobre ,to fakt,ale to nie jest ewangelia.

       2. Nieprawda,zło trzeba nazywać złem,a dobro dobrem,a przy tym głośmy ewangelię.

 3. Nie wpadac prosze w skrajnosc.Kibice jesli nawet nabroja to wielu z nich to dobrzy ludzie .Placa duze pieniadze za bycie na meczach to tez wymagaja od pilkarzy zaangazowania ktorzy malo nie zarabiaja.Nie osadzajcie kibicow zanim nie zbadacie sprawy bo jestem pewny ze poza ludzmi wiary to wielu z nich to ostatni bastion nieuleglosci wobec systemu.Może do aniołkow nie naleza ale maja to cos co nie pozwala na uleglosc wobec systemu,polityki itp.Pisze o polskich kibicach bo to ze w swiecie jak i w Polsce wielu ma pilke jako niemal religie to przesada .

  1. Karol "Szulwik" Szulawiak

   wydawanie milionów pieniędzy, by sprawdzać kto lepszy już samo w sobie jest satanizmem. A Ci kibice już ulegają systemowi, choć nie zdają sobie z tego sprawy..

  2. Przepraszam Janie ,nie ma dobrych ludzi ,nie ja to powiedziałem.

  3. Janie,dobrzy ludzie nie wpadają w takie skrajności,jakie są tu przedstawione.

 4. Janie napisz gdzie tu w artykule jest wpadanie w skrajność?
  Według Słowa Bożego nie ma dobrych ludzi ,Jedynie Bog jest dobry.
  Problem polega na tym,ze ludzie zamiast poznawać,uwielbiać,wychwalać Boga.Idą na skróty i biorą to co zły podstawia.A z racji tego,ze jest przebiegły to podrzuca właśnie takie rozrywki,zniewalając miliony
  Jedną z nich jest futbol ,wachlarz szeroki tak,żeby wszystkich zadowolić
  Co by broń Boże nie mieć za dużo czasu na myślenie,zgłębianie po co tutaj jesteśmy…
  Chwała Panu Jezusowi za wolność!Jemu uwielbienie ,bo On odkupił nas na własność.
  To jest najcudowniejsza rzecz,ktora nas spotkała.Wsiąść wolność i pozwolić,aby nas przemienił w nowego człowieka.
  Reszta to śmieci jak pisał Paweł ,cudowność Pana Jezusa Chrystusa jest niewysłowiona.
  On jest rzeczywistością i to niesamowity zaszczyt moc Go poznawać.

  1. Cóż za piękne słowa. Bardzo dziękuję. 🙂

 5. pisząc o skrajnosciach nie wasze pisanie miałem na myśli ale ogólnie krytykę ludzi ułożonych ,przesadnie grzecznych którzy z pozoru często są tylko tacy dobrzy a w głębi niekoniecznie ,natomiast wielu kibiców może z pozoru odstraszac ale są ludzcy ,gdy zachodzi potrzeba potrafią działać ,pomagać itd.

  1. coś podobnego do tego, co czasem pokazuje się jako rzekoma Maria w Objawieniach

 6. “Czyny wywodzące się z ciała są znane: cudzołóstwo, nieczystość, rozpusta, (20) bałwochwalstwo, magia, nienawiść, kłótnia, zawiść, gniewy, ” Gal 5

  rozpusta i cudzołustwo razem z pozostałymi grzechami, moim zdaniem to nie fair
  moim zdaniem pozostałe grzechy więcej narobiły szkód i nie są tak ostentacynie podkreślane jak cudzołustwo io rozpusta

  a magię stosuje każdy na co dzień np wyzwiska przeklinanie to po prostu magia
  ale też jest ta dobra magia np znalexć prace, która nie szkodzi innym i sobie i daje efekty finansowe

 7. Faj nie piszesz ale kibole wybraliby Jezusa a nie swój klub.

 8. W Szkocji na mecze chodzą całe rodziny … Tak jak kiedyś u nas do kościoła. Zdecydowanie jest to kult. A w Polsce nigdy nie chodziłem na mecze bo wszyscy kryminaliści i bandyci tam chodzili. Zawsze były tam jakieś bójki, można było kosą oberwać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: