Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PUTIN TWORZY POTĘŻNY SOJUSZ MIĘDZY ROSJĄ, IRANEM I TURCJĄ W CELU KONTROLI NAD DAMASZKIEM I SYRIĄ

Tekst o sytuacji na Bliskim Wschodzie. Źródło na dole.

 

“Rosja, Iran i Turcja zostały przyciągnięte do siebie w poparciu dla Syrii. Putin i Rouhani zapewniają Assadowi wsparcie militarne, a Turcja przystąpiła do ich wysiłków, ponieważ chce zmiażdżyć wspierane przez USA siły kurdyjskie gromadzące się na swojej granicy. A Rosja pomaga obu krajom w zakresie energii.

Buduje także Turcję elektrownię jądrową o wartości 20 miliardów dolarów, która rozpoczęła wczoraj budowę, a w zeszłym roku Putin podpisał z Iranem umowę o współpracy energetycznej o wartości 30 miliardów dolarów.

 

 

PRZYWÓDCY ROSJI, TURCJI I IRANU SPOTKALI SIĘ WCZORAJ W ANKARZE, ABY UMOCNIĆ ICH NIEOCZEKIWANY SOJUSZ NAD SYRIĄ, STANOWIĄC WYZWANIE DLA AMERYKAŃSKICH I ZACHODNICH WPŁYWÓW W REGIONIE.

 

(1) A ty, synu człowieczy, prorokuj przeciwko Gogowi i mów: Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja wystąpię przeciwko tobie, Gogu, główny książę w Mesech i Tubal. (2) I zawrócę cię, i wezmę cię na smycz; sprowadzę cię z najdalszej północy i przyprowadzę cię na góry izraelskie. (3) I wytrącę miecz z twojej lewej ręki, i sprawię, że twoje strzały wypadną z twojej prawej ręki. (4) Na górach izraelskich padniesz ze wszystkimi twoimi hufcami i ludami, które są z tobą; wydam się na żer drapieżnym ptakom, wszystkim uskrzydlonym istotom i zwierzętom polnym. Ezechiela.

 

 

 

Wszystkie trzy kraje są wymienione w Biblii jako Gog-Rosja , Persja-Iran i Turcja / Meshech i Tubal . Oczywistym jest, że podobnie jest z Syrią, która w proroctwach biblijnych w dużym stopniu figuruje. Do 14 maja mamy już ponad 5 tygodni i nikt nie zgadnie, co będzie dalej. Ale zapnij  pasy, bo to będzie coś wielkiego. 

Prezydent Putin, prezydent Erdogan i prezydent Rouhani zobowiązali się do współpracy w celu stworzenia “trwałego zawieszenia broni”, zbudowania szpitala dla rannych cywilów we wschodniej Ghule i umożliwieniu uchodźcom powrotu do domu.

Ale pogłębiające się więzi między triami będą przedmiotem troski Stanów Zjednoczonych, ponieważ mogą wpływać na przyszłość kraju i regionu, a prezydent Trump otwarcie rozmyśla, wyciągając wojska.

Rosja, Iran i Turcja spotkały się w poparciu dla Syrii . Putin i Rouhani zapewniają Asadowi wsparcie militarne, a Turcja przystąpiła do ich wysiłków, ponieważ chce zmiażdżyć wspierane przez USA siły kurdyjskie gromadzące się na swojej granicy.

“Wypowiedź o Damaszku. Oto Damaszek przestanie być miastem, a stanie się kupą gruzów. ” Izajasza 17: 1 

 

 

Putin zaopatruje oba kraje w wyrafinowany sprzęt wojskowy. Niedawno prezydent Erdogan podpisał z Rosją porozumienie w sprawie broni o wartości 2,5 miliarda dolarów za wyrafinowane rakiety przeciwlotnicze S-400, co wywołało konsternację wśród członków Turcji z NATO.

A Rosja pomaga obu krajom w zakresie energii. Buduje także Turcji elektrownię jądrową o wartości 20 miliardów dolarów, która rozpoczęła wczoraj budowę, a w zeszłym roku Putin podpisał z Iranem umowę o współpracy energetycznej o wartości 30 miliardów dolarów.

DZIĘKI TYM WAŻNYM TRANSAKCJOM ROSJA ZNAJDUJE SIĘ TERAZ W POZYCJI WYWIERAJĄCEJ WPŁYW NA TURCJĘ I IRAN. A TE DWA KRAJE Z KOLEI WYWIERAJĄ OGROMNY WPŁYW POZA SWOJE GRANICE.

 

Turcja kontroluje znaczną część napływu uchodźców z Bliskiego Wschodu do Europy.Ale gdyby odwróciła tę umowę, konsekwencje polityczne w Europie byłyby ogromne.

Iran został oskarżony o dostarczanie broni Talibom przez rząd Afganistanu i podsyca konflikt w Jemenie.

Prezydent Donald Trump w międzyczasie zdecydowanie sprzeciwia się reżimowi syryjskiemu, a jego administracja zapewnia znaczące poparcie buntownikom, którzy walczą z nim. Trump jest także zagorzałym sojusznikiem Izraela, przede wszystkim ogłaszając, że USA mają przenieść swoją ambasadę do Jerozolimy – stawiając ją w bezpośredniej opozycji do Iranu, który zagroził zniszczeniem państwa.

Pod rządami Trumpa USA stały się bliskim sojusznikiem Arabii Saudyjskiej, której książę książę Salman powiedział w tym tygodniu, że uznaje “prawo” Izraela do swojej ziemi – stając się pierwszym arabskim przywódcą, który kiedykolwiek uzyskał takie uznanie.

Porównał irańskiego przywódcę Iranu, ajatollaha Aliego Chameneiego, z Hitlerem.

NA SZCZYCIE W ŚRODĘ TURCJA I ROSJA OŚWIADCZYŁY, ŻE BĘDĄ WSPÓŁPRACOWAĆ PRZY BUDOWIE SZPITALA, W KTÓRYM BĘDĄ LECZYĆ CYWILÓW RANNYCH W WALKACH WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI GHOUTA, W POBLIŻU DAMASZKU.

Rząd syryjski przeprowadził intensywne bombardowanie i kampanię naziemną przeciwko obszarom zamieszkanym przez rebeliantów we wschodniej części Ghouta, które sprawiły, że tysiące cywilów zmarło lub zostało rannych.

 

Rosja i Turcja stwierdziły również, że 160 000 uchodźców, którzy uciekli z konfliktu do Turcji, mogło wrócić do domu. Szczyt w Ankarze w pałacu prezydenta Erdogana był drugim takim szczytem po jednym w listopadzie 2017 r. W ośrodku w Soczi nad Morzem Czarnym, którego gospodarzem był Putin.

“Jesteśmy zdeterminowani, aby wyrwać Syrię z tego bagna. W Turcji nie będzie pokoju, dopóki nie będzie pokoju w Syrii – powiedział Erdogan na konferencji prasowej w Ankarze w środę.

Tureckie i rosyjskie siły współpracowały by zbudować zakład medyczny we wschodniej Ghoutie, a także stworzyć “bezpieczne regiony po tureckiej i północnej stronie Syrii” z takimi obiektami, jak piekarnie i działki, aby budować domy i uprawiać żywność.

“Chodzi o budowę domów [w bezpiecznych regionach], aby ci ludzie nie musieli już mieszkać w namiotach i kontenerach” – powiedział Erdogan. W oświadczeniu trzech przywódców zobowiązali się do “kontynuowania aktywnej współpracy w Syrii w celu osiągnięcia trwałego zawieszenia broni między stronami konfliktu”.

“Nie ma opcji rozwiązania militarnego dla kryzysu w Syrii i musimy współpracować, aby położyć kres wojnie w tym kraju” – powiedział prezydent Rouhani. “Musimy postępować zgodnie z pokojowymi metodami, musimy pomóc Syryjczykom wracać do domów tak szybko, jak to możliwe.”

 

TRZECI TRÓJSTRONNY SZCZYT ODBĘDZIE SIĘ W TEHERANIE, ALE NIE OGŁOSZONO JESZCZE DATY.

 

Dwudniowa wizyta Putina była jego pierwszą międzynarodową podróżą od czasu zdobycia czwartej kadencji prezydenta Rosji w zeszłym miesiącu. We wtorek on i Erdogan ujawnili, że dostawa rosyjskich pocisków S-400 zostanie przeniesiona na lipiec 2019.

“Zawarliśmy porozumienie w sprawie S-400. Zamknęliśmy ten rozdział. Ta praca jest skończona “- powiedział dziennikarzom Erdogan podczas kampanii prasowej – donosi Hurriyet Daily News.

Putin dodał: “Nasi tureccy koledzy zgłosili prośbę na spotkaniach. Przyspieszymy ten proces. ” Przywódcy pojawili się również podczas uruchomienia pierwszej tureckiej elektrowni jądrowej za pośrednictwem łącza wideo tego samego dnia.

Rosyjska firma Rosatom uzyskała we wtorek zgodę tureckiego organu energetyki atomowej TAEK, aby rozpocząć prace nad pierwszą jednostką elektrowni jądrowej Akkuyu. Zakład będzie miał łączną moc 4 800 megawatów w czterech reaktorach.

 

źródło: nowendbegins.com

 

____________

Tylko chrześcijańscy(nie mylić z katolickimi) badacze prawdy w kontekście biblii  są najbliżsi rozpoznania znaków czasów końca.

Czekamy do maja, kiedy to USA z dumą przeniesie ambasadę do Jerozolimy.

 

 

Updated: 6 kwietnia 2018 — 14:11
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: