Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzy dziewczyny pobiły nastolatkę z Siemianowic.

Może najpierw news:

 

Trzy młode kobiety pobiły nastolatkę na przystanku autobusowym w Katowicach. Nastolatka z Siemianowic Śląskich wracała z dwiema koleżankami z zakupów i czekały na autobus. Trzy dziewczyny wracały z pobliskiego lokalu. Zaczęły krzyczeć do nastolatek, że nie są u siebie. W końcu rzuciły się na jedną z nich.

Szarpały i okładały pięściami dziewczynę dopóki nie upadła. W tym czasie jej koleżanki wzywały pomoc. Do ataku doszło 29 września 2017 roku około godziny 20.45 na przystanku Józefowiec Ściegiennego.”

tvs.pl/informacje/katowice-dziewczyny-pobily-nastolatke-siemianowic-przystanku-przy-ul-sciegiennego-zdjecia-wideo-poznajecie-je/

 

Problem w zasadzie zapomniany przeze mnie, aczkolwiek bardzo, ale to bardzo ważny.

To, co zrobiły te młode kobiety, symbolizuje wielki problem tego świata, którym jest kult kobiety. Są to filmy, w których ratuje świat kobieta, emancypacja zawodowa wywodząca się z jezuicko-komunistycznego systemu, gdzie jak to stale powiadam kobiety wyszły z domów na traktory. Mężczyźni stali się z kolei Achabami, istotami, które zrezygnowały ze steru, z biblijnego porządku. Taki obraz mężczyzny pokutuje w rodzinach, gdzie córki mają zły wzorzec. Wystarczy w jednym pokoleniu przerwany biblijny model patriarchalny, aby już następne pokolenie kobiet nie szanowało mężczyzn.

Przecież te dziewczyny z newsa kiedyś założą nie daj Boże rodziny. Kiedyś jakiś młody mężczyzna się na nie nabierze i związek rozpadnie się w ciągu góra kilku lat. Tudzież będzie biedaczyna cierpiał nawet nie znając przyczyn. Zwabiony kilkoma uśmiechami lub seksem wpadnie jak śliwka w kompot.

To co będą widzieli ci młodzi mężowie to stale taki obraz:

 

 

Taki mężczyzna może nigdy nie poznać łagodności kobiecej i delikatności. Będzie miał do czynienia z buntem i agresją i nie będzie nawet świadom swego bardzo złego i niebiblijnego wyboru. Będzie w rozpaczy, a to ściągnie go do alkoholu.

Znam  kobietę, która podczas kłótni rodziców jako nastolatka kopała ojca, a później już jako żona stale okazywała agresję wobec męża.

 

Uległość kobiet w tych czasach jest rzadkością. Prędzej znajdziemy czterolistną koniczynę niż kobietę łagodną. Kobiety w tych czasach są bardzo zbuntowane i zauważyłem, że ostatnio nawet pastorzy mówią o tym co ja tu pisuję. W kościele wszystkie kobiety są jak trusie, ale w domu przybierają postać różnych postaci, które podświadomie zinternalizowały wartości  takich postaci filmowych jak Trinity z Matrixu czy Lara Craft itd itd.

 

To co ja tutaj robię, jest walką z kulturą tego świata, a jedynym antidotum jest biblia, ale nie to co komu pasuje, ale cały pakiet.

Zanim popełnisz błąd wybierając sobie złą kobietę, która ma podobną przeszłość jak te zbuntowane i agresywne dziewczyny przeczytaj choćby Nowy testament.

Natomiast wszystkim mężczyznom polecam książkę o jakże wymownym tytule: “Mądry o czasie”

 

 

http://e-biblijna.pl/4,madry-o-czasie-david-glenn.html

 

Jeśli nie zainwestujesz w budowanie rodziny o fundamencie biblijnym, to stracisz życie. Bądź mądrym o czasie a nie po.

 

 

Zaktualizowane: 8 stycznia 2018 - 13:51

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Świetny tekst. Problem jest bardzo aktualny i jednocześnie bardzo niedostrzegalny i lekceważony.
  Pewnie dlatego, że to zjawisko jest tak częste, że wszyscy uważają je za normalne, chociaż jeszcze kilkadziesiąt lat temu było nie do pomyślenia.

 2. więc może módlmy się o to aby takie kobiety jak te zmieniły swoje nastawienie, a chłopcy nauczyli się być mężczyznami?

 3. ARTUR s. (DETMOLD )

  http://www.sprawynauki.edu.pl/archiwum/dzialy-wyd-elektron/288-filozofia-el/3163-globalne-dziczenie
  Autor to człowiek ze “świata”, ale przynajmniej jakoś przestrzega przed gniciem cywilizacji.

 4. ARTUR s. (DETMOLD )

  Polska umiera
  Tomasz Teluk
  Za pół wieku odsetek osób w podeszłym wieku w naszym kraju będzie jednym z najwyższych na świecie – ok. 80 proc. populacji

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish