Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemnica “głosu trąb z nieba” na Hawajach.

Snippins News opublikowało online wideo zawierające dźwięki, które są opisywane jako pochodzące z “fal pływowych, wybuchów metanu, podziemnych trzęsień ziemi lub zmieniających się wydm”.

 

 

“Chociaż prawdopodobne jest, że te” dziwne apokaliptyczne “dźwięki budzące wrażenie, pochodzą z niebios mają ziemskie pochodzenie, naukowiec USGS, David Hill, mówi, że możliwe jest również, że niektóre z tych hałasów pochodzą z góry” .

 

 

PJ Media opisuje to jako “nagranie wideo niesamowitych dźwięków trąbek z Hawajów”.

Niektórzy, jak wyjaśnia post, spekulują, że zbliżają się czasy ostateczne i Drugie Przyjście Jezusa Chrystusa.

“Jezus Chrystus wkrótce nadejdzie. Mówię, że to trąba “, powiedział” wierzący John Seventeen “na YouTube.

 

“Użytkownik Jeff Suttles przekręcił to w żart Trumpa. “Niebo próbuje wpłynąć na wynik wyborów w 2020 r., Dmuchając w trąby” – napisał. “Mówię, że Donald zmawia się z niebem. Czas wezwać do specjalnej rady i nałożyć sankcje “, napisał PJ Media.

 

 

Raporty o dziwnych dźwiękach pochodzą z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, USA, Niemiec i Białorusi.

W tym czasie pastor, gospodarz talk-show i autor Carl Gallups, który użył symbolu trąbek Objawienia jako podstawy dla jego eksploracji czasów ostatecznych w “Ostatecznym ostrzeżeniu: Zrozumienie Dni Trąby Objawienia”, mówi , że wierzący powinni być ostrożni przed oszustami.

 

“Oczywiście, niektórzy mogliby oczekiwać, że autor, który napisał książkę o” dniach trąbkowych “z Objawienia, będzie absolutnie oszołomiony zjawiskiem tajemniczych odgłosów trąbki dobiegających z nieba w różnych miejscach na całym świecie. Jednak jest odwrotnie – powiedział.

 

“W tej kwestii jest miejsce na wiele naukowego, zdrowego rozsądku i biblijnego sceptycyzmu. Mimo że uwielbiam wskazywać na biblijne powiązania z aktualnymi wydarzeniami geopolitycznymi i ich możliwymi proroczymi korelacjami, nie jestem uczonym w tropieniu. Konsekwentnie dążę do obiektywnego i biblijnie zrównoważonego wyjaśnienia sensacyjnych i niezwykłych twierdzeń. Podchodzę do tego rodzaju roszczeń z ostrożnością dochodzeniową i biblijną. ”

Gallups, były policjant na Florydzie, sugeruje, że niektóre ze zgłoszonych incydentów mogły zostać sztucznie stworzone.

“Badam ten temat od lat i nadal jestem bardzo sceptyczny co do autentyczności tych rzekomych” wydarzeń trąbkowych “. Przy dzisiejszej technologii byłoby zbyt łatwo włożyć te dziwne, nadprzyrodzone dźwięki do filmu, po tym jak zebrałeś kilku przyjaciół i wpatrzyłeś się w niebo podczas ich filmowania. Połącz to z tym, że dwa szalenie popularne filmy “Wojna światów” i “Clash of The Titans” mają w sobie niemal identyczne dźwięki – łatwo podejść do tego tematu z wysokim poziomem sceptycyzmu.

“Poza tym, gdzie były tysiące innych ludzi, którzy z pewnością powinni usłyszeć te same dźwięki w tym samym czasie i gorączkowo zgłosić je?  (sam na to nie wpadłem – admin DP) Gdzie w mediach głównego nurtu pojawiały się doniesienia o tak zdumiewającym i “szeroko oglądanym” wydarzeniu? Gdzie znajdują się liczne raporty policyjne, które powinny istnieć w takich przypadkach? Dlaczego formaty mediów społecznościowych nie były wirtualnie i natychmiastowo oświetlone działaniami, pytaniami i wiarygodnymi raportami pochodzącymi z tych gęsto zaludnionych obszarów, w których odgłosy były rejestrowane? ”

Liczne filmy są publikowane na YouTube z całego świata, a ludzie zastanawiają się, co powoduje dziwne zjawisko.

 

Autor i nauczyciel chrześcijański Joel Richardson dostrzegli wówczas znaczenie reakcji społecznej na tajemnicze dźwięki. Autor książki “Kiedy Żyd rządzi światem: co Biblia naprawdę mówi o Izraelu w planie Bożym” mówi, że ogólnoświatowa reakcja pokazuje ludziom na całym świecie, że coś jest nie tak z przebiegiem bieżących wydarzeń. Być może, sugeruje Richardson, świat czegoś się spodziewa.

“Wielu ludzi na całym świecie ma dzisiaj poczucie, że rzeczywiście zbliżamy się do ostatniego okresu obecnego wieku” – powiedział. “Biorąc pod uwagę tę rzeczywistość, interesujące jest to, że te niewytłumaczalne dźwięki mają szczególne podobieństwo do dźwięku trąbek. Pismo Święte mówi nam oczywiście, że przy ostatecznej trąbie Jezus powróci, aby obalić obecny niegodziwy system i ustanowić tu swoje królestwo na ziemi. Można też powiedzieć, że brzmi to tak, jakby sama ziemia jęczała pod ciężarem dźwigania coraz większych grzechów ludzkości. Tak samo Pismo Święte mówi nam, że całe stworzenie samo jęczy i tęskni za powrotem Jezusa “.

Richardson wierzy, że dla dziwnych dźwięków można znaleźć naukowe wyjaśnienie. Jednak, jak ostrzega, nie oznacza to, że złowrogie zjawisko na świecie nie ujawnia większej, nieuchwytnej prawdy.

 

 

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Rzeczywiście brzmi to niczym trąby…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: