Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzieci w Norwegii zabierane rodzicom za próchnicę zębów. W Polsce może być podobnie.

Urzędnik jakim jest pracownik przedszkola po stwierdzeniu uszkodzeń w zębach dzieci wynikających z zaniedbania rodziców, wszczyna kontrolę.

“Jeśli urzędnik zgłosi, że dziecko jest zaniedbywane przez rodziców, może ono zostać im odebrane i umieszczone w rodzinie zastępczej. – Bardzo często odbywa się to w asyście policji, bardzo często jest tak, że dziecko jest zabierane z przedszkola bez wiedzy rodziców. Następuje umieszczenie w rodzinie zastępczej, ale niestety rodzice nie mogą widzieć tego dziecka od razu – relacjonuje Malinowski. Zdarza się jednak, że dzieci zostają odebrane rodzicom bezpodstawnie – urzędnicy podejmują decyzje bez wnikliwego zbadania sprawy, a dzieci nie są ofiarami przemocy domowej, wbrew przypuszczeniom urzędników.:

źródło: mamadu.pl

 

Być może przyda się prysznic zimnej wody tym, którzy są bez opamiętania zakochani w PIS, ponieważ jak piszę tenże sam serwis czeka to polskich rodziców:

 

” Projekt Ministerstwa Zdrowia, który zakłada rozszerzenie kompetencji pielęgniarek sprawujących opiekę nad uczniami w szkole. Do obowiązków pielęgniarki, oprócz udzielania dzieciom niezbędnej pomocy, należałoby również współdziałanie z lekarzami POZ, rozpoznawanie zagrożeń takich jak przemoc domowa, przypominanie rodzicom o bilansach i szczepieniach i podejmowanie interwencji, jeśli rodzice nie dostosują się do zaleceń lekarza. Ustawa, która według resortu zdrowia miałaby gwarantować dzieciom bezpieczeństwo, staje się narzędziem władzy i kontroli nad rodzicami. :

 

O tym kraju “marzeń” jakim jest Norwegia pisałem wielokrotnie. Tragedia polega na tym, że jak widać czeka nas to samo totalitarne prawo przy jednoczesnym poniżającym poziomie zarobków Polaków.

My Polacy dostaliśmy jałmużnę w kwocie 500plus. Szwedzi dostali bogaty socjal za zakaz określania się “rodzicami” swych dzieci. W Szwecji nie ma rodziców, a są “opiekunowie”.

Napisałem już bodajże trzy lub cztery teksty o trendzie światowym jakim jest tzw “dochód gwarantowany”. Jestem pewien, że będzie on bardzo mocnym punktem tej części apokalipsy:

 

” dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

Apokalipsa 13

 

Nie dostaną tego dochodu osoby nie przyjmujące znaku bestii. Dlatego już teraz “hoduje” się mentalność niewolnika uzależnionego od państwa. To dlatego składki ZUS wynoszą dla malutkich firm 1200zł, by w Polsce nigdy nie obudził się duch przedsiębiorczości i niezależności. Jest to światowy spisek.

Obecnie jesteśmy jako grupa narodowa pijani “patriotyzmem”, 500 plus itp. W tle obowiązek szczepień i wysokie podatki.

Państwo pozwala na bezbożność, jednocześnie szukając haków na potknięcia rodziców. System przygotował mentalnie ludzi, a pokłosiem tego jest to co 2000 lat temu przepowiedział apostoł Paweł:

 

 to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, …”

 

 

Patrząc po komentarzach nowi czytelnicy czasem są zdezorientowani na przykład co do mojego poparcia PISu. To, że uważam, iż PIS jest najlepszym rządem od 1989 roku nie wyklucza ich uczestnictwa w budowaniu systemu antychrysta, który na 100% będzie religijny. Bez względu na to, czy będzie to cywil, polityk, czy ktoś ze świata religii jak papież, czy jakiś immam, będzie to człowiek religijny. Podkreślałem to mocno komentując wybory prezydenckie w USA.

 

Wiem, że mnóstwo ludzi się boi tych czasów, ale właśnie dlatego naszą JEDYNĄ  nadzieją jest Jezus Chrystus. Kto Wam zostanie drodzy ateiści posiadający dzieci?

Do katolików: to politycy maryjni doprowadzają nas do systemu antychrysta. Cały obecny rząd jest katolicki łącznie z prezydentem Dudą.

Pora zdjąć klapki by Światłość pokazała nam drogę.

 

 

 

 

 

 

Updated: 20 lutego 2018 — 19:40

4 komentarze

Add a Comment
 1. Jeszcze nie przeczytałem, ale sam tytuł wywołał we mnie płacz aż musiałem wyjść z pokoju do kuchni..

 2. Coś strasznego…rozumiem, że dbanie o zdrowie jest ważne, ale żeby takie reguły? co to kurde, Szwecja czy inna Norwegia?
  :/

  1. To nie jest żadne dbanie o zdrowie, a realizacja polityki w myśl dzieci są własnością państwa! Mówiło się dawniej że dzieci są przyszłością narodu. Cóż widać zatem jaka czeka ten świat przyszłość skoro idzie to w takim kierunku i nie trzeba tu być wyznawcą teorii spiskowych, badaczem Pisma ŚW. itp wystarczy tylko zdrowo myśleć. Nie wiem czy w PL jest aż tak różowo i w miarę bezpiecznie gdy czytam o zabieraniu dzieci rodzicom bo urzędasowi nie przypasował piesek w domu! W Norwegii sytuacja jest tragiczna jeszcze kilka lat temu rozmawiałem o tym ze znajomą, która mieszka tam już długo i mało brakło by straciła dziecko właśnie przez takie urzędowe “dbanie” o maluchy. Miała tam koszmar musiała przejść jakieś weryfikacje, badania, psychiatrów i psychologów. Udało jej się na szczęście. To jest po prostu tragiczne. Tysiące aborcji dziennie, a dzieciom, które miały to szczęście, iż się narodziły gotuje się piekło na ziemi 🙁

 3. U nas jest podobnie. NSA właśnie dostał zastrzyk z big pharm’y i doprowadził do tego iż rodzic nieszczepiący dziecka będzie ścigany przez sanepid. Sanepid ma prawo nałożyć karę oraz zmusić rodzica do zaszczepienia dziecka wbrew woli rodziców. Wczorajszy dzień jest triumfem systemu oraz big pPharm’y.
  Co możemy robić:
  A – zgłaszać do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez przekroczenie uprawnień urzędnika państwowego na mocy „Art. 192 K.K.
  1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.”
  B – jw. powołując się na konstytucję RP “Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
  Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
  “Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”
  C – jeżeli pkt. A i B zawiedzie to odwoływanie się od wyroku NSA, choćby do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

  Ponadto można wypisać dziecko z przychodni, jednak jest to nieco niekomfortowe rozwiązanie, aczkolwiek takich antysystemowców przybywa ok. 25% rok do roku i niedługo ktoś może nie wytrzymać i zachować się “naturalnie” (niechrześcijańsko) jak np. rodzice hindusów szczepionych na polio … kilku mengelów wyszkolonych i wysłanych przez WHO nie doczekało emerytur

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: