Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pensja lekarza rezydenta i księdza na etacie w szpitalu.

Taki oto mem znalazłem dziś u mej siostrzyczki Bożenki:

 

Aktualizacja 23.01.2018. Ponoć są to nieprawdziwe dane i dziwię się autorom mema..Jednak to niewiele zmienia co napisałem w komentarzu pod tym tekstem.

 

Na czym polega problem? Wcale nie na tym, aby był rozdział kościoła od państwa.

Problem tkwi w powszechnym totalitaryzmie imperium Rzymu.

Nie chce ponownie sie rozpisywać na ten sam temat. Jedynie przypomnę mój artykuł:

 

 

Rzym rządzi światem.

Co  z tego jeśli jakimś cudem uda się dokonać takiego rozdziału, kiedy te same osoby, które pragną takiego rozdziału będą:

 

 • świętować rzymskiego Sylwestra
 • świętować rzymski Sol Invictus 24 grudnia
 • respektować rzymskie prawo
 • wybierać  polityków poddanych Rzymowi i to wcale nie tylko z partii niby chrześcijańskich

 

 

Co najważniejsze żyć kulturą Babilonu czyli Rzymu.

Salut rzymski z czasów cesarstwa rzymskiego wczoraj i dziś. To, że biskupi już takiego salutu nie oddają nie oznacza, że nie są imperialnie rzymscy.

 

 

 

Protestanci już nie protestują zasymilowali się ze światem Rzymu, a zwykli ludzie nie znający Boga i nie zainteresowani Jego Słowem czuja niesprawiedliwość.

Protestanci ekumeniczni podtrzymują ten nieuczciwy system:

 

 

 

Przypominam foto na którym prezbiter baptystów jest w Radzie Ekumenicznej.

To nie jest tylko problem z katolicyzmem ale także z poddaństwem protestantów. Protestantyzmu już nie ma. Wszyscy podtrzymują ten złodziejski system.

Jednak to, że zaślepieni są ludzie niewierzący to rozumiem, ale że tych powiązań i małżeństwa protestantów z Rzymem nie widzą, tego że podtrzymują ten system przez ślepotę i brak oddzielenia od tego co święte.

Polacy podtrzymują ten  system polityczno-religijny.

 

Kapelani również biorą horendalne pieniądze.

Jednak Polacy ucieszeni 500plus umierają w kolejkach do lekarza i wszyscy mówią, że nie ma pieniędzy.

Tylko takie blogi pokazują różnice. Inni biją przysłowiową pianę. 95% tego społeczeństwa świadomie podtrzymuje ten system, bez względu na to czy ktoś jest lewicowy czy prawicowy.

 

Pan Jezus przyszedł w opozycji do Imperium Rzymu. Teraz my żyjemy pod pręgierzem Rzymu, ale zrobili oni taki teatrzyk gdzie są sztuczne podziały na prawicę i lewicę, ale summ summarum na jedno wychodzi do tej samej bramki grają. Światowe trendy ekonomiczno-polityczne i religijne są takie same i niezgodne z biblią.

Kapłani rzymscy nie takie pieniądze biorą od nas. Właściwie funkcjonariusze rzymscy, prefekci. Kapłani to są w Watykanie.

Drogi ateisto, czy katoliku, protestancie,  jeśli narzekasz na biedę w Polsce i brak sprawiedliwości, to musisz wiedzieć także, że to Watykan rozdaje karty. Watykan nie pracujący dla Boga, ale dla kogoś zupełnie innego.

 

 

 

Updated: 23 stycznia 2018 — 18:20

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Rozdział państwo – kościół w Polsce ?. Nie widzę takiej możliwości.
  W tym kraju obowiązuje zasada dziel i rządź. Niezależnie kto będzie u sterów władzy bestia i tak będzie miała się dobrze.Dowodów nie trzeba daleko szukać. Wystarczy prześledzić historię po 89, jak z bestią współpracowali zarówno czerwoni jak i ci rzekomo stojący po prawej stronie.
  Różnica polegała jedynie w mniejszej bądź większej kwocie przelewu.

  Nawet nie widzę remedium na to wszystko. Jak dla mnie nad tym krajem ciąży jakieś fatum.

  Jednym śni się nowy jedwabny szlak na którym zbiją kokosy. Inny zakochani w Ameryce najchętniej z Polski zrobiliby kolejny 51 stan. Inni marzyciele śnią o sojuszu z … Watykanem a jeszcze kolejnym chodzi po głowie …. protestancka rewolucja w Polsce.

  Po prostu fatum.

  1. To nie fatum. To oddanie się w “opiekę” fałszywemu bóstwu i odwrócenie się plecami od Boga Żywego i Jego Prawa. Kraj, który nie ma opieki PANA pogrąża się w biedzie, bałwochwalstwie, cierpieniu i wszelkiej niesprawiedliwości. Polska i jej mieszkańcy żyją w tym zwiedzeniu kilka wieków i tak już chyba zostanie do przyjścia Zbawiciela. Nam pozostaje szczera modlitwa do Stwórcy…oby wysłuchał i pobudził serca i umysły jak największej ilości naszych braci i sióstr i dopomógł w powrocie pod JEGO skrzydła.

 2. Uwaga, portal, na którym widziałem oryginał tego artykułu, na kolejny dzień opublikował sprostowanie i przeprosiny.. Pensje były wyssane z palca i miały na celu ośmieszenie kleru, dyrektor szpitala i kuria wydały oświadczenia o zarobkach i pensja to niecałe 1000zł..

  sprawdzajmy źródła przed cytatem!

  1. To niewiele zmienia, bo popatrz:

   Najlepiej w Kościele wyglądają zarobki duchownych w wojsku. W zależności od kościelnej funkcji i wojskowego stopnia wahają się one od 3800 zł dla wikariusza w kościele polowym aż do 10700 zł dla biskupa polowego w randze generała. Łącznie pensje wypłacane duchownym w wojsku kosztują nas 10,3 mln zł. Przyzwoicie zarabiają też kapelani w straży granicznej – 5400 zł czy w Biurze Ochrony Rządu – 6400 złotych. Księża nie płacą za mieszkanie, często nie muszą kupować jedzenia.

   Biskup polowy w stopniu generała – 10700 zł

   Profesor uczelni katolickiej – 10000 zł

   Proboszcz–dziekan w archidiecezji warszawskiej – 10000 zł

   Proboszcz w Krakowie – 8000 zł

   Wikariusz biskupi w stopniu pułkownika – 7300 zł

   Proboszcz parafii w Płocku – 5300 zł

   Proboszcz parafii wojskowej – 5200 zł

   Biskup pomocniczy w dużej diecezji – 4500 zł

   Wikary w Warszawie – 3700 zł

   Wikary w krakowskiej parafii – 3500 zł

   Proboszcz w Opolu – 2400 zł

   http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zarobki-ksiezy-zarobki-duchownych-pensje-w-kosciele-ile-zarabia-ksiadz/0fsq95e

   Inne kwiatuszki:

   Minister sprawiedliwości 10 listopada podjął decyzję o podziale nieco ponad 7 milionów złotych na „Przeciwdziałanie przyczynom przestępczości”. Pieniądze trzeba wydać do grudnia. Na liście tych, którzy je dostali, są nazwy 37 organizacji (a w zasadzie 36 – bo Fundacja Lux Veritatis o. Rydzyka jest ujęta dwukrotnie, a przy niej dwie kwoty, w sumie ponad 600 tysięcy złotych). Kwoty przyznanych dotacji są różne: od 35 tysięcy złotych do 1,4 miliona złotych dla Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego, która m.in. prowadzi serwis internetowy tato.net.

   http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22688304,fundacja-o-rydzyka-bedzie-przeciwdzialac-przestepczosci-dostala.html

   2011 r. na Fundusz Kościelny rząd przekazał 89 mln zł.
   W konkordacie państwo zobowiązało się także do pomocy w remontach zabytkowych kościołów i budynków kościelnych. W ubiegłym roku przekazano na ten cel ponad 26 mln złotych. Konkordat gwarantuje też wsparcie dla działalności charytatywnej kościoła. W ramach tych zapisów, Caritas dostała w ubiegłym roku dotacje w wysokości 5,5 mln złotych.

   itd itd ledwo 5 minut szukałem

   1. Z kasy samorządów też pieniążki płyną wartkim strumieniem na różnego rodzaju działalność i potrzeby parafii. Tak naprawdę to chyba nikt do końca nie potrafi policzyć ile pieniędzy płynie z kieszeni podatnika do tej “szacownej” instytucji.

    1. Pewnie gdyby próbować to zliczyć wyszłyby spore sumy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: