Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sensacyjny list Sanhedrynu wzywającego Arabów do przyjęcia ich roli w Trzeciej Świątyni.

 

Jak podaje izraelski portal:

 

Powstający Sanhedryn ,  71-osobowy sąd, wydał w języku hebrajskim, angielskim i arabskim list, w którym zaprasza się synów Ismaela, aby wzięli udział we wspieraniu Trzeciej Świątyni, jak to prorokował Izajasz. Ten ruch jest czymś więcej niż symbolicznym. Ma on na celu przybliżenie całego świata do globalnego pokoju, który będzie charakteryzował epokę mesjańską.

 

 

 

Czy jest coś bardziej zbliżającego nas do nadejścia apokaliptycznego startu?

 

List brzmi następująco:

 

 

“Drodzy bracia, wybitni Synowie Ismaela , Wielki naród arabski,

“Z łaskawą pomocą opiekuna i Zbawiciela Izraela, Stworzyciela świata przez przymierze, oświadczamy, że ślady Mesjasza są najwyraźniej słyszane i że nadszedł czas odbudowania świątyni na górze Moria w Jerozolimie w jej starożytnym miejscu. ”

“My, Żydzi, którzy jesteśmy zwolennikami budowania Świątyni, aplikujemy do Was, którzy zostaliście wyznaczeni przez  narody do złożenia przysięgi, złożenia ślubów i podarunków do Świątyni, jak prorokował Izajasz ( o waszej zasadniczej roli i honorowej pozycji w utrzymaniu Świątynię i wspierając ją, składając ofiary z owieczek i kadzideł, aby otrzymać Boże błogosławieństwo. ”

 

 

“Dzięki temu jesteśmy pewni, że wybierzemy pokojowe środki i unikniemy wszelkich dróg prowadzących do wrogości i przemocy. I jesteśmy pewni, że razem otworzymy drzwi do miłości i szacunku “.

List został podpisany przez 23 szanowanych rabinów, którzy otrzymali smicha (święcenia rabiniczne) w celu przywrócenia Sanhedrynu . Rabini są w trakcie zdobywania podpisów w pełnym kworum 71, po czym wyślą list do głównych instytucji i przywódców arabskich. Mają nadzieję zorganizować konferencję z Arabami.

Cytat z Izajasza o którym im chodziło to ten:

 

“Izajasz 60.4-6

Podnieś oczy i spojrzyj wokoło: Wszyscy gromadnie przychodzą do ciebie, twoi synowie przychodzą z daleka, a twoje córki niesione są na rękach. (5) Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż bogactwo morza przypłynie ku tobie, mienie narodów tobie przypadnie. (6) Gromady wielbłądów zaroją się, młode wielbłądy Midianitów i Efy, wszyscy przyjdą z Saby; przywiozą złoto i kadzidło, śpiewając pieśni pochwalne na cześć Pana.”

 

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to wszystko co się ostatnio dzieje sprawia, że czuje się jakbym był statysta w jakimś filmie…

 

” 3 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.” 1 Tes

 

Dzieje się oj dzieje…..

Dwie dotychczas skłócone potężne siły polityczno religijne mogą ustanowić pokój…

Pragnę przypomnieć bardzo wymowny obraz z ubiegłego roku:

 

 

Przedstawiciel syjonizmu jakim jest Trump z przedstawicielem muzułmanów. Czy teraz to wszystko układa się nam w całość?

 

Przez ostatnie dwa lata nie rozmyślałem za bardzo nad pochwyceniem, ale teraz traktuje to już bardziej realnie.

 

Info podesłała Małgosia. Dziękuję.

 

Updated: 21 marca 2018 — 19:38

10 komentarzy

Add a Comment
 1. O proszę… w sumie nawet nie wiem jak to skomentować…

 2. Przepraszam bardzo, ale z jakiej strony są te informacje? Nigdzie nikt nic na ten temat nie pisze, a ja też nic nie mogę znaleźć. Proszę o link, bo ciężko ocenić czy info prawdziwe.

  1. Już nie trzeba, link znaleziony.

 3. Na to czekałem. Raczej wątpię, żeby muzułmanie czcili boga kabalistów syjonistów, więc pewnie będzie rozwiązanie siłowe i przyjdzie 1 jeździec apokalipsy, który odbierze pokój ziemi.
  Zachariasz 1.12
  “Wtedy anioł Pański zapytał tymi słowami: «Panie Zastępów, czy długo jeszcze nie przebaczysz Jerozolimie i miastom Judy, na które gniewasz się już lat siedemdziesiąt?»7 13 W odpowiedzi danej aniołowi, który mówił do mnie, słowa Pana zabrzmiały zmiłowaniem i pociechą.”

 4. 2 Tes 2;3-4
  “Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo dzień ten nie nadejdzie (ponowne przyjście Pana Jezusa), dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia (antychryst), który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem”

  Proroctwa się wypełniają na naszych oczach…
  Żydzi chcą odbudować i już niedługo odbudują 3 Świątynie.
  Myślę że to jest kwestia bardzo bliskiej przyszłości gdy rozpocznie się budowa. W tej świątyni zasiądzie ich “mesjasz” – antychryst ..i dopiero wtedy zacznie się Wielki Ucisk jakiego jeszcze nie było odkąd jest człowiek na ziemi.

  Czytałem niedawno, że budowa ma się rozpocząć (ponoć) w 2019r i ma potrwać dwa lata.

  1. O antychryście musimy pamiętać i czasie jego panowania. Nie więcej jak 7 lat. Bo najpierw myślałem że 7 lat, ale potem sobie przypomniałem, że czas ma zostać skrócony i dlatego nie wiadomo kiedy to będzie dokładnie.
   Tylko jak czytałem ST i chyba Daniela to mi wyszło, że zacznie się wojna między narodami na Bliskim Wschodzie i antychryst z tej wojny się ukaże i zaprowadzi fałszywy pokój i zasiądzie w Świątyni.
   Jak się gdzieś mylę to poprawiajcie 🙂
   Pozdrawiam

  2. Witam. Mam pytanie – jeśli to prawda z tym 2019 rokiem – orientuje się Pan, w którym miejscu ta III Świątynia ma być odbudowywana? Bo w tej chwili na Wzgórzu Świątynnym stoi meczet Al-Aksa i Kopuła na Skale.

 5. Zauważyłem również, że wśród kart Illuminati znajdują się takie karty, jak: „Antychryst” (Anti-Christ) i „Mesjasz” (Messiash).

  https://www.google.pl/search?q=illuminati+card+antichrist&rlz=1C1LENN_enPL519PL544&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGtcL0moDaAhXlC5oKHQfaCckQ_AUICigB&biw=1280&bih=635#imgrc=Uz94ep1F6pVdlM:

  https://www.google.pl/search?q=illuminati+card+messiah&rlz=1C1LENN_enPL519PL544&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-yLPrmoDaAhUFLZoKHT8tDvIQ_AUICigB&biw=1280&bih=635#imgrc=3r3uGDWHilOOcM:

  Jest również kilka kart dotyczących UFO, kosmitów. Patrząc na historię oraz na współczesny świat można łatwo zauważyć, że karty Iluminatów mają dużą sprawdzalność…

 6. widzimy jak powoli wszystko się sprawdza…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: