Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niesamowite proroctwa Johna Paula Jacksona teraz się spełniające. Iran, Izrael, Polska..

Na wstępie zaznaczam, że nie polecam tego kanału YT, na którym jest ten filmik.

Widziałem to proroctwo ok 5 lat temu, ale wówczas to proroctwo było zbyt “odjazdowe”. Jednak w świetle ostatnich dni i miesięcy nabiera ono niesamowitego sensu.

 

 

Jeśli nieżyjący już Paul miał rację, to potwierdzi się moja wizja podziału świata w czasach końca, gdzie Polska będzie w strefie wpływów Rosji.

 

 

Updated: 12 lutego 2018 — 18:52

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za materiał i za ostrzeżenie przed kanałem…

 2. Czuję, że to nie są zamysły Boga. Raczej są to są plany Jego nieprzyjaciół, wysyłane do infoprzestrzeni, by nas z nimi oswajać.
  Wierzę, że jeśli ktoś ma wgląd w boskie zamysły to ludzie tacy jak Pan czy czytelnicy tego bloga, którzy mają gdzieś kłamstwa świata. Z kim miałby rozmawiać Bóg jeśli nie z tymi, którzy są mu najbliżsi? Ps. Czytam detektywa od dawna i dziękuję za Pana pracę i odwagę! Obyśmy wszyscy wierzący w Niego wierzyli w siebie tak jak On w nas wierzy. Kto wie, czy nie takie właśnie “odsłonięcie” szykuje nam Ojciec?! Pozdrawiam bardzo serdecznie!

  1. “Czuję, że to nie są zamysły Boga. Raczej są to są plany Jego nieprzyjaciół, wysyłane do infoprzestrzeni, by nas z nimi oswajać.”

   Oczywiście brałem to pod uwagę, ale Bóg tak skonstruował świat, że nawet jeśli sataniści będą mieli swoich prorków, swoje plany, to i tak wypełnią wolę Boga.
   Apokaliptycznie rzecz biorąc wszystko jest już nakreślone.

 3. Polska będzie w strefie wpływów Rosji ponieważ na mapie podziału świata na 10 regionów gospodarczych (klub rzymski) należymy do bloku Rosja-Chiny.
  To raz.

  Dwa. Główny ideolog Kremla niejaki Dugin jasno stwierdził, że dla Polski nie ma miejsca na mapie.

  Trzy. Wydaje mi się, że Rosjanie nie mogą wybaczyć Polakom trzech rzeczy. Zajęcia Kremla, bitwy warszawskiej która zatrzymała pochód bolszewików na zachód oraz romansowania z zachodem (USA) co sami określają mianem zdrady idei słowiańskich.

  Sen Trockiego o bolszewickiej rewolucji powoli staje się realny. Mamy już EU, mamy rządzących w niej samo wybieralnych marksistowsko – komunistycznych komisarzy.
  Pozostały jeszcze dwa kroki – pełna federalizacja i stworzenie armii europejskiej.

 4. Nie wiem po co promować tego Pana. Przecież to fałszywy prorok, do tego po kiepskim przeszkoleniu z mowy ciała. Nie mumie ukryć kłamstwa co widać w 1:02 i 7:30. Do w tego w 8:45 mówi jak jasnowidz.Żaden z niego prorok. Stara dobra metoda na kasę. Wnioskowanie, umysł analityczny i techniki psychomanipulacji + perswazji.
  Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda prorok to niech sobie poczyta ST i jeszcze prawo Mojżeszowe, które mówi jak się rozpoznaje proroka 🙂 Na ciekawostkach, lęku i wieściach o kataklizmach robi się przede wszystkim kasę, co zresztą Pan Jackson pokazuje swoim apple. Może coś tam walnąć, co się zdarzy ale na pewno nie było to od Boga, tylko demona.

  1. Kiedy umieszczam dany filmik nie oznacza że utożsamiam się z autorem lub kanałem.
   Jeśli jest to od demonów to wielce się spełnia.
   Poczekamy zobaczymy.
   Tak czy owak doszło do konfliktu Iran Izrael

  2. Wiesz Izajasz prorokował o naszym Panu i też można go było posadzić o kłamstwo.Bo po ilu latach to się sprawdziło?
   DŚ działa tak,żeby jak najwięcej osób przyciągnąć do Ojca.
   I używa do tego celu wszystkich ludzi,a nawet i zwierzęta.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: