Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Proroctwo w Tygodniu Stworzenia

 

 

Updated: 6 lutego 2018 — 11:35

16 komentarzy

Add a Comment
 1. O proszę czyli jeszcze jest ktoś kto uznaje literalnie zasadę 1 dzień jak 1000 lat oraz proroctwo zawarte w owych 6 dniach. Niesamowite.

 2. Cała historia świata i plan zbawienia zapisany w pierwszych 6 dniach stworzenia…Niesamowite…bardzo ciekawa i logiczna interpretacja. Z jednej strony Pismo mówi, że nikt nie zna DNIA ani GODZINY. Ale to nie znaczy, że nie można w przybliżeniu oszacować ROKU. Ciekawe czy coś się wydarzy około 2030 r. Może doczekamy Armagedonu za naszego życia…

  1. Wszystko z Bożego Słowa jest niesamowite…

 3. A jak to się ma do kalendarza żydowskiego, według którego mamy chyba 5778 rok? Tutaj brakowałoby jeszcze około 200 lat do tych sześciu tysięcy

  1. Spotkałam się z twierdzeniem, że Żydzi zgubili w swoim kalendarzu ponad 200 lat… W grafice “Od Adama do Abrahama” (26 pokoleń do Mojżesza)rzeczywiście tych lat brakuje. Izrael był w niewoli ponad 400 lat. a różnica lat między Mojżeszem a Jakubem wynosi(mniej więce) 200 lat (trudno o dokładność, ale różnicę widać). Więc ci, którzy mówią o “zagubionych latach” mogą mieć rację.

 4. Na YT od pewnej siostry w wierze, taki komentarz często widuje pod różnymi filmami chrześcijańskimi.

  Oto ten komentarz;

  “Kanał o nazwie “TORAHJAI en ISRAEL”  Prowadzi go pewien Zyd, zarliwy wyznawca Jezusa, mieszkajacy wraz z liczna rodzina w Izraelu, ktory od 2014 roku otrzymal od Boga sny i widzenia zapowiadajace kare przede wszystkim na Izrael, ale takze na caly swiat – za grzech. Otrzymał kilkanaście widzeń i snów od Boga począwszy od 2014 roku. Pierwszy sen w święto Sukkot. Bóg pokazał silne trzęsienie ziemi w Izraelu, potem atak wojsk na Izrael i w ogóle apokaliptyczne wydarzenia na całym świecie, wojny, trzęsienia ziemi, deszcz meteorytów, itd. Bóg zapowiedział w 2014 roku, że pozostało 7 lat do tych wydarzeń. Skądinąd wiem, że ów rok był rokiem szabatowym, więc 7 lat naprzód to będzie kolejny rok szabatowy. Wg Zydów Karaimskich podobno brakuje tylko 13 lat do nowego millenium, tj. do przyjścia Jezusa, jesteśmy obecnie w roku 5987. Kanał jest w języku hiszpanskim, więc jeśli ktoś rozumie ten Język, polecam oglądać. Na początek wideo zatytułowane “MENSAJE DEL ABA PARTE 2″.

  Jest mnostwo innych osob, ktore na calym swiecie glosza to samo Boze przeslanie, wg tego, jak Bog zapowiedzial w ksiedze Joela (3:1-4), ze bedzie zsylal sny i widzenia zanim nastapi koniec. Jezus przyjdzie w roku jubileuszowym, jednak kiedy ten rok dokladnie wypada, tego nie wiemy. Jezus zapowiedzial, ze mamy uczyc sie od drzewa fIgowego.

  Ostrzega wszystkich na swoim kanale i  nawoluje, by nawracali sie do Boga i Jego Prawa, wierzyli w Ewangelie i zbawcza krew Jezusa oraz opuszczali miasta i robili zapasy. Koniec tego swiata, powtorne, obiecane przyjscie Jezusa i poczatek siodmego millenium (odpowiednik siodmego dnia odpocznienia – swietego Szabatu) sa bardzo, bardzo blisko. Wszystko to bedzie poprzedzone globalną Katastrofą”

  1. Czy paradoksem jest, że właśnie teraz światowi przywódcy tak wiele obradują nad przywróceniem
   “dobrego imienia kapitalizmowi” nazywając go milenialnym kapitalizmem?

   https://www.inc-cap.com/

   http://time.com/4587730/lynn-forester-de-rothschild-inclusive-capitalism/

   https://www.inc-cap.com/supporters/

   1. Szatan zawsze chciał stworzyć substytut, podróbkę, imitację Królestwa Bożego na ziemi…

 5. To jest niewysłowiona mądrość Boga, który tak przekazał nam informacje, że wyglądają jak puzzle, które należy poskładać, aby dowiedzieć się w jak logiczny sposób przekazał nam plany swojego dzieła.
  Zawartość różnych informacji w Biblii jest wielka.
  Często jeden przekaz ma nawet więcej niż jedno przesłanie.
  W sumie ukazanie w ten sposób myśli Boga może w/g mnie przekonać wielu, którzy się zapierają lub odpadli od wiary pod wpływem podważania Pisma Świętego.
  Jeśli się nie pogniewacie to polecam kolejny filmik, ukazujący jak Biblia jest spójna od początku do końca.
  Często pozornie “głupie”, “bezsensowne” dla badaczy Pisma formy przekazu mogą stać się wielkim znaczeniem i odniesieniem dla prawdziwych poszukiwaczy Bożej Prawdy 🙂

 6. Przepraszam ale nie na temat i proszę to przenieść w odpowiednie miejsce

 7. Popatrzcie co znaczy być pod wpływem demonicznym. W pewnej chwili traci się rozum i podejmuje się irracjonalne decyzje.Tak się kończą zabawy, które odwołują się do sił ciemności.Na tym festiwalu do piękna się nie odnosili tylko do brzydoty i brzydotę z kogoś uczynili. To jest dowód na to, żeby unikać miejsc gdzie ludzie ewidentnie są zdemonizowani bo to jest niebezpieczne

  1. Tak, na tym blogu jest to znany kanał, chocby z uwagi na to, że prmoują ważność prawa Bożego, którego nie akceptuja chrześcijanie przechodzący z ławki do ławki…Z kościoła Rzymu do protestantyzmu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: