Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Każdego roku ponad 1000 dzieci pada ofiarą aborcji tylko dlatego, że badania wskazały na podejrzenie choroby.

Strona Ratujdzieci.pl wzywa do podpisania petycji przeciw eugenice dzieci.

Treść petycji wygląda następująco:

 

Szanowna Pani Prezes,

W imieniu obywateli Rzeczypospolitej Polskiej wzywam Panią do pozytywnego rozpatrzenia poselskiego wniosku o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją RP tzw. aborcji eugenicznej (sygnatura wniosku: K 13/17).

Konstytucja Rzeczypospolitej w artykule 38. stwierdza:
Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

Dozwolenie na aborcję ze względu na podejrzenie choroby legalizuje praktyki eugeniczne w stosunku do dziecka jeszcze nie urodzonego, odmawiając mu tym samym poszanowania i ochrony godności człowieka. Uzależnianie prawa do życia od stanu zdrowia stanowi bezpośrednią dyskryminację. Zabijanie dzieci przed narodzeniem wprost narusza gwarancje konstytucyjne dla życia ludzkiego.

Wzywam Panią do rozpatrzenia wspomnianego wniosku w możliwie najkrótszym terminie. Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia, statystycznie każdego dnia w polskich szpitalach życie traci troje dzieci. Każdego roku ponad 1000 dzieci pada ofiarą aborcji tylko dlatego, że badania wskazały na podejrzenie choroby.

Trybunał Konstytucyjny może zerwać z tym barbarzyństwem. Im szybciej to zrobi, tym więcej bezbronnych dzieci otrzyma wreszcie przynależną im prawną ochronę życia.

http://ratujdzieci.pl/wezwij-trybunal-by-powstrzymal-mordowanie/?utm_source=FB_tk_ad1&utm_medium=Facebook

 

Znam kilka rodzin mające dzieci z problemami neurologicznymi, w tym z porażeniem mózgowym i gdyby ich zapytać, czy gdyby mieli zdecydować czy chcieliby aby to dziecko wyszło na świat, to na 100% by zechcieli.
Niestety, ale większa wrażliwość w Polsce jest co do zwierząt niż do ludzi, gdyż człowiek człowiekowi wilkiem i to przynajmniej nie owczarkiem niemieckim bo to porządne psy.

 

 

 

Updated: 2 stycznia 2018 — 18:58

2 komentarze

Add a Comment
  1. Nie wiedziałam że aż tak wyglądają statystyki…

  2. W tym przypadku mamy do czynienia z “rzekomymi chorobami”, które są podstawą na terminacji ciąży. Zazwyczaj jak słyszę taki argument w dyskusji, to pytam się takiej osoby, czy jak jego zdrowe dziecko ulegnie wypadkowi i stanie się niepełnosprawne, to będzie to także stanowić podstawę do odebrania mu życia…? Odpowiedź pada, że oczywiście, że nie. Znaczne łatwiej jest zabić istotę, której się nigdy nie widziało, co i tak nie mieści mi się w głowie, bo doskonale pamiętam, że jak się tylko dowiedziałam o tym, że jestem w ciąży, to już pokochałam to maleństwo 🙁

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: