Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tel Awiw – światowa stolica gejów.

Obecny Izrael poza ziemią nie ma nic wspólnego z Bogiem i dowodem na to jest fakt, iż ulubionym miejscem gejów jest Tel Awiw.

 

Witamy w Sodomie czasów ostatecznych.

 

Główną gałęzią Izraela jest od dawna turystyka, a państwo szukało sposobów na  zwiększenie liczby odwiedzających.

Turystyka pielgrzymek chrześcijańskich przestała im wystarczać. Tel Awiw i Ministerstwo Turystyki podjęły także bardzo odmienną kampanię: przyciągają otwarcie społeczność gejowską

Według Ynet, gmina Tel Aviv i Ministerstwo Turystyki zainwestowały łącznie 88 milionów USD w masową kampanię reklamową w Anglii i Niemczech, mającą na celu promowanie marki Tel Aviv jako międzynarodowego gejowskiego ośrodka wakacyjnego.

Anglia i Niemcy mają największe w Europie społeczności homoseksualne. Przedstawiciele izraelskiej turystyki mają nadzieję dotrzeć do nich poprzez reklamy telewizyjne i magazynowe, billboardy i aktywne działania w internetowych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook.

 

Wypowiedzi mężczyzn odwiedzających Tel Awiw:

 

“Często chodzę do miejsc takich jak Alla Rampa, aby uniknąć intensywności sceny randkowej w Tel Awiwie. Czasami chcesz po prostu wypić drinka ze znajomymi i nie zostać trafionym przez każdego faceta!”

Maayan.

 

“Uwielbiam swobodną, ​​autentyczną i przystępną scenę randkową w Tel Awiwie, w przeciwieństwie do mojego rodzinnego miasta w Los Angeles. Tutaj możesz odkryć nie pretensjonalne miejsca odbioru, takie jak Radio EPGB, Kuli Alma i Breakfast Club, gdzie muzyka jest priorytetem i możesz przetańczyć całą noc.

Daniela – aktorka

 

źródło: https://www.timeout.com/israel/blog/single-and-ready-to-mingle-how-to-navigate-tel-avivs-nightlife-while-single-110416

 

 

Chrześcijanie ewangelikalni nie popierają Izraela, ponieważ naród żydowski jest sprawiedliwy. Oni nie są.  Większość z nich nie jest zbawiona.

 

Jezus, Mesjasz, powiedział, że będzie tak jak za czasów Lota, tuż przed powrotem. Lot został uratowany z Sodomy przez Abrahama .

Wszyscy możemy przeczytać o niegodziwości w tym mieście. Miasto było pełne grzechu homoseksualnego.

Musimy jednak pamiętać, że wielu Żydów mesjanistycznych jest mocno prześladowanych przez ich żydowskich braci i siostry.

Pisałem o tym. W obliczu powyższych informacji bardzo mnie “dziwi” popieranie polskich pastorów obecnego Izraela. Jak można popierać państwo, które oficjalnie wydaje miliony Dolarów na promocje turystyki homoseksualnej….

Zakładając, że pastorzy mają znacznie większa wiedzę na temat samego Izraela niż my, należy sobie zadać pytanie: po której stronie oni stoją?

 

 

 

 

Updated: 3 kwietnia 2018 — 10:43

2 komentarze

Add a Comment
  1. wbrew pozorom bardzo mało żydów obecnie zamieszkujących Izrael jest “religijnych”, spotkałem się z liczbą 10% w jakimś artykule, co by tłumaczyło obecny stan rzeczy….

    1. No właśnie…
      A co do artykułu- widać kasa musi się zgadzać, skoro zaczęli szukać aż tam… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: