Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pikieta w obronie Kopalni Krupiński.

Z facebooka:

 

Złoża naturalne to dobro wszystkich Polaków. Kolejne rządy wyprzedawały nasze fabryki, stocznie i inne zakłady pracy zmuszając Polaków do emigracji zarobkowej. Obecny rząd PIS-u wziął się za ROZDAWANIE kopalń. Kopalnia Krupiński to jedna z najnowocześniejszych i najbogatszych w surowiec kopalń w Polsce. W ostatnich latach była nieekonomicznie zarządzana oraz doinwestowywana co spowodowało, że były wykazywane straty. Tylko to wystarczyło, by obecny rząd PIS-u z ministrem energetyki p.Tchórzewskim na czele, znalazł angielską firmę, która już czeka aby przejąć ten potencjał. On nawet nie chce jej sprzedać !!! – on ją chce oddać. Anglicy szacują, że chcą zainwestować ok. 600 mln zł (część na zwrot kosztów poniesionych przez Polaków na tę kopalnię, ale przeważającą część tej kwoty na rozruch). Innymi słowy Polska NIC nie dostanie za to, że odda jakiejś prywatnej angielskiej firmie NASZE ZŁOŻA. Nie możemy na to pozwolić! Musimy działać bo potencjał jaki ma ta kopalnia to 2 biliony zł, możliwość wydobywania tych złóż najnowocześniejszą techniką zgazowania węgla, powoduje, że spod ziemi wydobywany będzie ekologiczny gaz, a nie węgiel w bryłach. To jest nowoczesna i ekologiczna energia, która mogłaby nas uniezależnić od dostaw z zagranicy, a wręcz sami bylibyśmy eksporterami. Potencjał jaki ma ta kopalnia to 2 biliony zł , dla porównania dług publiczny Polski wynosi ok. 1 biliona. Obecnie to ostatni moment, aby nie dopuścić do oddania tego majątku w obce ręce, to już nie chodzi tylko o patriotyzm, to kwestia przyszłości naszych dzieci, to od nas zależy czy one będą mogły żyć w naszej kochanej Polsce, czy będą zmuszone do emigracji za chlebem. Mamy potencjał, możemy się przeciwstawić głupocie, możemy powstrzymać to działanie, ale musimy otworzyć oczy i zacząć działać. Zapraszam wszystkich na pikietę w obronie tych zasobów w dniu 5 kwietnia 2018 r. do Warszawy przed budynek Ministerstwa Energii ul Krucza 36 godz. 10.00. i pokażmy, że patrzymy władzy na ręce i nie damy się okradać. Stańmy do boju, bo walczymy o naszą przyszłość !

http://gornictwo.wnp.pl/tamar-resources-z-zaproszeniem-do-ministerstwa-energii,319767_1_0_1.html
http://www.polishclub.org/2018/03/25/ratujmy-kopalnie-krupinski-walka-o-wstrzymanie-sprzedazy-trwa/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
https://www.youtube.com/watch?v=CzWda7GQCGA
https://www.youtube.com/watch?v=ZkbO45dStW8

 

____________

News dla tych, którzy wierzą w czystość PISu….

 

 

 

Updated: 5 kwietnia 2018 — 09:40

4 komentarze

Add a Comment
  1. “Stańmy do boju, bo walczymy o naszą przyszłość” nie da rady już nic tu wywalczyć. Jankesi już są wpuszczeni, czekają na dyrektywy i chętnie zrobią jatkę jak polacy się zbuntują przeciwko pisiorom(politykom z nadania). Ale czy warto bronić trupa, skoro ten kraj i tak ma być zniszczony, czy damy rade powstrzymać satanistów, masonerie i rząd światowy oraz całą tę piramidę kłamstwa, oj chyba nie, teraz jesteśmy za słabi. Wydaje że jedyne albo aż tyle co możemy zrobić to uświadamiać, czytać święte pisma i przestrzegać prawa tak jak robisz to ty Autorze bloga oraz wielu innych,… bo jak dla nas prawda się przybliżyła tak do pozostałych zbliżyło się totalne zaćmienie.

  2. Warto tu dodać, że Jastrzębska spółka węglowa – JSW – chciała zakupić Krupińską kopalnie, pieniędzy mają na to, ale niestety wolą oddać obcemu, takie realia, smutne lecz prawdziwe.

  3. Boże nie daj zagarnąć zasobów, które dałeś nam Polakom. Błagam Cię!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: