Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Irlandzka minister ds. Dzieci z Irlandii otwarcie zaprzecza, że ​​nienarodzone dzieci są ludźmi.

Sam fakt istnienia ministerstwa ds dzieci jest chory…

fot wikipedia

Ta pani z kolei przypomina mi naszą Senyszyn…

 

 Irlandzka minister ds. Dzieci, Katherine Zappone, broniła swojego poparcia dla aborcji i zaprzeczyła człowieczeństwu dzieci w łonie matki.

Instytut Iona napisał na Twitterze, odpowiadając na pytanie o to, czy jest sprzeczne z jej kampanią na rzecz aborcji, jednocześnie twierdząc, że reprezentuje interesy dzieci.

“Wierzę, że płód ma potencjał ludzkiego życia, który rozwija się w czasie”, powiedziała. “Myślę, że moje poglądy na temat aborcji i ustawodawstwa są zgodne z tym poglądem”.

Wiosną tego roku Irlandia przeprowadzi referendum w sprawie uchylenia 8 poprawki, która chroni prawo do życia. Sześćdziesiąt dwa procent dawniej katolickiego kraju głosowało za ponownym zdefiniowaniem małżeństwa w 2015 roku.

Oprócz popierania aborcji, Zappone jest pierwszą  w Irlandii ministrem ds. Lesbijek. Jej zmarła “żona”, Ann Louise Gilligan, była katolicką zakonnicą . Spotkali się w prowadzonym przez jezuitów Boston College w 1981 roku. Obaj “pobrali się” w Kanadzie w 2003 roku.

Oto kariera lesbijki minister:

Z wykształcenia teolog. Kształciła się na The Catholic University of America (Master of Arts), doktoryzowała się na prywatnej jezuickiej uczelni Boston College. Odbyła studia podyplomowe typu MBA na University College Dublin[

 

No ale co niektórzy  polscy pastorzy są w ekmuenii z kościołem Rzymu. Inni zaś współpracują oficjalnie z Jezuitami…. a ślepo poddani wierni bezkrytycznie uczęszczają do tych kościołów aby się fajnie poczuć….

 

 

 

Updated: 14 lutego 2018 — 07:17

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ależ ona dziwne rzeczy wygaduje…

  2. A co ma mówić skoro zbliża się referendum aborcyjne i każdy zagłosuje zgodnie z własnym sumieniem jak to mówi irlandzki premier jawny sodomita co tam jawny wręcz dumny z tego! Irlandia zbiera owoce swojego katolicyzmu, który odcisnął na tej kamienistej wyspie przez setki lat piętno odczuwalne do tej pory.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: