Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robert De Niro był klientem pierścienia prostytucji, z którego korzystały dzieci.

De Niro była klientem międzynarodowego pierścienia prostytucji, który zatrudniał nieletnie dzieci i specjalizował się w dostarczaniu prostytutek bogatym, wysokiej klasy klientom.

 

Według dokumentów sądowych z 1998 r. Niezależny dziennikarz John Lichfield odkrył, że agencja prostytucji krzywdziła w ten sposób  dziewczynki w wieku 15 lat, zmuszając je do seksu z bogatą i potężną elitą Hollywood.

 

Podczas gdy nie jest jasne, czy De Niro dostarczył dziewczynki, jego zaangażowanie w ringu otrzymało niewielki lub żaden przekaz medialny. Dcclothesline.com donosi: Francuska Brygada Represji de Proxenetisme (odpowiednik Vice Vice Squad) prześladowała 89 młodych kobiet, które stwierdziły, że zostały oszukane lub czasami fizycznie ograniczone przez agencję do pracy dla nich. Dziewczęta były czasami “sprzedawane jak bydło” innym agencjom reklamowym. W aktach agencyjnych nazwisk klientów zajętych przez policję mówi się o wielu dobrze znanych członkach sportowego i show-biznesowego zestawu odrzutowego po obu stronach Atlantyku, książętach arabskich, a także dwóch starszych francuskich centroprawicowych politykach . Lichfield napisał:

“Sześć osób jest oskarżonych o prowadzenie międzynarodowego pierścienia prostytucji, którego dziewczyny-zaproszone zabawiły aktora Roberta de Niro, byłego tenisistę, Wojtka Fibaka, dwóch starszych (ale nienazwanych) francuskich polityków i kilku książąt z Zatoki Perskiej. Agencja wyspecjalizowała się w wyłudzaniu lub łapaniu w pułapkę gwiazdorskiej dziewczyny, która sprzedawała swoje ciała z obietnicą kariery zawodowej jako modelki lub aktorki .

 

De Niro, pomimo nagłośnionego “aresztu” w Paryżu podczas kręcenia filmu na początku tego roku, był przesłuchiwany jedynie jako świadek i okazjonalny klient sieci prostytutek. Występuje przeciwko sędziemu śledczemu, Fredericowi N’Guyenowi Duc Quangowi, po jego bardzo głośnym przesłuchaniu; adwokaci aktora oskarżają śledczego o celowe poszukiwanie reklamy.

 

Taki jest ten świat. Fajnie sie ogląda filmy, słucha “fajnej” muzy, ale Biblia jasno mówi:

 

WIEMY, ŻE JESTEŚMY Z BOGA, A CAŁY ŚWIAT POGRĄŻONY JEST W ZŁYM

 

Cały świat jest zepsuty. Im bardziej ktoś jest blisko establishmentu, tym większe zepsucie gdyż musi iść na wiele kompromisów.

Paradoksalnie De Niro członek awangardy światowej protestuje przeciw systemowym szczepieniom, ale tak to juz jest, że jeśli ktoś nie jest z Boga, walczy z systemem w nim będąc….

Updated: 26 grudnia 2017 — 10:15

11 komentarzy

Add a Comment
 1. “Bo ciało wewnętrzne pożąda przeciwko Duchowi a Duch przeciw ciału wewnętrznemu; gdyż te są nawzajem przeciwne, abyście nie czynili to, co chcecie.” (Ga 5:17 Nowa Biblia Gdańska)
  I o ile pierwszy fragment tego wersetu jest zapewne znany dla każdego z nas, że ciało odsuwa nas od spraw duchowych, to najważniejszy powinien być dla nas drugi fragment mówiący, że to Duch Święty odsuwa nas od spraw cielesnych. Jeśli więc On to robi tak skutecznie jak ciało prowadzi nas do pożądliwości przeciw Duchowi, dlaczego walczymy z pożądliwościami o własnych siłach (ponosząc często przy tym klęskę) kiedy jest to zadanie Ducha? 🙂
  Prośmy Ducha aby walczył z pożądliwościami naszych ciał, On jako jedyny w naszym ciele pożąda przeciwko ciału 🙂
  Jeśli chodzi o przypadki prostytucji nieletnich i pedofilii to niestety pieniądze i bycie na szczytach elit (co niejednokrotnie jest wynikiem paktów z siłami nieczystymi) jak widać nie dają ludziom szczęścia jeśli muszą zdobywać je dopuszczając się tak wyuzdanych i desperackich czynności. Które jeszcze bardziej pogłębiają pustkę i poczucie zanieczyszczenia w ich sercach.
  Polecam Wam książkę o podobnej tematyce “Podróż w świat nadprzyrodzony” Rogera Morneau, która nie tylko ukazuje jak duchy potrafią zniszczyć ludzkie życie oferując sławę i pieniądze, ale jak Bóg daje poczucie spełnienia i radości w kontraście do tego co mogą zaoferować siły zła.

  1. właśnie czytam, ale mimo że świętuje Szabat, wydaje mi się to dziwne, że bohater był znienawidzony o świetowanie szabatu, tak jakby to było najważniejsze dla nicvh Prawo Boże.
   Byc może nie zdaje sobie sprawy z powagi tego święta, ale Paweł mówił żeby nie kłaść na nowonarodzonych cieżarów których nie moga podnieść.
   Szabat był ważny, juest ważny i bedzie wazny podczas millenium, ale wg mnie ad7 robią z tego doktrynę.
   Może sie myle, może nie jestem jeszcze na takim etapie zrozumienia, ale w takim razie tak patrzac wszyscy nie świętuujący szabat są grzesznikami?
   Z innej strony jeszcze patrząc można świętować szabat a byc draniem. Jeszcze z innej mozna nie świętować jak baptyści, zieloni itd, ale zyc w zwiedzeniu np ekumenicznym. Pogmatwane to jest.
   Tak czy owak pierwszy raz się spotykam z demonem wścieklym na świętowanie szabatu

   1. Moim zdaniem jest to wyraźny sygnał komu oddaje się cześć, czy Bogu jako Stworzycielowi, czy ludzkim doktrynom czyli Lucyferowi. Nie oglądam zbyt dużo tv, ale przez kilka dni gdy włączyłem jakiś film, natrafiłem na wplecione w tło (czasem nawet nie pasujące do treści) wstawki o świętości niedzieli! 😀 Taxi, Łaska Amiszów, I coś tam jeszcze czego tytułu już nie pamiętam 😉 Przejawiają się tam teksty typu “niedziela, więc Bóg się ucieszy”, albo “ale przecież mamy niedzielę” itd. Dziś w reklamie słyszałem gdy babcia mówi “w niedzielę gotuję obiad dla całej rodziny”. Ciągle ta niedziela jako jakiś znak od Boga. Tylko gdzie jest ona w Biblii? 🙂 Nie ma jej. A więc jest znakiem nie od Boga, a od… boga.
    Dziś natknąłem się czytając Słowo Boże na fragment Apokalipsy 14:7 “Usłyszałem głos innego anioła lecącego przez środek nieba, który miał WIECZNĄ ewangelię. Mówił […] pokłońcie się Temu, który UCZYNIŁ Niebo i ziemię, morze i źródła wód”. A więc wyraźnie wskazuje on, że mamy oddać Bogu cześć jako STWORZYCIELOWI. Jak to zrobić? Jest tylko jeden sposób, który Bóg umieścił na kamiennych tablicach “Pamiętaj o dniu Szabatu, aby go święcić […] Gdyż w sześciu dniach Wiekuisty stworzył niebiosa i ziemię, morze i wszystko co na nich jest” (Wj 20:8) Czyż te wersety nie brzmią podobnie? I – jak wspomniał sam anioł – jest to WIECZNA zasada? 🙂
    Nie wiem, ale ostatnio ten temat bardzo we mnie pracuje i napotykam się (jak wspomniałem na początku mojego komentarza) co chwila z absurdalnym wręcz programowaniem naszych umysłów na niedzielę o której nawet słowem Biblia nie wspomina.
    Dlaczego jest to ważne dla demonów? Bo – jak mówi Biblia – jeśli ktoś z pełną świadomością odrzuca jedno przykazanie, ten jest winny złamania całego Prawa. Jest to policzek w stronę Boga a jednocześnie oddanie czci Lucyferowi w jego dzień – pierwszy dzień tygodnia. Podwójna korzyść dla nich. Jak to się przekłada na świat duchowy?
    Książka wspomina, że pomijanie tego dnia, a skupianie się na zupełnie innym pozbawia ludzi łaski jaką Bóg chce nas obdarzać, może chodzi o to? Bez tej łaski jesteśmy bardziej podatni na ich wpływ.
    Tak to rozumiem, chociaż to tylko moje przekonanie 🙂 Niech Jezus nas prowadzi.

    1. “Dlaczego jest to ważne dla demonów? Bo – jak mówi Biblia – jeśli ktoś z pełną świadomością odrzuca jedno przykazanie, ten jest winny złamania całego Prawa.”

     to ma trochę sens

   2. Przyszedł mi do głowy pewien cytat aby nie być gołosłownym w kwestii błogosławieństw które Bóg zsyła konkretnie tego dnia. Nie dzień później 😉
    “Jeśli powściągniesz twe nogi od przekraczania szabatu,
    żeby w dzień mój święty spraw swych nie załatwiać,
    jeśli nazwiesz szabat rozkoszą,
    a święty dzień Pana – czcigodnym,
    jeśli go uszanujesz przez unikanie podróży,
    tak by nie przeprowadzać swej woli
    ani nie omawiać spraw swoich,
    wtedy znajdziesz twą rozkosz w Panu.
    Ja cię powiodę w triumfie przez wyżyny kraju,
    karmić cię będę dziedzictwem Jakuba, twojego ojca.
    Albowiem usta Pańskie to wyrzekły”
    (Iz 58:13)

  2. W zależności od tego, w którą strone się zwracamy i czy w danym momencie optujemy bardziej za ciałem czy za duchem, czy bardziej dokarmiamy ciało czy ducha to wlaśnie ta strona zyskuje przewagę w tym konflikcie cielesno duchowym. Widać zatem, którą stronę łapczywie dokarmia światowa elita.

 2. Brrr, coś strasznego…tylko współczuć tym, co przez to przechodzili…
  A myślałam, że De Niro jest choćby “obok” tych wszystkich świństw, a tu że w nich uczestniczył :/ no i jeszcze pan Fibak…
  Jak bardzo zdesperowany bliskości itp. musi być człowiek, który ucieka się do czegoś takiego?!

 3. A ja myślę że ap. Pawel nie mial na mysli sabatu aby nie klasc na nowonarodzonych zbyt ciezkiego jazma, bo apostolowie obchodzili sabat w sobote. Skad moglby wiedziec ze kilkaset lat pozniej ludzie zmienia ten dzien na niedziele.

 4. ARTUR s. (DETMOLD )

  Przepraszam za moje milczenie. Do rzeczy. Jeśli chcesz być na świeczniku musisz być człowiekiem diabła…

  1. właśnie Arturze, juz mialem pisac do Ciebie czy cos się nie stało 🙂

   1. ARTUR s. (DETMOLD )

    Przepraszam za to więc jeszcze raz. Słać alarmy tylko wtedy gdyby mnie nie było dłużej niż minimum 2 tygodnie 😉
    Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: