Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Matka Boska – “Wtedy kiedy przeciwnik myśli ze jest na szczycie wkroczę ja, straszna i zwycięska”. “Maria jest arką Noego”.

Popularny ksiądz zaczyna mówić na początku już to, co ewangelicy od dawna głoszą. On miesza to z Marią…

Poniżej psc księdza z prasowanką Marii…

 

 

“w czasach ostatecznych dojdzie do stworzenia fałszywego kościoła i fałszywego Chrystusa”.
“kościół musi przejść przez śmierć Chrystusa. Kościół musi umrzeć”.

Ks Stafano Gobi:

Kiedy wszystko juz się zawali przyjdzie Matka Jezusa.

2:40
wtedy kiedy przeciwnik mysli ze jest na szczyscie wklrocze ja starszna i zwycieska…


Maryja przyjdzie jako wladczyni”

Tak Krolowa Niebios jest straszna.

 

Egzorcysta: kiedyś zapytałem demony, kogo boją się najbardziej? Odpowiedziały “boimy się Marii”.

:D.

 

Raptem w ledwo  1950 roku kościół ogłosił dogmat wniebowstąpienia Marii, a już teraz Maria jest najstraszniejsza dla diabła. 😀

 

Poniżej lepsze jeszcze kwiatuszki:

 

16:30 arka była zapowiedzią prawdziwej arki jaka jest Maryja…..

Niesamowite zwiedzenie…

 

Poniżej kawałek świadectwa owego księdza, którego filmik o karate kiedys ujmieszczałem:

 

“Od tamtego czasu minęło przeszło 15 lat. Nadal przyjaźnię się z wieloma znajomymi z tamtego środowiska sztuk walk. Cały czas trzymamy się razem. Moi najbliżsi przyjaciele, z którymi trenowałem przez wiele lat, są dzisiaj ewangelizatorami w Bydgoszczy; jeden w środowisku biznesmenów, drugi już nie trenuje sztuk walki – zrezygnował z nich  na rzecz sportów walki. Ma bardzo mocną sieć klubów taekwondo w Bydgoszczy i tam również  propaguje drogę życia chrześcijańskiego wśród młodzieży.

Kończąc moje opowiadanie, Matka Boża coraz głośniej wołała mnie, abym się Jej oddał. To było z miesiąca na miesiąc coraz mocniejsze, coraz silniejsze, ale tak jak zawsze, było to: “Jeśli chcesz. Nie musisz, tylko jeśli chcesz.” Bardzo delikatnie, cichutko, aby nie przestraszyć, aby nie naruszyć wolnej woli, pytała:

“Czy chcesz być mój na zawsze, tylko dla mnie? Jeśli tego nie chcesz, będę cię kochać, będę cię błogosławić, dam ci szczęśliwą rodzinę. Ale jeśli chcesz zostać moim ukochanym kapłanem, to będziesz najbardziej szczęśliwy.””

http://www.tajemnicamilosci.pl/bohaterowie-wspolczesni/ks-dominik-chmielewski-wojownik-maryi.html

Taekwondo i chrześcijaństwo….

Ksiądz nie poddał się Jezusowi, ale komuś, kto powiedział mu że jest Marią….która śpi w grobie.

 

 

Być może nie publikowałbym tego kabaretu gdyby nie powoływanie się na Marie jako motyw centralny czasów ostatecznych. To już jest poważna sprawa, wymagająca czuwania z naszej strony, gdyż autentycznie może dojść do totalnego zwiedzenia. Tak się zastanawiałem, czy w tej sytuacji antychrystem może byc kobieta? Chyba wszystkich by to zaskoczyło, ale w filmach wiele razy pokazywałem bohaterkami ratującymi świat jest kobieta. Przykład: “Piąty element”, “Jupiter”.

 

tak czy owak Królowa Niebios, przed którą ostrzega biblia może odegrać kluczową rolę.

 

 

 

 

 

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Tzw. duchowni przygotowują ludzi na objawienie się “królowej nieba”…”…wówczas ukaże się iegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.” (2 Tes. 2)…Módlmy się do ZBAWICIELA o DŚ dla ludzi zgromadzonych w “kościołach”: módlmy się o miłosierdzie i otwarcie im oczu i uszu na PRAWDĘ – PRAWDĘ, która doprowadzi ich do nawrócenia. Módlmy się o siebie nawzajem, abyśmy sami nie ulegli zwiedzeniu i dochowali wierności Bogu.

 2. Odnośnie zwiedzenia. Kiedyś czytałem o projekcie “Blue Beam”, że mają być wielkie projekcje na niebie, aby stworzyć 1 religię z antychrystem. I np. ukaże się u nas “matka boska” i każe wyznawać swojego syna, który się pojawił w Jerozolimie. Gwarantuje Wam, że tzw. kościelni i maryjni nas różańcem będą mordować w imię “boga”, dlatego, że nie przyjmiemy ich prawdy objawionej. A dla innych religii pokażą na niebie np buddę, mahometa. Większość religii ma zapisaną osobę mesjasza przy końcu czasów.
  W każdym bądź razie jak odróżnić fałszywca od powrotu Jezusa? Proste:
  Jak przyjdzie fałszywiec narody będą się cieszyć i świętować, a jak przyjdzie prawdziwy Jezus to narody będą przerażone.
  Wytrwajmy w wierze! 🙂

 3. Kabaret czy nie kabaret trzeba dziękować Bogu, że przez swego Syna Jezusa Chrystusa objawił nam swoje zbawienie i wyrwał z tak teraz może dla nas śmiesznego ale jednak zwiedzenia. Kiedyś to wszystko było na poważnie masakra mogę powiedzieć jedno byłem głupi na tym świecie. Diabeł zwodzi cały świat i mu na rękę, że ludzie zwiedzeni i podszywa się nawet za anioła światłości. Trzeba mówić i wołać za tych, którzy są w tym systemie a nie stety wielu naszych bliskich w tym jest i miliony na całym świecie i tylko jedno imię, które może ich uratować.

 4. Co do “Matki Boskiej” to w ogóle mam ciekawą historię. W mojej wsi (znaczy kiedyś to była osobna wieś,teraz to część Włocławka) Korabniki stało takie wielkie drzewo a na nim wisiał mały krzyż i jeszcze pod tym krzyżem taki prowizoryczny “wazonik” z uciętej butelki w którym były kwiaty. Kiedy byłam jeszcze mała,to z dziadkiem chodziłam tam,żeby wymieniać tam wodę i kwiaty. No to się go spytałam,czemu ten krzyż tam wisi. Powiedział,że jednemu z mieszkańców (o ile dobrze pamiętam,to wtedy powiedział,że jego dziadkowi albo pradziadkowi) miała się tam ukazać właśnie Maryja. Nie udało mi się niestety dowiedzieć,co owa zjawa miała do przekazania,ale chyba lepiej,że poza wieś to nie wyszło,nie chciałabym tutaj żadnego sanktuarium ani pielgrzymek,a samo drzewo zostało ścięte kilka lat temu (jeszcze jak byłam katoliczką,to na miejsce gdzie stało drzewo przynosiłam polne kwiaty,ale krótko). W ogóle,to czemu nie słychać,żeby “matka boska” ukazywała się protestantom? I co byście zrobili,gdyby wam się ukazała?

  1. Zapytałbym, kim jest, od kogo przychodzi, w jakim celu i co o tym sądzi Pan Jezus. Tak kiedyś zrobiłem we śnie…
   Dostałem za to, delikatnie rzecz ujmując, “ostrzeżenie”, że moja “niewiara” i “arogancja” nie zostanie mi zapomniana, a także, że miejsce przeznaczone dla mnie zajmie ktoś inny.
   Swoją drogą, szkoda mi tego człowieka.

   Z Panem Bogiem.

 5. kolega opowiadal mi ,ze widzial Matke Boza z dzieciatkiem na reku,w promieniu czerwonopomaranczowym ktory bil jakby z okna lub sufitu na lozeczko jego corki ktora jest chora ,bylo to gdzies w szpitalu dla dzieci ,po tym zdarzeniu mowi ,ze przeczytal Biblie i zaczal regularnie chodzic do kosciola.

 6. Z tą tzw “matką boską” to bardzo dziwna sprawa, ogólnie kapliczki itd, otóż w mojej miejscowości Doruchów na południe od Kalisza i w okolicach było dużo wypadków itd, trochę się zainteresowałem sprawą i bardzo często koło miejsc tych wypadków znajdują się właśnie tego typu miejsca bałwochwalczego kultu

  1. noo to ma związek…
   To są ofiary “maryjne”. Ofiary dla Astarte.
   Ja się zawsze przyglądam domom kolo kapliczek a czasem jak mam możliwość pytam o tych co mieszkają w tych domach.

   1. U mnie na wsi jest dom gdzie na podwórku stoi kapliczka z figurą MB. Kapliczkę zrobił pan domu. Wszyscy mieszkańcy tegi domu nie żyli długo. Po 35, 45 i 50 lat. Syn tego pana został san po jego śmierci. Żona od niego odeszła. Wpadł w alkoholizm. Zapił się ostatecznie na śmierć. Wcześniej zyrowal pożyczkę znajomemu na 250 tysięcy. Tamten nie spłacał pożyczki i banj zajął ten dom. Jego brat potrącił śmiertelnie kobietę na pasach. Same nieszczęścia

  2. Też na Podlasiu było chyba kilka takich wypadków z krzyżami/kapliczkami w pobliżu, ale nie pamiętam dokładnie…

  3. Demony są jak “czarne dziury” (umownie). Potrzebują cudzej energii do przedłużenia swojej egzystencji. Mam wątpliwą przyjemność oglądać, jak najbardziej rzeczywistych, dawców tej energii i ich zachowanie, gdy już powrócą do swych domów… po godzinie wymęczeni jak po tygodniu katorżniczych robót.
   Przy okazji muszę nadmienić, że są zupełnie “ślepi” (naprawdę nie chcę nikogo obrazić) na fakt, że ktoś inny po modlitwie, podobno do tego samego Boga… po modlitwie, o której nie wie nikt (z wyjątkiem Ojca, który jest w ukryciu), dostają mocy, a także radości, nieosiągalnej dla nich…

   Z Panem Bogiem.

 7. Ten ks.Chmielewski jest wrecz opętany kultem Maryjnym.

 8. tam Matka Maryja
  Przyjdzie Pawel z jego z laski zbawieniem
  I rozwali wszystko
  dokladnie jak to protestanci spiewaja
  ze “krzyz I laska” zalatwily sprawe
  Pieknie to oddaje piosenka protestancka tzw. hicior
  radiowy protestancki Flawless – MercyMe

  tekstowo.pl/piosenka,mercyme,flawless.html
  W skrocie krzyz no LASKA uczynil (czas przeszly was protestanci nieskazitelnymi)
  Pomyslec ze Ci biedni katiolicy staraja sie wypelniac wole Boga Ojca I ida dookola
  zamaist na protestanckie skroty

  ps. ale miedzy name daj Boze zeby mieli racje

  1. Prawdziwi protestanci żyją zgodnie z Prawem Bożym. Inni siebie zwodzą, bo sa zwodzeni odgórnie.
   Większość protestantów podlega Rzymowi…
   Natomiast katolik wielbiący Marię i papieża to już totalny odlot biblijny.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: