Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

48 godzin od gróźb Iranu pojawiło się trzęsienie ziemi i burza piaskowa.

 

Iran zagroził, że bomba atomowa spadnie na  Izrael w Dzień Niepodległości, a w ciągu 48 godzin otrzymali trzęsienie ziemi o sile 5.9 w obszarze reaktora atomowego oraz  burzę piaskową, która zmieniła Iran w piaskownicę(wielu irańczyków zginęło)

 

 

Pytanie czy jest to HAARP, czy Boża interewencja, ostrzeżenie. Pamiętajmy, że w Izraelu mieszkają bogobojni Żydzi oraz że teren obecnego Izraela jest miejscem świętym.

Ciekawa sprawa…

 

 

Updated: 24 kwietnia 2018 — 08:09

12 komentarzy

Add a Comment
 1. jak najbardziej wariant drugi czyli ostrzeżenie.
  Izrael jako państwo jest jakie jest ale jak admin napisał nadal jest miejscem świętym.

 2. Wyczytałem gdzieś, że nikt nie zginął…

 3. Proporcje “bogobojnych żydów” do ogółu ludności są pewnie proporcjonalne do tych w Sodomie i Gomorze.
  Nie jestem antywybrańcem jednak ci “bogobojni” sterują tymi mniej bogobojnymi, a skutki ich “empatii” odczujemy my oraz nasze następne pokolenia już dzisiejszej nocy. Trzęsienie ziemi oraz burza piaskowa przy ich “wdzięczności” za ratowanie życia podczas okupacji to najmniejszy wymiar kary.
  Być może niektórzy się ze mną nie zgodzą ale, ci co znają “naród wybrany” (czytaj naród wygnany) oraz czytają co nieco na temat zbrodni przez nich popełnianych w majestacie prawa (nie tylko w ostatnich miesiącach), zapewne wiedzą dlaczego usa nie szerzą demokracji w izraelu lecz w Syrii.
  Jeżeli w syjonistycznym izraelu “mieszkają bogobojni żydzi” stanowiący mniejszość w społeczeństwie laickim, gdzie jest chyba największa ilość domów publicznych oraz lokali dla homo w przeliczeniu na jednego mieszkańca na świecie, to kim zatem są mieszkańcy Palestyny w bestialski sposób mordowani przez tych pierwszych, gdzie chrześcijan oraz żydów “torowych” jest kilkukrotnie razy więcej w społeczeństwie niż w “bogobojnej” części ziemi świętej?

  1. To jaka jest nacja Edomitów, tudzież nowe pokolenie dzieci Sanhedrynu wiemy.
   Wiemy też o tym, że w Palestynie jest wielu Izraelitów wyznających Islam.

   Natomiast po Twoim wpisie chyba nie wiemy o tym, że Jerozolima bez względu na ludzi zamieszkałych jest świętym miastem Boga. Pan Jezus zaplakal wiedząc że będzie zburzona.
   Zanim 12 pokoleń Izraela otrzymało te tereny, Bóg już sobie je wybrał.

   Oczywiście jak napisałem może to być haarp.

   1. Prawda jest najważniejsza

    Co by to nie było to zawsze jest Boży dopust a można nazwać Bożą wolą. Jeśli Bóg by tego chciał to by do tego nie doszło. Tak samo jak Aleksander Wielki, Hitler, Stalin, Tramp, Busch i inny wielcy tego świata. To Bóg jest władcą Czasu i Przestrzeni. Inaczej Czas i Przestrzeń jest w Bogu.

 4. Miesiąc temu oglądałem w necie wywiad z analitykiem pracującym w białym domu. Facet prywatnie zajmuje się analizą proroctw biblijnych.
  Niestety nie udało mi się odnaleźć tego wywiadu ale na szczęście zanotowałem sobie najistotniejsze myśli.

  Mianowicie facet dostrzegł niesamowite “zbiegi okoliczności” pomiędzy tym co dzieje się w Izraelu i w Stanach. Podczas prowadzenia tzw. procesów pokojowych od lat 90-tych w Stanach przybrały na sile negatywne zjawiska atmosferyczne. Facet wykazał 175 katastrof naturalnych (w tym huragany)w konkretnych żydowskich miesiącach jakie z niebywałą siłą przetaczały się nad Stanami a które właśnie miały mieć bezpośredni związek z prowadzonym procesem pokojowym.

  Facet wykazał jak ostatni wielki huragan Harvey uderzył w Stany w miesiącu Elul (na nasze to sierpień-wrzesień) i jak w międzyczasie Trump potajemnie dogadywał się z Arabią Saudyjską w sprawie procesu pokojowego.
  W tych zakulisowych rozmowach miała być poruszana kwestia ewentualnego podziału ziem dla Palestyńczyków.

 5. wyciekł plan Kushnera.

  W największym skrócie. Rozdającym w tej grze jest Arabia Saudyjska. To Saudowie mają (mieli) wpłynąć na Jordanię, Egipt i pozostałe państwa arabskie aby te powstrzymały się od atakowania Izraela na arenie międzynarodowej. Miałoby nastąpić dyplomatyczne zawarcie pokoju.

  W zamian Stany zagwarantują bezpieczeństwo Arabii Saudyjskiej i mieszkającym w Zatoce Perskiej sunnitom ponieważ ci widzą duże zagrożenie w potencjale militarnym Iranu (szyici). Stany naciskając politycznie, ekonomicznie (sankcje) i ewentualnie militarnie mają powstrzymać rozwój programu atomowego Iranu.
  Izrael ma (miał) oddać ziemię zagrabioną Palestyńczykom.

 6. programy sterowania pogodą znane są od czasów wojny w Wietnamie ….. i to jest przykład by sparaliżować wrogie państwo

 7. ..to było ostrzeżenie dla Izraela.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: