Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Daliśmy sie wkrecić w Wit D3 i dajemy sie mordować chemioterpią❗

Film umieszczam poglądowo

Bardzo długi wstęp. Dla niecierpliwych polecam od około 14 minuty.

 

Updated: 29 stycznia 2018 — 12:48

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie obserwuję tego jegomościa od dłuższego już czasu i polecam zachować umiar i rozsądek w tym co on mówi i nie zachłystywać się bezkrytycznie łykając wszystko jak przysłowiowy pelikan.

 2. Po pierwsze:
  1. Warto suplementować (po zrobieniu badań)D3 z K2, w formie naturalnej, bo faktycznie apteczne mają dużo substancji dodatkowych, które mogą zaszkodzić.
  2. Warto czerpać jak najwięcej ze słońca.
  3. W przypadku dziecięcych nowotworów, które postępuję znacznie szybciej niż u dorosłych, niestosowanie chemioterapii, a szukanie naturalnych rozwiązań, może okazać się tragiczne w skutkach. Oczywiście, zawsze należy zwrócić się do naszego najlepszego lekarza – Pana Boga.
  4. Warto przesiewać informacje, jesteśmy zalewani sprzecznymi informacjami, a przede wszystkim słuchać własnego organizmu.

 3. Bez przesady sztuczne suplementy działają. Nie są przyswajalne w 100% (niektóre z nich faktycznie w 10%)ale działają. Wiem, bo pracowałem w tym biznesie.
  Wszystko zależy od formy składnika, stopnia oczyszczenia, mikronizacji itd. W Polsce mało kto wytwarza takie suplementy, gotowe składniki sprowadzane są z zagranicy a tutaj są jedynie tabletkowane (tak jest taniej).

  Polska słynie z syntezy kwasy acetylosalicylowego z którego produkowana jest m.in. aspiryna, polopiryna. Największym paradoksem jest to, że niemcy kupują od nas składnik, oczyszczają go u siebie i następnie sprzedają do nas jako swoją aspirynę.

  Faktem jest, że jakieś 90% suplementów jakie widzimy na półkach w pierwszej lepszej aptece powinno wylądować w śmietniku.

 4. Napiszę krótko…
  Witamina C jest naszym “chlebem powszednim”.
  Jest naszym PODSTAWOWYM środkiem spożywczym.
  Otrzymałem tą “wiadomość” od Boga jakiś czas temu, teraz dopiero zaczynam uczyć się żyć na nowo z Jezusem, zmieniam całkowicie wszystko. Około tydzień temu NARODZIŁEM się na nowo. Odrzucam wszystko i uczę się tak jak bym nic nie wiedział o czymkolwiek.
  Astma, alergia, hazard, lęki, a na koniec gronkowiec złocisty, wszystko odeszło dzięki JEZUSOWI CHRYSTUSOWI.
  Kiedy wrócę do domu może będę miał już większą znajomość i napiszę coś więcej – teraz testuje na sobie nowy sposób życia, bo prawie wszystko co miałem przekazane od przodków prowadziło mnie do zguby. Jezus daje życie, mądrość, skromność, cierpliwość, radość, MIŁOŚĆ…
  Życie jest cudem!

  P.S
  polecam dziką róże…
  owoce (dobrą garść) zagotować (w 1 litrze wody) i gotować na małym ogniu około 10-15 minut, pić co dzień, prosić Jezusa o pomoc uzbroić się w cierpliwość…
  co dzień “rozmawiać” z Jezusem – Wszystko się zmieni, jeśli powoli będziemy oddawać wszystko Jezusowi – siebie oddać.
  Zostańcie z Bogiem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: