Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziwne znaki na niebie nad Jerozolimą w marcu 2018

Ciężko ocenić czy jest to Blue Beam czy znaki od Boga, czy tez fotomontaż lub film z innego regionu i w innym czasie.

Pozostawiam to ocenie czytelników.

Jakby nie było żyjemy w czasach ostatecznych.

 

 

 

Updated: 20 kwietnia 2018 — 10:27

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak mnie kabalisci czyms nie zaskoczą w maju na “marszu narodow” na górę Syjon to bede sie czul rozczarowany 🙂 Planuja taki marsz z okazji 70 lecia i idealnie pasuje do Izajasza 2

 2. Coś tak spektakularnego może być (na dzisiaj) tylko dziełem grafika komputerowego. Użyto zwykłych systemów cząsteczkowych aby wywołać wrażenie dynamicznego portalu plus efekt glow.
  Zauważmy, że widoczne na ujęciu budynki znikają poza kadr tylko na sekundę co jest istotne dla prawidłowego tzw. trackingu.

  Słynne UFO z Jerozolimy z 2011 roku również okazało się dziełem grafika.

  Dzisiaj pracuje się nad tzw. live tracking czyli śledzeniem pikseli w czasie rzeczywistym. Jeśli ta technologia zostanie opracowana w zadowalającym stopniu wówczas w TV będzie możliwe komponowanie obiektów 3D w materiał TV dosłownie w transmisji na żywo.

  1. rzeczywiście, wygląda niemalże jak dzieło grafika…

  2. To juz dawno jest mozliwe. Tak wlasnia NASA imituje spacery kosmiczne i relacjw z miedzynarodowej stacji kosmicznej.
   International Fake Station

 3. Piotrze, jestem Ci bardzo wdzięczny z to co robisz. Jestem stałym czytelnikiem.
  Byłem kiedyś na spotkaniu czytelników(byłbym pewnie wielokrotnie) ale mam taką pracę…
  Wożę Azjatów po Europie i ciągle jestem w “trasie”
  Jednak dzięki temu, mam jakieś pojęcie o świecie.
  Tzn.
  Cały poprzedni rok woziłem grupy z chin, Turcji Izraela, Portugali po Skandynawii.
  Codziennie inne restauracjie, hotele, i różne problemy do rozwiązania.
  Teraz jestem akurat w insbrucku, ale jeżdżę z Chińczykami od Amsterdamu przez Paryż aż do Rzymu (a papieża nie widziałem)

  To co zrozumiałem, nie żyjemy w czasach ostatecznych.
  To jeszcze nie czas.
  Za dużo spotykam dobra, miłości i życzliwości.
  W całej Europie i od ludzi zewsząd…
  Była sodoma i gomora, inkwizycja, Hitler, Stalin, i wielu innych zwyrodnialców.
  I niestety wielu jeszcze będzie.
  Ale na dziś dzień jeszcze za dużo miłości jest na świecie.
  Czy w Norwegii, czy w Szwajcarii spotykam ludzi którzy całym swoim życiem świadczą o tzw. ideałach chrześcijańskich.

  Ps. Jeśli chodzi o znamię bestii.
  To nie 3*6
  To moim zdaniem może być tylko kozioł mendez (czy jak mu tam)
  Gwiazdy są już dziś wszędzie
  Aureola Maryi
  Champions lige
  Voice of cokolwiek
  Star Wars y i inne
  Na cichach dla dzieci
  Na flagach UE
  USA
  Chiny
  Korea płn
  Kuba
  ZSRR
  Itd itp.

  Bardzo ważnym też symbolem jest tzw. oko.
  Bardzo popularne jest w Paryżu…
  Gest ok..
  Jak u Trumpa popularny u Chińczyków i Koreańczyków…

  Ale to pentagram, czyli tzw. gwiazdka jest symbolem i znakiem zwierzęcia…

  Modliłem się o mądrość, o ducha świętego żebym mógł zrozumieć.
  Otworzyłem księgę Daniela i przeczytałem, że czas już ruszył, że został policzony.
  Mamy 2300dni…

  A dzień to rok…czy nie?
  Mamy 2018?

  Patrzyli a nie widzieli
  Słuchali a nie słyszeli

  Pozdrawiam Was w imię Chrystusa.

  1. Dziękuję za komentarz.
   Byc może masz racje.
   tego nikt nie wie na 100%
   Ale co do jednego jestem niemal pewny: scena geopolityczna w ciągu roku dwóch sie zmieni.
   Jednak tez pamiętajmy, że Bóg nie będzie czekał az wszyscy będą źli. Ludzie niewierzący również są często serdeczni. Pytanie jakie motywacje za tym idą.
   To nie jest takie proste.

   1. mielonka turystyczna

    Słusznie, często ludzie mi mówią: ten to jest sympatyczny, tamta miła, ale diabeł wychodzi w praniu przy głębszym poznaniu (taki rym mi wyszedł :)). Zaczynasz drążyć prawdy biblijne i nagle piana zaczyna się toczyc z ust tym miłym sympatycznym osobnikom. Wyzywają takich jak my od heretyków, starozakonnych, itp..

  2. Sianix 🙂

   To,że na świecie jest dużo miłości i dobra nie znaczy, że nie żyjemy w czasie końca. Jest napisane: __” A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.” (Mt.24). Ewangelia jest głoszona na całym świecie, a może być głoszona tylko w miłości DUCHA. Wszystkie inne znaki pokazują, że jest to czas tuż przed przyjściem PANA. Grzech i wszelka obrzydliwość dopełnia swojej miary. Żyjemy w czasie, o którym mówi Ks.Objawienia__”11 Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi,
   i plugawy niech się jeszcze splugawi,
   a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,
   a święty niechaj się jeszcze uświęci!
   12 Oto przyjdę niebawem,
   a moja zapłata jest ze mną,
   by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.
   13 Jam Alfa i Omega” (Ap.22). Oby PAN znalazł nas czuwających kiedy przyjdzie. 🙂

  3. przeczytałeś że “czas już ruszył” (2300) a od kiedy zaczęło sie naliczanie? a poza tym pytałeś Ducha Świętego to czemu napisałeś z małej litery? (mam nedzieje że nieświadomie)

 4. a co wy na to? .Dotyczy to obecnych czasów które dobiegają końca? czy Nowego Jerusalem? Księga Zachariasza” 1 Oto nadejdzie dla Pana dzień, kiedy twoje bogactwa rozdzielać będą u ciebie.
  2 Wszystkie ludy zgromadzę do walki z Jerozolimą; miasto zostanie zdobyte, domy zrabowane, kobiety zhańbione; połowa miasta pójdzie na wygnanie, jednak Reszta mieszkańców nie ulegnie zagładzie. 3 Wtedy Pan wyruszy do boju i będzie walczył przeciw ludom, jak niegdyś walczył w dniu bitwy. 4 W owym dniu dotknie stopami Góry Oliwnej, która jest naprzeciw Jerozolimy od strony wschodniej, a Góra Oliwna rozstąpi się w połowie od wschodu ku zachodowi i powstanie wielka dolina. Połowa góry przesunie się na północ, a połowa na południe. 5 I będziecie uciekać na dolinę wśród moich gór, bo dolina gór sięgać będzie aż po Asal; a wy uciekać będziecie, jak uciekaliście w czasie trzęsienia ziemi za dni króla Judy, Ozjasza. Wtenczas nadciągnie Pan, mój Bóg, i z Nim wszyscy święci. 6 W owym dniu nie będzie światła ani zimna, ani mrozu.
  7 Będzie to jeden jedyny dzień – Pan tylko wie o nim – nie będzie to dzień ani noc, wieczorną porą będzie jasno. 8 W owym dniu wypłyną z Jerozolimy strumienie wód, połowa z nich [popłynie] do morza wschodniego, a połowa do morza zachodniego. I w lecie, i w zimie tak będzie. 9 A Pan będzie królem nad całą ziemią. Wówczas Pan będzie jeden i jedno będzie Jego imię. 10 Cały kraj zmieni się w równinę, od Geba aż po Rimmon na południe od Jerozolimy. Ona jednak będzie wzniesiona i zamieszkana na swoim miejscu: od Bramy Beniamina aż do miejsca dawnej bramy, do Bramy Narożnej, od wieży Chananela aż do tłoczni królewskich. 11 Będą w niej mieszkali, a klątwa już jej nie dosięgnie. Jerozolima żyć będzie bezpiecznie.
  12 A taką klęską porazi Pan wszystkie narody, które ruszyły do walki z Jerozolimą: rozpadnie się ich ciało, chociaż jeszcze trzymać się będą na nogach; oczy zaćmią się w oczodołach, a język zeschnie w ustach.
  13 W owym czasie za sprawą Pana ogarnie ich wielkie przerażenie, jeden drugiego uchwyci za bary i pięść podniesie jeden na drugiego. 14 Juda także będzie walczył w Jerozolimie, gdzie zebrane zostaną bogactwa wszystkich okolicznych ludów: złoto, srebro i ubrania ponad wszelką miarę. 15 Zagłada, podobna do tamtej plagi, wyniszczy konie, muły, wielbłądy, osły, i wszystkie zwierzęta, znajdujące się w tym obozie.
  16 Wszyscy ci, którzy ocaleją spośród wszystkich ludów, biorących udział w wyprawie na Jerozolimę, rokrocznie pielgrzymować będą, by oddać pokłon Królowi – Panu Zastępów – i obchodzić Święto Namiotów. 17 A te z ludów ziemi, które nie pospieszą do Jerozolimy oddać pokłon Królowi – Panu Zastępów – będą pozbawione deszczu. 18 A jeśli lud Egiptu tam się nie wybierze i tam się nie pokaże, spadną na niego nieszczęścia, jakimi Pan doświadczy narody, które nie przyjdą na obchód Święta Namiotów. 19 Taka więc kara spotka Egipt i wszystkie narody, które nie pójdą na obchód Święta Namiotów. 20 Wówczas nawet na dzwoneczkach koni umieszczą napis: “Poświęcone Panu”, a kotły [zwyczajne] w domu Pańskim będą jak kropielnice przed ołtarzem. 21 Każdy kocioł w Jerozolimie i w Judzie będzie poświęcony Panu Zastępów. I będą przychodzić wszyscy, którzy mają składać ofiarę, będą brać je i w nich gotować. Nie będzie już w owym dniu przekupnia w domu Pana Zastępów”

  1. To Proroctwo tyczy się Powrotu Mesjasza i zaprowadzenia Jego rządów tu na ziemi – Tysiącletnie Panowanie / Królowanie Pana Jezusa.

 5. czyli ? podczas Panowania Królestwa Bożego dojdzie do ataku na Nowe Jeruzalem i przegrana atakujących a może jeszcze przed nadejsciem Pana i wtedy po tej wojnie dopiero nadejdzie Pan?

 6. A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię; I zwodzi mieszkających na ziemi przez one cuda, które jej dano czynić przed bestią, mówiąc obywatelom ziemi, aby uczynili obraz onej besti, która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła. I dano jej, aby mogła dać ducha onemu obrazowi besti, żeby też mówił obraz tej besti i to sprawił, aby ci, którzy by się nie kłaniali obrazowi onej besti, byli pobici. Obj.13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: