Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Teologia panowania kościoła na ziemi.

Dotychczas nie byłem pewny pochwycenia przed Wielkim Uciskiem. Po wykładzie Hunta jestem w 100% pewien.

Updated: 20 marca 2018 — 10:37

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawostka.
  Dominionizm obecny jest również w ruchu NewAge. Tam głoszona jest teza tzw. planetarnej pięćdziesiątnicy, gdzie ma zostać wylany duch Jezusa (oczywiście tego okultystycznego), który przyniesie przebudzenie, panowania w postaci kościoła uniwersalnego jako fundament dla nadejścia planetarnego mesjasza.

 2. Alice Bailey. Teologia NewAge. Teologia Dominianizmu.

  (…)od etapu do etapu, od kryzysu do kryzysu rozwija się życia boga(…)objawiające się w królestwie na ziemi przygotowując drogę dla Wielkiego Inauguratora, Chrystusa. Oczekujemy chwili gdy objawi się na ziemi Hierarchia i da każdemu z nas ważne zadanie, aby dla niego [inauguratora] żyć, pracować, mieć o czym marzyć (…)
  Kiedy Chrystus nadejdzie u krańca wieku sprawi, że każdy odczuje jego moc i miłość. Objawi się jako nauczyciel miłości i jedności (…)to przygotowanie na jego nadejście objawi się w powstawianiu aktywnych grup działających w każdym mieście i w każdym kraju, które będą działać [agresywnie] na rzecz braterstwa, jedności i współpracy w każdym aspekcie życia: ekonomicznym, społecznym, religijnym i naukowym(…)

  Nowa Era już stoi u drzwi, odczuwamy ją w postaci bólów porodowych. Wszystko co stare i złe musi zostać usunięte a pierwszą złą rzeczą, która ma odejść, jest duch separacji, czyli duch wszystkich podziałów(…).

  Proroctwo spisane przez A.Bailey pod natchnieniem. Tekst przekazany przez istotę określaną w okultyzmie jako Dwajal Khul.

  A teraz co biskup Ryś (naczelny ekumenista na Polskę) mówił nt. znaku paruzji ?.
  “Dzień Pana, paruzja to jest dzień zgromadzenia (…)w Bogu jest pasja aby wszystkich zgromadzić w jedno(…). W Chrystusie jest ta pasja aby zgromadzić wszystkich rozproszonych (…) W momentach w których ludzie zaczynają się dzielić tam nie szukajcie Mesjasza. Mesjasz nie objawia się tam gdzie jest podział (…)Znaków zapowiadających przyjście Mesjasza szukamy tam gdzie jest jedność (…). Znakiem paruzji jest to, że dzisiaj jesteśmy razem (na sali siedzą protestanci i katolicy)”.

  1. Mogą mówić, pisać i zwodzić.
   My jednak wiemy od samego Pana Jezusa:

   “Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy”.

   Bez Bożego Słowa ani rusz 🙂

 3. Dziękuję za zamieszczenie filmu…

 4. Oglądałem kiedyś ten wykład Hunta i spodobał mi się szczególnie ten fragment, kiedy tłumaczył, że szatan już przygotował kilka fałszywych „wyjaśnień” tłumaczących zwiedzionemu światu nagłe zniknięcie milionów ludzi z powierzchni Ziemi (np. porwanie przez kosmitów, ewolucja człowieka, przejście Ziemi do wyższego wymiaru i usunięcie ludzi, którzy nie nadają się do „nowego świata” itd.). To byłaby świetna okazja, żeby objawić światu Antychrysta…

 5. 2 Tes 2….
  tu jest wyraznie powiedziane,kiedy spotkamy sie z Panem,SPOTKANIE nasze,nasze
  SPOTKANIE z Nim – z JEZUSEM nie będzie wczesniej,NIE BEDZIE wczesniej niż zasiądzie antychryst .
  Tu jest odp.,kiedy nastapi pochwycenie-
  -NIE PRZED wielkim uciskiem .Ucisk to NIE GNIEW Boży,będziemy ocaleni od gniewu nie ucisku wielkiego.To łechce ucho,że przed ale Paweł mówi wyrażnie,

  ze NAJPIERW zasiadzie antychryst,a POTEM SPOTKANIE z Panem.To jest bardzo wyrażnie powiedziane.
  Słowo ZANIM jest proste do zrozumienia.

  1. Ja tez wywnioskowalem z Biblii ze ucisk ma byc naszym udzialem. Tu liczy sie wytrwałość świętych:-) i ze wzgledu na nas dni wielkiego ucisku zostana skrocone
   “Albowiem dni owe będą czasem ucisku, jakiego nie było od początku stworzenia Bożego aż dotąd i nigdy nie będzie. I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał.” 

   1. W ucisku będą nowi nawróceni i dzisiejsi letni wierzący

    1. Ok.Kiedy oni w/g Twego zrozumienia zmartwychwstaną,bo sa tylko 2 zmartwychwstania i w 1-szym bedą ci ,co nie przyjeli znaku bestii.Obj 20…a pochwycenie będzie razem z 1-szym zmartwychwstaniem 1 Tes 4.16-17

 6. Zapomniałam podać tytuł:Ekumenizm w świetle Biblii Zbigniew Sobczak cz 1

 7. W Biblii można znaleźć treści, na podstawie których daje się dowieść pochwycenia zarówno przed jak i w trakcie ucisku.
  Z jednej strony np. 2 Tes. 2 mówi, że najpierw ma się objawić Antychryst, a z kolei w Ap.3 są słowa:
  “(7) A do anioła zboru w Filadelfii napisz: To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.(8) Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia.(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.”
  Swoją drogą to zaangażowanie USA w pomoc państwu Izrael jest tłumaczone przez niektórych jako efekt zjawiska nazywanego chrześcijańskim syjonizmem. Można znaleźć co nieco w necie na ten temat, a choćby tutaj:
  http://www.miesiecznik.znak.com.pl/6982013philip-earl-steelechrzescijanski-syjonizm/

  1. Nie może byc sprzecznych rzeczy.Paweł mówi bardzo wyraznie i jednoznacznie,wiec twój werset mówi o zachowaniu takim jak Izrael w czasie plag egipskich,jak np.ziemia Goszen.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: