Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja opuszcza globalny system bankowy porzucając dolara dla złota.

Rosja jest jednym z najpotężniejszych narodów na świecie. Jednak z pomocą przychodzą wrogowie. Jeden z jego wrogów ma niewielką kontrolę nad Rosją, a ta moc ma postać Dolarów. Związek między Wschodem i Zachodem jest teraz w impasie;

 

 

Reakcja Moskwy na zachodnią ingerencję i oskarżenia pochodzi od prezydenta Władimira Putina, który zaproponował wycofanie państwa rosyjskiego z międzynarodowego systemu bankowego, zmierzając ku bardziej tradycyjnemu systemowi opartemu na złocie. Rosja nie jest w tym osamotniona. Kraje BRICS, takie jak Brazylia, Indie, Chiny i Południowa Afryka, planują wyjście z międzynarodowej mafii bankowej w celu uzyskania większej niezależności finansowej….

 

Jednak dla prezydenta Putina groźba pojawiła się w postaci ogólnoświatowego międzybankowego systemu telekomunikacji finansowej lub systemu SWIFT, który umożliwia łatwy transfer pieniędzy na skalę międzynarodową, na przykład za pośrednictwem American Express. Problem polega jednak na tym, że międzynarodowe banki zagrażają rosyjskim dostępem do tego systemu, jeśli opuszczą “wielki klub”. Wielu ekonomistów poinformowało światowych przywódców o konsekwencjach, jakie stoją przed nimi, jeśli usuwają Rosję z systemu SWIFT. Ewald Nowotny, ekonomista i twórca polityki dla Europejskiego Banku Centralnego, podkreślił, że jeśli Rosja zostanie usunięta z systemu SWIFT, pierwsze firmy, które prowadzą działalność w Rosji, będą musiały ponieść straty….

Jednak, według Elviry Nabiulliny, rosyjskiej ekonomistki i byłej doradczyni ekonomicznej prezydenta Putina i szefa Centralnego Banku Rosji, jeśli Rosja zostanie usunięta ze Światowej Międzybankowej Telekomunikacji Finansowej, wówczas banki rosyjskie nie zapadną. Wyjaśniła, w jaki sposób opracowali nowy system, który będzie kontynuował operacje w formacie SWIFT i będzie stanowił alternatywę dla kraju. Według raportu opublikowanego w ubiegłym roku, ponad trzysta banków w Rosji przyjęło alternatywę SWIFT – System przekazywania przekazów finansowych lub SPFS, jak nazywają to Rosjanie. Ponadto, w celu wzmocnienia systemu SPFS, otwarty został pierwszy międzynarodowy oddział rosyjskiego banku centralnego w Pekinie, a Chińczycy otworzyli w Rosji instytucję finansową, aby wzmocnić relacje finansowe między dwoma narodami i początki “zdominowania”. Co do Rezerwy Federalnej i innych międzynarodowych instytucji finansowych, które handlują niefizyczną walutą i futures oraz wszystkimi innymi ryzykownymi praktykami; teraz kupują duże ilości fizycznego złota – pozostawiając za sobą stare praktyki. Według Mac Slavo, który pisze dla SHTF planorganizacje pozarządowe prowadzone przez Sorosa zostały przesłuchane i wyrzucone wraz z lokalami Rothschilda. “Wygląda na to, że tylko cała wojna kiedykolwiek rozegra te rozgrywane mecze z dominacją lub śmiercią amerykańskiego petrodolara, który jest ostatecznie kontrolowany przez te same kilka rąk, które sterują i kontrolują banki centralne niemal wszystkich narodów świata”, napisał Mac Slavo. “Tylko dzięki spiskom i ukrywaniu się  i monotonii te działania pozostały w cieniu”….

 

http://www.whydontyoutrythis.com/2017/04/russia-leaves-global-banking-system-by-dumping-us-dollar-for-gold.html

 

Portal pl.sputniknews.com informuje o bilansie skupu złota w Rosji:

 

Udział złota w rosyjskich rezerwach osiągnął rekordowe 18%. W styczniu państwo nabyło kolejne 0,6 miliona uncji trojańskich czyli prawie 19 ton metalu szlachetnego.

Teraz Bank Centralny ma w swoim posiadaniu 1857 ton złota o wartości rynkowej 80 miliardów dolarów. Rosja dołączyła do grona pięciu państw o największym zapasie złota i wyprzedziła Chiny.

 

Skąd taki ruch Rosji?

 

Analitycy wskazują też na to, że od 2008 roku największe banki centralne — USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Japoni i Chin — prowadzą nadmierną emisję pieniędzy. Są obawy odnośnie „jakości” pieniędzy.

„Trwająca kryptowalutowa gorączka jest wynikiem tych obaw. Zwykli obywatele skupują złoto i kryptowaluty. A racjonalne banki centralne — i w Rosji, i w Chinach — zwiększają złote rezerwy” — zauważa Konstantin Koriszczenko, kierownik katedry giełd i inżynierii finansowej Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji Publicznej przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej.

 

 

Patrząc przez pryzmat Biblii, państwa Goga i Magoga faktycznie mogą odegrać znaczącą rolę w czasach końca.

 

 

Updated: 15 maja 2018 — 21:32

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Jak nie wiadomo o co chodzi, to przecież najczęściej chodzi o pieniądze :/

  2. Tak się zastanawiam, czy to właśnie nie początek końca wielkiej nierządnicy. Jeżeli narody zaczną wychodzić z mafijnego systemu bankowego to syjoniści zostaną bez złota i z papierkiem nic nie wartym. Dodatkowo wyjdą na jaw wszystkie afery z ich udziałem, ludzie przejrzą na oczy i ich “zjedzą”. Nie będzie gdzie się ukryć.
    Tak mi to przyszło do głowy, bo plany świętowania 70 lecia Izraela kompletnie im nie wyszły. Ambasadorowie wielu krajów odmówili przyjazdu, o marszu narodów na Górę Syjon nikt nie mówił, wszystko przyćmiła masakra palestyńczyków. Nigdy nie widziałem tak nieudanego święta.

  3. Uwaga, uwaga. PAPIEŻ NAWOŁUJE DO WYJŚCIA! Aż mnie ciarki po plecach przeszły, bo niespodziewałbym się takich słów od “naczelnego pasterza” katolików:
    „Zachęcam was do rozpoczęcia nowego etapu w historii Kościoła w Rzymie, w pewnym sensie do nowego eksodusu, nowego wyjścia, który odnowi naszą tożsamość ludu Bożego, nie żałując tego, co będziemy musieli pozostawić”
    http://www.fronda.pl/a/bezplodny-kosciol-mocne-slowa-papieza-franciszka,110173.html

  4. Rosja jest jednym z najpotężniejszych narodów na świecie. D:D:D::D rosja to panstwo naród to rosjanie to 111 016 900 naród

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: