Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W tym roku papież Franciszek może umrzeć.

Tak przepowiedział prorok.

Duchowny oświadczył także, że Bóg objawił mu, że papież Franciszek może umrzeć w tym roku, jeśli nie zostaną mu zaoferowane modlitwy przez kościół i jego sympatyków. Prorok Ojenanmuo, który wczoraj przedstawił prognozy, wygłaszając kazanie w specjalnej służbie namaszczania jego służby na 2018 r., Również przewidział, że gubernator Rochas Okorocha straci kontrolę nad stanem Imo i zostanie usunięty jako dyrektor naczelny w wyniku rosnącej niechęci ludzi w kierunku polityki jego administracji.

“Powinniśmy modlić się za katolickiego papieża. Widzę, jak się ślizga i może nie przetrwać. Doprowadzi to do podziału w Kościele katolickim, który nie jest dobrą wróżbą.

To tylko jedno z setek jak nie tysięcy proroctw rocznie. Jednak prawdziwą sensacją jest bardzo możliwa abdykacja papieża Bergoglio. Otóż w 2015 roku powiedział

“Mój pontyfikat jest krotki i będzie trwał 5 lat”.

Rozpoczął się on 2013 roku…

Dodatkowo, kilka tygodni temu powiedział, że “kiedy czuję, że nie mogę iść dalej, papież Benedykt pokazuje mi co powinienem zrobić”.

 

Jeśli istotnie papież abdykuje, to kolejny może być nie tylko antychrystem, ale zasiąść w świątyni w Jerozolimie, a to by oznaczało ostatnie lata przed nadejściem Jezusa.

Na razie sobie gdybamy, ale kto spodziewał się w roku 2013 nagłej abdykacji Benedykta?

Jak będzie czas pokaże, ale ten rok nudny chyba nie będzie….

 

Updated: 16 stycznia 2018 — 21:41

3 komentarze

Add a Comment
  1. Gdzieś oststnio nawet czytałam, że Franek ma abdykować, choć nie wiem na ile ta informacja była wiarygodna, bo i źródła nie pamiętam. Widać jest to prawdopodobne… Z pewnością w bardzo, bardzo ciekawych czasach przyszło nam żyć 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: