Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Otrząsnąłem się.

Miałem takie dwie chwile w życiu. Pierwszą z nich była ta, kiedy rozwaliło mi się niczym domek z kart wyobrażenie o polityce, że można zmienić rzeczywistość dzięki własnym siłom i uświadamianiu ludzi. Wierzyłem jak członek PZPR w partię, w której ulokowałem swe nadzieje. Wierzyłem w autorytet wodza, który robił wszystko, żeby tylko nie dostać sie do sejmu. .

Było to dla mnie traumatyczne przeżycie. Długa historia a jeszcze więcej niż do opowiadania doświadczeń….

 

Drugą traumą było poznanie prawdy o kościele Rzymu i wszystkich ich kłamstwach. Myślałem “jak to, wszyscy księża są zwiedzeni? Niemożliwe”. Prawda okazała się brutalna. W miarę zgłębiania zarówno historii kościoła jak i biblii, utwierdzałem się tylko w przekonaniu, iż kościół Rzymu nie jest kościołem Boga, a jego kapłani zwodzą.

 

Nadszedł czas trzeciego ciosu. Okazuje się, że znaczna część liderów protestantyzmu jest uczniami ale diabła. Owoce jak po chemtrails. Co dziwne, na podobieństwo kościoła Rzymu ludzie patrzą i nie widzą na atlas dobrych owoców jak powinno wyglądać zdrowe jabłko. Bo co, bo liczy się nauczyciel od atlasu o jabłkach.

 

Blokowane komentarze, nawet te merytoryczne, szydera, przekleństwa i przede wszystkim lawirowanie Słowem dla nie utwierdzonych w wierze. Analizowałem wypowiedź tego fałszywego nauczyciela, że jak to się wyraził cynicznie i jadowicie “do pięt nie dorastam M. Mazurowi”. Zgadzam się z tym twierdzeniem, a pokazał mi to Bóg i rodzący się na nowo kolega  z Kielc. Puściłem mu Mazurka 🙂 i co on powiedział oprócz jego wiedzy : wiecie co, ten człowiek jest pewny siebie i ma ducha walki. Tak samo pomyślałem kilka dni wcześniej o Michale.

Niejedna osoba mówiła mi, że w kwestii szabatu jestem za miękki. Nadal uważam, że to kwestia wyboru i nikogo nie można zmuszać  do jego świętowania. Więc co się zmieniło? Ostatnie doświadczenia utwierdzają mnie jak wiele kąkolu jest w kościele protestanckim. Według wielu są to przeszkoleni agenci, których rozszyfrować mogą tylko ludzie wolni od autorytetów ziemskich. Ci, dla których Jezus jest Panem i Jego Słowo.

 

Dotychczas myślałem jak w kościele katolickim: “przecież ten ksiądz jest od Boga, miał święcenia”.

Pismo jasno mówi:

 

Rozpoznacie ich więc po owocach(21)

 Nie każdy, kto mówi do Mnie: Panie, Panie, wejdzie do królestwa niebieskiego, ale ten, kto spełnia wolę mego Ojca, który jest w niebie.” Mt 7

 

Ciężko to pojąć, ale niestety taka jest bolesna prawda. Kto atakuje Słowo i Prawo Boga czyni BEZprawie.

 

 

“A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie”

 

Nie tylko ja jestem tego zdania po dniu dzisiejszym, że będą nas wydawali protestanci. To oni uwierzą w kłamstwa jezuitów na fotelach liderów.

 

Od tego złego owocu mam obrzydzenie do protestantyzmu, który notabene współpracuje z Rzymem, a więc nie protestuje, czyli protestantyzmem nie jest.

 

Nadchodzą ciężkie czasy, kiedy ukryci agenci Rzymu będą mieli za zadanie wprowadzić ludzi do owczarni antychrysta.

 

 

Angielskie tłumaczenie Mateusza 7.15

 

“Uważaj na fałszywych kaznodziei, którzy dużo się uśmiechają, ociekając wyćwiczoną szczerością. Są szanse, że wyrwą cię w jakiś sposób. Nie bądź pod wrażeniem ich charyzmy; szukając osobistości, persony. “

 

Prawdziwy lider nigdy nie wykorzysta Twoich emocji.

Oceńcie w duchu czy to co pisze jest szczere.

 

Na przykład znajomość właściwego hasła ” Panie, Panie “nie doprowadzi cię nigdzie ze sobą. Potrzebne jest poważne posłuszeństwo – robienie tego, co chce mój Ojciec a nie lider.. Będzie to widoczne  na Sądzie Ostatecznym.

Tysiące osób będą podchodziły do ​​Jezusa i mówili: “Mistrzu, głosiliśmy orędzie, wyganialiśmy  demony, nasze sponsorowane przez Boga projekty, o których wszyscy mówią”. I czy wiesz, co powie Jezus? “Wszystko, co zrobiłeś, to wykorzystałeś mnie, aby zrobić się ważnym i mieć pozycję. Nie zaimponowałeś mi ani trochę tym co zrobiłeś. Nie słuchałeś woli Ojca, jesteś człowiekiem bezPrawia. Układałeś się z innymi. Nie brałeś swego krzyża. Błyszczałeś dzięki mojemu imieniu. Nie dbałeś o czystość mojego Słowa.

 

Ostatni bastion moich złudzeń padł – człowiek nauczyciel.

Nauczyciele są dobrzy na początku drogi. Później trzymajmy się kurczowo Boga.

Raptem dziś otrzymałem informacje od czytelniczki z zagranicy:

(zmieniono imiona)

 

“Witam, muszę się Ciebie poradzić, otóż do tej pory nie znaliśmy żadnych chrześcijan. Gdzieś dwa tygodnie temu pojawiło się takie ogłoszenie i pojechaliśmy tam w czwartek, no i… Ten Pan Stachu był chrzczony u baptystów a uczęszcza do ewangelistów, bo to jedyny taki polski kościół w Paryżu (zmieniono miasto). No i on twierdzi, że nie można niczego na siłę zakazać, ale że przyjdą konsekwencje. Chodzi mi o alko i trawę. Poza tym było fajnie, czytaliśmy słowo, modliliśmy się… No i ostatnio potrzebował pomocy w mieszkaniu i wysłałam tam Rafała męża, a oni się upili, kiedy wiadomo, że mąż ma z tym problem.”

 

 

To jest tylko jaskrawy przykład. Nadużywanie alkoholu jest bardzo widoczne, ale manipulacja słowem już nie. Dlatego trzeba zgłębiać Pismo. Czytelniczka, prosiła o poradę. Jednak sprawa jest prosta. Żaden chrześcijanin nie może pić choćby małych dawek przy byłym alkoholiku, gdyż to gorszy i utwierdza go w piciu. Czytelniczka się mnie pyta bo ma dysonans. Tak samo my widzimy złe owoce i się zastanawiamy. My musimy być pewni.

Widzę Złe owoce to uciekam i choćby nie wiem jak miły byłby ten ktoś i jaką funkcję zajmował, to uciekam i tyle.

My jeszcze mamy taką niewinność i naiwność owieczek, jesteśmy jak te cielęta.. Owieczki to podobno niezbyt mądre zwierzęta.

 

“Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie tedy roztropni jak węże i niewinni jak gołębice””

 

 

 

 

 

 

Updated: 17 maja 2018 — 21:21

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Czasem tez mi jest ciezko z faktem ze jest mnostwo zwodzicieli. Jeden wystrzega drugiego. Minal juz rok od mojego postanowienia pojscia za Jezusem, z kazdym dniem On we mnie pracuje i ksztaltuje mnie, dlaczego coraz mniej slucham kazan a coraz wiecej czytam Jego slowo, to karmi moja dusze, a twojego bloga czytam bo dzieki Tobie ujrzalam klamstwo rzymskiego Babilonu i zainicjowalo to we mnie chec poznawania biblii. Jesli o szabat chodzi i o wersety z listow Pawla to pozostal mi wniosek aby kazdy indywidualnie w sercu zachcial korzystac z laski Pana jakim jest szabat lub chociazby post. Dziekuje Panu Bogu za twoja ciezka prace w odkrywaniu zdemonizowania tego swiata. Zycze Bozych blogoslawienstw 🙂

  1. Ja od około pół roku czytam tylko książki. Zaznaczam to co dobre i przyswajam. Filmików prawie wcale n ie ogląda,.
   Niech Duch Boży Cie prowadzi

   1. A dzisiaj Duch naprowadzil mnie na ten film Paula Washera, moze juz sie tu przewinął i go oglądałeś. Mysle, ze jest na miejscu i zachęcam do niego bo warto. Mi akurat był potrzebny bo uświadamia mnie o moich kłopotach. Napisy polskie można włączyć.

    https://youtu.be/UugcarjPgOA

 2. Detektywie, sam blokujesz komentarze innych, zaznaczam że nie mam tutaj na myśli jakiś wularnych komentarzy, tylko te zwykle bez hejtu i jadu, zatem cytując klasyka, “dlaczego widzisz dzazgę w oku brata twego a belki w swoim oku nie dostrzegasz?”

  1. mógłbym ten komentarz usunąć, ale się nie biję i juz tłumaczę: od tej pory jeśli jedna strona usuwa niewygodne komentarze, to ja to czynię. Nie będzie tak że ktos chce byc czysty a ja mam dawać na siebie pomyje wylewać

 3. Ważne jest czyste serce i dobre intencje. Wszystko co jest powiedziane i napisane przez człowieka jest subiektywne, tylko czytając Pismo Święte możemy mieć gwarancję, że nikt nas nie zwiedzie i nie skrzywdzi. Ktoś kto nie czyta Biblii absolutnie nie może ufać pastorom ponieważ nie ma odniesienia. Żadko oglądam wykłady poniewż nie potrzebuję tego, czytam Pismo Święte.

  Widziałam te dwa odniesienia p. Cyrikasa i nie sądze żeby taka mowa o bliźnich podobała się Bogu, chociaż on został zaatakowany, nie rozumiem tego zaciętego punktowania, każdy niech sie kieruje własnym rozumem. Nie na tym polega prawda aby ranić się wzajemnie.
  A w kwestii prawa to Pan Jezus wyraźnie powiedział : Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić.
  Każdy według własnego a nie pastora sumienia niech postępuje, bo sam będzie odpowiadał przed Bogiem.

  1. Piotrze cenię sobie Twój wkład w poznawaniu prawdy i jest nieprawdą, że nie dorastasz komuś do pięt, wręcz przeciwnie.
   To było powiedziane żeby Ciebie zdyskredytować, bo ty prowadzisz chetnie czytanego i odwiedzanego bloga. Rób swoje i niech Ciebie Jezus Chrystus prowadzi.

   1. dziękuję 😉
    Pastor niby zboru ewangelicznego mówi o człowieku “do piet mu nie dorastasz” i nikt z wierzących tego nie widzi. Zaślepieni jak katolicy… Módlmy sie o tych ludzi i AC.

    Nie czuję żadnego kompleksu. Michał robi inna robotę. To tak, jakby porównać kogoś kto uwalnia od demonów, do ewangelizującego na ulicy, a tego do wojownika modlitwy..
    Jedno ciało, różne członki.
    Oczywiście stopien poznania jest inny. Ale Bóg zna nasze serca.
    No i ja nie jestem w żadnej religii 🙂

 4. bo ciężko jest otrząsnąć się i zrozumieć, że to w co się kiedyś wierzyło, to fikcja… :/

 5. Chciał bym napisać, że ogladalem sporo filmow Andrzeja Cyrikasa i szczerze to poczułem się dotknięty jego słowami.
  Tu na blogu może dużo nie pisuje, ale czytuję go prawie codziennie od kilku lat i utożsamiam się poniekąd z wami, chociaż nikogo nie poznałem osobiście,
  oczywiście z mojej winy?
  Dziękuję tobie Piotrze za twój upór, pracę i poswiecenie, dla krolestwa Bożego nieoceniona to robota, za którą od samego Pana Jezusa dostaniesz nagrodę, super piękną ? tylko nie ustawaj i nadal naprowadzaj i wyprowadzaj choćby mnie mało rozumnego czlowieka z mojej pokretnej drogi i błędnego toku myślenia☺.
  Co do Andrzeja, to mogę powiedzieć, że przed kamerą złożył fałszywe świadectwa, kierowane były w stronę twoją Piotrze, Michała Mazura i ludzi którzy poszukują Boga tak naprawdę. Klamal moze nieswiadomie
  Trochę to wyglądało jak w tym filmiku ?
  https://m.youtube.com/watch?v=392I1dq-oGg

  Jeśli chodzi o mnie to jestem marnym nasladowcą Pana Jezusa. Serce moje jest bardzo twarde ech nienawidzę twardego serca ? ogolnie głupi jestem, grzeszny i nawet wiem, ze nie jestem godny Królestwa Bożego ? A gdy przychodzi szabat, to tak jak tu już ktoś pisał, kłody pod nogi i zdwojona sila zlego i porzadliwosci ciala sie odzywają ?
  Aha i napisze jeszcze jedno ja pastorowi Andrzejowi tez nie dorastam do pięt, ale pierdół niezgodnych z prawda nie opowiadam, przyrównujac nas do kościoła katolickiego z czasu inkwizycji pokazal ducha ktory sie za nim kryje
  Słowa Andrzeja 41:40min ” chcecie z nimi dyskutowac i porozumiewac sie. NIE MOZECIE to sa ludzie wyprani z logicznego myslenia, oni nie maja logicznego myslenia, nie jesteście w stanie się z nimi porozumieć nie piszcie do nich bracia w wierze, bo to nie sa żadni bracia w wierze, nie piszczie do nich chrzescijanie, bo nie sa chrzescijanami i oni pluja na chrzescijan!
  Kościół rzymsko katolicki przez wieki niszczył mordował oni gdyby mogli zrobili by to samo!…..”

  Brawo brawo brawo Andrzeju
  I na koniec powiem wam ludzie ratujcie wasze dusze! I uciekajcie od takich ludzi gdzie pieprz rośnie!
  Ja się wyleczylem z pastorow i Chwała Bogu, będę miał więcej czasu na samodzielne rozwazanie i studiowanie słowa Bożego☺

  System kościoła dzisiejszych czasów
  https://m.youtube.com/watch?v=OukA0U-mamM&t=906s

  1. 🙂

   “nie jestem godny Królestwa Bożego ”

   To diabeł Ci mówi. Walcz z nim w imię Jezusa Mariuszu. On dał Ci moc stąpania po wężach. Każdemu kto wierzy w Jezusa.
   Masz tylko 30km by przyjechać w sobotę na zjazd.

  2. Mariusz skoro masz tylko 30 km , żeby przyjechać na zjazd to …zrób to :)Zachęcam!

 6. Och przykre to jest jak ktos kto mowi ze wierzy a okazuje sie wilkiem w owczej skórze i wiecie co takich ludzi oddajmy sprawiedliwości Bozej On ich osadzi w Swiom czasie a Brat Piotr i Brat Michał niech z Moca Bożą głoszą słowo Boże i ja też nie przejmuje sie takimi ludzmi wybaczam i ufam Bogu i Jego Słowu Boga Zbawiciela Naszego Jezusa Chrystusa .Błogosławionego Sabatu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: