Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Żydzi zaniepokojeni: Minister edukacji Izraela przyjeżdża do Polski ze specjalną wizytą.

“Minister edukacji Izraela przyjeżdża do Polski ze specjalną wizytą. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w środę, w związku ze zmianami w przepisach dotyczących IPN, w kraju pojawi się Naftali Bennett. Minister spotka się z wicepremierem Jarosławem Gowinem i polskimi studentami.

http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-minister-edukacji-izraela-przyjezdza-do-polski-ze-specja,nId,2518218#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Jeszcze nigdy działania polskich Żydów i Izraela wobec Polski nie były tak przejrzyste jak obecnie.

Żydowski minister przyjeżdża na inspekcję dla landu zwanym Polska.

To , co się obecnie dzieję, to nie jest li tylko kij włożony w mrowisko, ale podniesienie kamienia, pod którym kryły się owady.

Zapewne jest to zabieg Watykanu jako odpowiedź na ujawniona w mediach pedofilię w Chile.

Jednakże teraz czarno na białym widać iż dotychczasowe teorie spiskowe staja się prawdą. Polski już dawno nie ma. Tak samo jak Czech i innych krajów zwłaszcza postradzieckich. Pozostały flagi gojów.

Jeśli ktoś wierzy w suwerenność danego kraju, to niechaj spojrzy na to, czy system podatkowy danego kraju odbiega od reszty świata. Jest on taki sam. Różnią się tylko stawki. Na całym świecie jest VAT, dochodowy itp. Na całym świecie jest przymusowy system edukacji. Nie badałem sprawy, ale różnice mogą być tylko w krajach przeciwnych Izraelowi jak Iran.

Jednak naiwni są Ci, którzy wierzą w odzyskanie niepodległości w Polsce. Uważa, że żaden chrześcijanin nie powinien wdawać się w jakiekolwiek walki polityczne, co nie oznacza bierności wobec niebiblijnych ustaw.

Dlaczego o tym piszę? Wszak o Żydach bardzo rzadko pisuję. Po prostu, abyśmy wiedzieli, że nasi niegdyś goście stali się naszymi gospodarzami i stoją oni w opozycji do Pana Jezusa, który jest naszym jedynym Królem i Jedyną nadzieją i jedynym wybawicielem. Nie ma innej opcji. Jeśli ktoś wierzy w inna drogę, to jest zwiedziony.

 

 

 

 

Updated: 6 lutego 2018 — 10:37

4 komentarze

Add a Comment
  1. Krotko: jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze i władzę…

  2. choć nic na to nie wskazuje (jeszcze) zdaje sie że Polska będzie w strefie wpływu.. Rosji.To że są tu wojska USA czy politycy pis-u czy ogólnie solidaruchów są pro Amerykańscy to nic .Jakoś tak sie złoży że będzie inaczej niż jest ,może sie mylę ale chyba tak będzie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: