Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TRUMP MÓWI PUTINOWI, ABY “PRZYGOTOWAŁ SIĘ” NA AMERYKAŃSKIE “INTELIGENTNE POCISKI”, KTÓRE SPADNĄ NA SYRIĘ. ROSJA: “ZESTRZELIMY JE”

Robi się gorąco i tym razem jest to cos więcej niż 23 września.

 

 

Trump napisał na Twitterze: “Rosja przysięga zestrzelić wszystkie pociski wystrzeliwane w Syrii Przygotujcie się na Rosję, bo oni przyjdą, mili i nowi i ” sprytni!

 

DONALD TRUMP POWIEDZIAŁ ROSJI, ABY “PRZYGOTOWAŁA SIĘ” NA AMERYKAŃSKIE “INTELIGENTNE” POCISKI SKIEROWANE  DO SYRII – PO TYM, JAK MOSKWA NALEGAŁA, BY ZESTRZELIŁA RAKIETY AMERYKAŃSKIE.

 

 

 Im bardziej zbliżamy się do 70. rocznicy odzyskania Izraela , tym bardziej szalona i cięższa jest globalna sytuacja. Oczywiście, wszystkie te działania mogą się nagle zatrzymać w każdej chwili, Bóg jest czasem zaskakujący, ale na razie nie wykazuje oznak zatrzymania sytuacji. 

 Kiedy zbliżamy się do 14 maja, Ameryka ogłosiła, że ​​Jerozolima jest stolicą Izraela, oficjalnie otworzy Ambasadę USA w Jerozolimie w 70. rocznicę Izraela, a cały Bliski Wschód trzęsie się teraz nad Syrią. 

 

Trump napisał na Twitterze: “Rosja przysięga zestrzelić wszystkie pociski wystrzeliwane w Syrii. Przygotujcie się na Rosję, bo będą nadchodzić, mili i nowi i “inteligentni!” Nie powinniście być partnerami ze Zwierzętami, które zabijają ludzi, którzy zabijają jego ludzi i cieszą się z tego! ”

Republikański promyk ognia dodał: “Nasze stosunki z Rosją są teraz gorsze niż kiedykolwiek, a to obejmuje zimną wojnę. Nie ma ku temu powodu. Rosja potrzebuje nas, abyśmy pomogli w gospodarce, co byłoby bardzo łatwe do zrobienia i potrzebujemy, aby wszystkie narody współpracowały ze sobą. Zatrzymać wyścig zbrojeń?

 

Odpowiadając na tweeterze , rzeczniczka rosyjskiej dyplomacji powiedziała: “Inteligentne pociski powinny latać w stronę terrorystów, a nie legalnego rządu.” Rzeczniczka podobno powiedziała też, że amerykańskie “inteligentne pociski” mogą być próbą zniszczenia dowodów rzekomego chemicznego ataku na Ziemię.

 

Syryjski rząd oświadczył, że Trump grozi atakami “lekkomyślnymi”, mówiąc, że zagrażają międzynarodowemu pokojowi i bezpieczeństwu, donosi The Associated Press.

ALEKSANDER ZASYPKIN, AMBASADOR ROSJI W LIBANIE, POWIEDZIAŁ, ŻE PUTIN ZNISZCZY AMERYKAŃSKIE POCISKI, JEŚLI WASZYNGTON PRZEPROWADZI atak ODWETOWY.

 

“Jeśli nastąpi uderzenie Amerykanów, wówczas … pociski zostaną zestrzelone, a nawet źródła, z których wystrzelono pociski”, powiedział telewizji al-Manar Hezbollah.

Jewgienij Serebrennikow, zastępca przewodniczącego Moskiewskiego Komitetu Obrony, powiedział także, że Rosja “zareaguje” natychmiast na amerykański atak na rosyjskich żołnierzy w Syrii.

 

 

 

Najlepszą rzeczą w tym filmie jest zapoznanie się z komentarzem komentującym, używając frazy “wojny i pogłoski o wojnie”, posłuchajcie od minuty 04:15, żeby to sprawdzić. Po prostu proroctwo, które mówi, musi wkrótce nadejść.

 

 

“Myślę, że Stany Zjednoczone to rozumieją i na to nie pozwolą, ponieważ w przeciwnym razie reakcja Rosji będzie natychmiastowa, jak powiedział szef rosyjskiego Sztabu Generalnego”. Źródło rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych mówi o ryzyku “bezpośredniej konfrontacji militarnej” między Rosją a USA w Syrii  informuje rosyjska agencja informacyjna RIA Novosti.

 • Trump ostrzega, że ​​pociski “nadlatują” po groźbach ze strony Rosji, by je zestrzelić
 • Rosja oskarża USA o planowanie niszczenia dowodów ataku chemicznego
 • Syria i sojusznicy “opróżniają” bazy wojskowe, przygotowując się na pociski
 • Cywilne samoloty ostrzegały, aby zachować ostrożność nad wschodnim wybrzeżem Morza Śródziemnego
 • Opinia:  dla Wielkiej Brytanii czas na zarobienie lub przerwę:musimy pokazać Ameryce, że wciąż jesteśmy jej najbliższym sojusznikiem..

 

 

 

Donald Trump powiedział Rosji i Syrii, aby “szykowały się” do ataku rakietowego na reżim Assada, mówiąc, że bomby będą “ładne i nowe i inteligentne”.

 

 

Tymczasem Theresa May dała swój najsilniejszy sygnał, że Wielka Brytania poprze prezydenta Donalda Trumpa w działaniach wojskowych przeciwko reżimowi syryjskiemu, ponieważ obaj przywódcy postanowili “nie dopuścić do kontynuowania użycia broni chemicznej”.

 

Emmanuel Macron, Trump ,  Theresa May   oni wszyscy zgodzili się, że prezydent Syrii Baszar al-Assad wykazały „całkowite lekceważenie” dla międzynarodowych przepisów wobec stosowania takiej broni.

.

Macron powiedział, że trzy kraje zdecydują “w ciągu kilku dni”, jak zareagować i przedyskutować możliwość uderzenia “zdolności chemicznych” Syrii. Sarah Huckabee Sanders, sekretarz prasowy Białego Domu, powiedziała: “Wszystkie opcje są na stole”.

 

Jest ostro…

 

Rosja zaapelowała do USA, by nie podejmowały działań wojskowych, ostrzegając Waszyngton, że “poniosą odpowiedzialność” za każdą “nielegalną przygodę wojskową”, którą wykonują.

Rosyjski ambasador ONZ, Wasilij Nebenzia, powiedział, że decyzja Waszyngtonu o podjętej rezolucji może być wstępem do zachodniego ataku na Syrię.

“Chciałbym raz jeszcze zapytać, proszę, abyś zrezygnował z planów, które obecnie opracowujesz dla Syrii” – powiedział po tym, jak rada nie zatwierdziła trzeciego projektu rezolucji w sprawie ataków broni chemicznej w Syrii.

 

Jest to tłumaczenie ze strony gazet Telegraph.

Można rzec jest dramatycznie i nic nie widać na horyzoncie, co mogłoby to zatrzymać. Według mojej skromnej oceny raczej odpada wizja nadejścia kogoś  a la antychryst, który zatrzyma bieg wydarzeń, a to z kilku powodów:

 

 1. Ludzie nie myślą o wojnie, a więc się jej nie boją.
 2. Światowi syjoniści musza w jakiś sposób popchnąć ludzkość pod ścianę, aby przyjęli światową religię i światowy rząd.

 

Oczywiście może też być tak, że wojna się może rozpocząć i za chwilę skończyć…

Jednak na tym etapie wszystko wskazuje na to, że wojna za chwilę, może nawet za kilka dni w najgorszym scenariuszu może wybuchnąć….

Kto wie, te wspominane 3 dni mogą wypaść w piątek 13go…

Oni potrzebują wojny.

 

 

 

Updated: 11 kwietnia 2018 — 20:49

4 komentarze

Add a Comment
 1. Usrael i anglia wyslaly okrety ponoc maja dottzec do syrii za dwa tyg.

  1. Ludzie, którzy są za kurtyną (masoni) ustalają losy tego świata. Dla nich data musi coś oznaczać. Nie bez powodu zamach na WTC odbył się 11 września, gdyż jedenastka jest dla nich ważna. 5 + 6 = 11 (pentagram + heksagram). Inne zamachy, które nie były tak dawno we Francji, też często przeprowadzano jedenastego. A co do trzynastki, to też jest dla nich ważna. Jest to symbol nieszczęścia, buntu przeciwko Bogu, dobru, moralności. Na dolarze mamy 13 gwiazd tworzących heksagram. W 13. rozdziale Apokalipsy pojawia się liczba 666 i znamię bestii.

   Ale na nic ta wiedza, jeśli nie jesteśmy blisko Jezusa. Dlatego na pierwszym miejscu musi być relacja z Bogiem, a dopiero później taka symbolika i wiedza o spiskach. Inaczej takie coś stanie się bożkiem, a relacja z Bogiem skromnym uzupełnieniem albo całkowicie jej nie będzie.

   Zarys nadchodzącej przyszłości widać już z teraźniejszości i proroctw. Ale kiedy i jak to będzie, to już Bóg wie. Pozdrawiam i niech, na te niepokojące dni, da wam Pan dużo wiary i spokoju.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: