Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak zapowiedział wczoraj przed wylotem do USA, że chce zwiększyć liczbę amerykańskich żołnierzy w Polsce.

“Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak zapowiedział w środę przed wylotem do USA, że podczas wizytyw Stanach Zjednoczonych przedstawi polskie propozycje dotyczące zwiększenia amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce.

http://fakty.interia.pl/polska/news-wiecej-amerykanskich-zolnierzy-w-polsce-blaszczak-leci-do-us,nId,2573664#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Czy to wszystko nie układa się w całość? Ustawa 447, wojna w Syrii i sprowadzenie amerykańskich żandarmów do Polski w razie buntu społeczeństwa?

Trzeba sobie powiedzieć jasno: Polski już nie ma od oddania jej Królowej Niebios. Z tym że po 4 rozbiorach (ostatni radziecki), teraz jesteśmy w strefie wpływów USA. Nie jesteśmy suwerennym krajem.

To wszystko to są działania przygotowujące do Wielkiego Ucisku, którego jednym z elementów będzie grabież polskich pieniędzy i to nie tylko w postaci gotówki czy kamienic, ale całego majątku narodowego, w skład którego wchodzą m.in: drogi ekspresowe, lokalne, wojewódzkie i gminne, lasy państwowe, góry, muzea, jeziora, zalewy, wodociągi, elektrownie itd.

Część pamięta wojska radzieckie na ulicach polskich miast, ale oni wtedy traktowani byli jako najeźdźcy. Dzisiaj nazywa się takie wojska “przyjaciółmi i ochroniarzami”.

 

To wszystko musi się stać, ponieważ ludzie odwrócili się od Boga. Wybrali przyjemności tego świata. Wybrali ciemność zamiast światłości.

Wiecie co? Te niechrześcijańskie strony piszące prawdę nic nie zrobią. Nie zatrzymają tego pociągu apokalipsy. Jak wspomniałem wczoraj. To jest bicie piany, na którym korzystają jutuberzy.

 

Jedyna nadzieja jest w Bogu.

 

“”Szukajcie Pana, dopóki można Go znaleźć, wzywajcie go, dopóki jest blisko!” Iz.55:6

 

Niedługo skończy się czas łaski, czyli czas nawrócenia. Drzwi się zamkną i radźcie sobie sami.

 

 

 

 

 

 

Updated: 26 kwietnia 2018 — 09:41

5 komentarzy

Add a Comment
    1. Będę się modlić, żeby Bóg miał Was (czytelników i samego admina) w opiece w TYM czasie.

  1. Dzień dobry – Bóg jest Dobry ☺

    Ja mam takie pytanie do Admina.
    Czy był tu może kiedyś temat odnośnie; 2Kor 6;14-15 ???

    “14 Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo.Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym?”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: