Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Modlitwa o duchowe uwolnienie tego kraju z Babilonu.

Piotr Petros prężnie podtrzymuje tradycje naszego bloga modlitw jak niżej. Zachęcam:

 

Bóg jest prawdomówny i wierny. Chce abyśmy powoływali się na Jego słowa i na własnej skórze doświadczali, że istnieje, że mówi prawdę i że zawsze można na Niego liczyć. Tak jak sam nam przekazał:

„Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga, który pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy. ” (1Tm 2:1)
„Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.” (Mt 18:19)
„Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.” (Jk 5:16)
Powołując się na Twoje słowa Wszechmogący Boże ufamy Ci że jesteś w stanie uczynić wszystko jeśli zgodnie o to będziemy prosić i jeśli jest to zgodne z Twoimi Słowami. Więc przepraszając Cię za wszystkie nasze błędy prosimy Cię:

> Niech jasność Twojego Słowa rozświetli mrok ludzkich tradycji jaki panuje w tym kraju.
> Niech zostaną związane wszelkie moce ciemności panujące w naszej ojczyźnie i usunięte wszystko co odbiera Ci chwałę zarówno z ludzkich umysłów jak i sprzed Swoich oczu.
> Niech 500-lecie Reformacji będzie iskrą zapalną do ponownego przebudzenia ludzkich serc na Twoją chwałę Boże Najwyższy, który kiedyś prowadziłeś odważnie wszystkie Swoje sługi.
> Niech to wszystko stanie się nie ze względu na nas, bo wszyscy jesteśmy grzesznikami, ale ze względu na Ciebie, który jest godzien wszelkiej chwały, tak aby wszyscy ludzie poznali, że jesteś Bogiem żywym, który ma potężną moc.

O to wszystko prosimy Cię w imieniu Jezusa Chrystusa, dzięki któremu przed Twoim obliczem możemy być uznani za sprawiedliwych.
Niech tak się stanie. Amen.

Piotr Petros.

 

ps.

Nie raz już pościliśmy w tej kwestii. Pomagalismy innym na inne sposoby. Jednak jak to mi przesłano kilka dni temu filmik pewni nauczyciele czują sie lepsi i uważają, że jesteśmy tylko fotelowymi chrześcijanami….Wszystko co dobre, a czego nie widział osądził sędzia nauczyciel. On ma patent na dobro, a gdzie nam do niego wszak nie mamy magicznego tytułu budującego JA.

Niech Bóg ich osądzi w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 2 lutego 2018 - 16:52

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. ARTUR s. (DETMOLD )

  Widzę to tak. Polska gospodarka nie cierpiąca na nadmiar kapitału dostaje z różnych względów zatoru płatniczego czego wynikiem jest krach gospodarczy. Wybucha panika, Ludzie rzucają się na sklepy, co prokuruje krwawe rozruchy z udziałem Ukraińców co wykorzystują Rosjanie i Białorusini przybywający z “braterską pomocą”. I jest już po wszystkim… Gdy by Polskę zaatakowała dzisiaj Białoruś ( przy pomocy Rosji ) to czołgi Łukaszenki ( i Putina ) zalazłby się w Warszawie po kilkudziesięciu godzinach- generał Sławomir Petelicki, zmarły w dziwnych okolicznościach.

  1. Nie zmarły a seryjny samobójca go zabił. Jak PO przestało rządzić to zniknął seryjny samobójca.

 2. ARTUR s. (DETMOLD )

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/intel-spectre-meltdown-luka-w-procesorach,255,0,2396159.html Skynet czyli elektroniczny diabeł nam może bardzo łatwo zatruć życie… Zaczynam rozumieć ultrakonserwatywnych chrześcijan odrzucających tyranię nowoczesnej cywilizacji technicznej, która zamiast udoskonalać duchowo człowieka coraz bardziej go deprawuje,,,

 3. ARTUR s. (DETMOLD )

  https://vaccgenocide.wordpress.com/2017/07/28/poszczepienna-zapasc-spoleczenstw/ I ktoś się jeszcze dziwi dlaczego ludzie urodzeni po 1983 roku w Polsce są często mniej inteligentni niż wcześniej zrodzeni, Zatruwanie toksynami materialnymi ( GMO, szczepionki, skażone powietrze, fluoryzowana woda, promieniowanie fal nadawanych przez nadajniki wi-fi i wieże gsm, tzw. elektrosmog, itede ) oraz duchowymi ( cały ten popkulturowy syf np. podprogowe programowanie umysłu, promowanie bałwochwalczej czci dla wszelakiej konsumpcji, zamieranie więzi społecznych itepe ) daje właśnie takie koszmarne rezultaty…

 4. Błogosławionej soboty wolnej od roboty,że tak powiem wszystkim życzę.

  1. Ten pastor po kilkudziesięciu latach podejmuje się tematyki o której ja pisze od ok 6lat. Bardzo mocno się zawiodłem na nim i nie będę już promował jego filmów.
   To że mówi o tym co w filmie nie oznacza że Jest Chrystusowy. Nagle przebudził się i pisze o tym samym co ja o nieszczęściach wypływających z kultu tej bogini.
   Trzyma sztamę z światowcami, świętuje BN, je świnkę itd.
   Prawdopodobnie nie będę już żadnego pastora z Polski reklamował. Robiłem to przez 6 lat. Koniec. Za reklamę otrzymałem pychę, butę. Ale to dobrze, bo w końcu zauważam coś, czego wcześniej nie widziałem. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
   Tylko Jezus i nic pomiędzy nami.

 5. Świętosława (bo Magdula już zajęte)

  Tak się zastanawiam nad moją mamą. Niby należy do Kościoła Katolickiego (Np. ona i tata ochrzcili mnie kiedy byłam niemowlęciem,chodzą z koszykiem do kościoła etc) ale z drugiej strony nie uznaje kultu świętych ani ich pośrednictwa,relikwii, ma wątpliwości do słuszności kultu maryjnego, uznaje że wśród księży nie powinno być celibatu,nie spowiada się u księdza (uważa to za niebiblijne),do klękania przed rzeźbami i obrazami też ma chyba pewne wątpliwości,nie uznaje nieomylności papieża a co najciekawsze zarówno ona jak i tata widzą w nim antychrysta. Myślę,że modlitwy działają.

 6. Każdy z nas modli sie codziennie,właczmy ten element też do codziennej modlitwy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish