Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Im więcej dajesz komuś od siebie, tym częściej jesteś przez tę osobę lekceważony, traktowany

“Im więcej dajesz komuś od siebie, tym częściej jesteś przez tę osobę lekceważony, traktowany jak codzienność, rutyna.”

 

 

Mem o takiej treści znalazłem w sieci. Czy zgadzacie się z nim?

W rodzinie miałem takiego przyjaciela, który pomagał nam w różnych sprawach. Nagle umarł. Był płacz jak przy smierci najbliższego członka rodziny. Wspomnienia i pustka ale i uświadomienie sobie jak wiele pomagał.

 

Dziś z komentarzy dowiaduje się, że radtrap nie żyje. Jego witryna pomimo, że była skrajnie spiskowa, pomogła mi zobaczyć jak świat jest przesiąknięty lucyferianami.

Jest pewne podobieństwo do mego znajomego. Obaj byli w szponach złego. Nie znałem Radka prywatnie, ale mój znajomy pomimo, że był nieformalnym nieświadomym ateistą był dobrym czlowiekiem. Brakowało mu tylko i aż Jezusa.

Znajomy często popijał. Popijał bo okradła go jego żona czyszcząc konto, zabierając auto, a córka pod wpływem matki nie odzywała sie do niego co go najbardziej bolalo. Tego właśnie nie mógł znieść. Szatan ma swoje schematy. Rozwala często rodzinę przez słabość kobiety. Do tego potrzeba z drugiej strony mężczyzny w Jezusie. Choć myślę, że w tym przypadku by nie pomogło bo to byli ludzie po 60ce.

 

Radtrap demaskował świat okultyzmu i już go nie ma. Zorganizowałem jedną akcję modlitewną i myślę teraz, że byl to ochłap, że powinniśmy byli pościć w jego intencji.

 

Dwie osoby pod koniec jego działalności zniszczyły mu opinie i zamknął blog. Bardzo go rozumiem. Nie napisały do niego wykładając w czym niebiblijnie postępuje, tylko wystawiły mu koszmarną wizytówkę. Owszem miały wiele racji, ale w swej “miłości” nie wzięły pod uwagę, że radtrap błądził. Oskarżyły go pisząc elaboraty.

Ok, wygraliście panowie… Cel osiągnięty.

 

Podejrzewam to, co on przezywał, bo rok temu dokładnie w kwietniu przeżywałem to samo. Chciałem blog zamknąć.

W imię swego rozbuchanego JA ludzie potrafią niszczyć innych.

 

Prowadzenie takich witryn wiąże się z bardzo dużym obciążeniem i tylko garstka wie jakim. Garstka. Z mojego otoczenia kilka osób. Może z 5. Kto czytał Władcy Ciemności wie o co chodzi. Mój blog funkcjonuje dzięki tym, którzy się o mnie modlą. Jakie mam ataki tylko ja wiem i te kilka osób. I to nie tylko na blogu sa owe ataki.

 

Oby Pan przyjął Radka. 14 kwietnia był pogrzeb.

 

My jednak powinniśmy się rozejrzeć wokół siebie, czy czasem nie podchodzimy do innych swych bliskich zbyt luzacko, jakby ich dobroć nam się należała. Szanujmy ludzi póki jest wcześnie.

 

 

 

Updated: 18 kwietnia 2018 — 17:18

24 komentarze

Add a Comment
 1. 18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Jana 15, 18-19
  Skąd ja to znam… Im więcej ludziom z siebie dajesz tym bardziej chcą cię wykorzystać, zmanipulować, kierować twoim życiem itd. Jeśli kierujesz się w życiu prawdą i sprawiedliwością to doznaje się ataków nawet ze strony, z której często się nie spodziewasz. Doskonale zdaję sobie sprawę co musi przechodzić autorzy tego typu blogów.

 2. Czy Radtrap popełnił samobójstwo?

 3. Mój problem byl taki ze pomagając komuś oczekiwałem w zamian chociaż odrobinę wdzięczności. Ostatnie wydarzenia nauczyły mnie, że nie o to w tym chodzi. Powinno cieszyć samo dawanie i brak oczekiwania rewanżu. Wtedy nawet na sam jestem zdrowszy.

  1. to prawda, dawać trzeba bez oczekiwania na wdzięczność.

 4. Co sie stalo ? Z jakiego powodu umarł Radtrap?

  1. Jestem w szoku :O ja też nic o tym nie wiedziałam…może był na coś chory, a my o tym nie wiedzieliśmy…

 5. Ja kiedyś widziałem na stronie radtrap.wordpress.kom zdjęcie rzekomo radtrapa, był na nim młody człowiek i nie wyglądał jakoby mu coś dolegało. Ostatnie wpisy radtrapa strasznie mnie oburzyły bo coraz bardziej podważał wiarygodność Pisma Świętego i nawet wzioł się za Chrystusa, porównując go do starożytnych bożków jakie kiedyś przez jakiś czas panowały na ziemi, przez te dziwnie pokrętne wywody i dociekania czytelnik miał wrażenie że chrześcijaństwo to zbiór baśni i legęd. Coraz bardziej docierał do mnie fakt że coś z tym człowiekiem jest nie tak, czasem nachodziły mnie myśli że może coś nim kieruje, “demaskował świat okultyzmu” fakt!, mimo wszystko czytając kolejne wpisy, ja miałem wrażenie że zrobił spory krok na ciemną stronę, nawet sobie obiecywałem że nie będe czytał jego bloga. Czy ktoś wie co mu się stało?

  1. to była właśnie tylko wiedza, ale nie chce pisać źle o niezyjącym.
   Po prostu sednem musi być Jezus.

  2. Jakiś czas temu właśnie o nim myślałem. Jego przemianę jakiś czas temu zauważył chyba każdy. Nawet pan K swego czasu pozwolił sobie popełnić spory wpis nt . zmiany szaty graficznej strony radtrapa z loży bez tajemnic na lożę tajemnic oraz zbaczenia w otchłań z tematyką wpisów. Szatan najpierw sprowadza nas na manowce a potem uśmierca byśmy nie zdążyli się nawrócić. Wielu takich znałem i samemu trzeba walczyć i być czujnym bo duch zwiedzenia działa, a diabeł wie jak nas podejść. Sam ciągle łapię się na tym, że pozbywać się jednego grzechu, uzasadnienia i zaraz w to miejsce wchodzi coś nowego. Oby Pan Bóg wybaczył Radkowi jego grzechy i błędy i przyjął go.

 6. może tak naprawdę najlepsi z nas są ateiści; bo jeśli są dobrzy to nie dlatego, że oczekują za to nagrody, tylko tak po prostu, od siebie, bo chcą. moja najlepsza przyjaciółka właśnie jest ateistką, albo może raczej agnostyczką

 7. Przykro mi z powodu Radtrapa. Niestety, poszukiwanie prawdy oraz wiedzy na pewnym etapie robi się bardzo niebezpieczne. Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić (chyba, że ktoś jest naprawdę mocny w wierze), bo można sobie zrobić krzywdę. Niech spoczywa w pokoju, obyśmy mimo wszystko zobaczyli się u Ojca.
  Odnośnie posta – prawda to, każdy człowiek kierujący się dobrem i miłością zawsze ma na tym świecie pod górę…

 8. Proponuję i zachęcam wszystkich do modlitwy za gospodarza tej witryny, aby Pan Jezus chronił Piotrka przed pociskami diabła. CHWAŁA JEZUSOWI CHRYSTUSOWI!

 9. Ps. Mialo byc do modlitw (jako stalego zwyczaju :)). Amen.

 10. witajcie, jestem niewierząca, kiedyś adminn dał mi za to bana
  przez przypadek przeczytałam ten artykół
  sama się zastanawiałam co sie dzieje z Radtrapem, bo nawet jego maile nie dzialają
  Detektywie może wiesz coś więcej?

  ta wiadomość po prostu mnie zastrzeliła, nie spodziewałam się tego

  1. nigdy nie dajębana za to że ktoś jest niewierzący. ewentualnie za brak klultury lub pisanie nie na temat.

   1. niestety Piotrze, ale ja nie naleze do chamskich osób i zawsze staram się pisać na temat, a takie wykluczanie z grupy za odmienność to inna forma aborcji

    1. Jeden z twoich komentarzy:

     “Adminie tak naprawę to chrześcijanie mają w dupie co się dzieje z poganami”

     Notabene, popatrz na moj pomysł z modlitwa o pogamn z dnia dzisiejszego. Pozdrawiam serdecznie

  2. Fakt, że skasował całego bloga i swoja dotychczasową twórczość blogową, na pewno dobrze o nim świadczy i będzie mu policzone na plus. Dobrze jest, gdy człowiek bierze odpowiedzialność za swoje słowa oraz umie usunąć to, co może innym zaszkodzić. Girion też ograniczył dostęp.

 11. Radek utopił się w Biebrzy. Ruszyl w tamte rejony bo czegos szukał. Na pewno bylo to zwiazane z tym czym sie ostatnio zajmował. W ostatnim czasie był bardzo niepokojący, wręcz mroczny.

  1. po latach dopiero zobaczyłem jak niebezpieczne sa spiski.
   Osobiście w Kielcach widziałem człowieka niemal opętanego.
   Dużo można by pisać.
   Radek nie poszedł drogą Jezusa ale “swoją”.
   Samo badanie okultyzmu i choćby księgo henocha może doprowadzić na ciemną stronę mocy.
   Chwała Bogu, za to, że pokazał mi priorytety.

   1. Radek niestety utopil sie w Bieberzy, ale calej historii do konca pewnie nigdy nie poznamy. Bardzo dziwnie sie zachowywal, znikal, widac bylo po nim, ze cos jest nie tak.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: