Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pracownicy Biedronki “zachipowani” czujnikami rejestrującymi ich pracę.

“Pracownikom 20 Biedronek w całym kraju na jeden dzień nałożono specjalne czujniki rejestrujące, jak ciężko pracują. – Badanie niby dobrowolne, ale ze strachu nikt się nie wyłamał – opowiada money.pl jeden z pracowników. Część kasjerek twierdzi, że tego dnia musiały chodzić bez biustonoszy, bo te przeszkadzałyby czujnikom. Sieć Biedronka potwierdza nasze informacje o badaniu, ale twierdzi, że zostało ono przeprowadzone w interesie samych pracowników.”

źródło: money.pl

 

Wszyscy się zgodzili w obawie o utratę pracy.

Nowoczesne technologie w służbie NWO (Nowego Porządku Świata) czytaj Biblijnego Wielkiego Ucisku, wkraczają do korporacji dając nam sygnał, że totalitaryzm korporacyjny jest już blisko.

Hitler popełnił jeden błąd: chciał ustanowić wszystko od razu, a wystarczyło wprowadzić zasadę małych kroczków i NWO nie musiałoby czekać do XXI wieku. No ale dyktator nie miał czasu…

To co się stało w Biedronce to oswajanie z elektroniką na razie na a niedługo w ciele.

Tatuaż elektroniczny mogący być biblijnym znakiem bestii był już gotowy w roku 2013. Jeszcze na starym blogu o tym wspominałem,.

 

Następnie w roku 2015 tatuaż wyglądał już tak:

 

Cztery lata w technologiach to jest kosmos. Cztery, bo niebawem będzie 2018 rok.

 

Biblia ostrzega przed przyjęciem znaku bestii.

 

 

W roku 2017 a i zapewne już był w 2016 urodził się pierwszy tatuaż elektroniczny o kształcie litery, a więc znaku….:

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

..

 

 

….bestiii

Odkąd istnieje teledysk zespołu Avici, niestety muzyka mi się podoba, odtąd jestem pewien, że był on proroczym teledyskiem i jako jedyny obstawiam za znak bestii heksagram:

 

 

Heksagram czyli Gwiazda Remfana jest typowa dla kandydata na bestie apokaliptyczną, na widok której zdumieją się mieszkańcy ziemi. I zdumieli się 1948 roku. Mogę się w tym mylić, ale takie jest moje poznanie na ten czas.

Ale co tam, dla nas najważniejszy jest Chrystus.. To w nim JEDYNA nadzieja.

 

[/betterpay]

Updated: 12 grudnia 2017 — 16:58

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  To jest nie tylko forma wzmacniania kontroli i wladzy nad ludzmi, ale tez ich wysublimowane szykanowanie oraz upokarzanie ( dostarczanie duchowej “paszy” zlym bytom niematerialnym-demonom ) przez zdegenerowane slugi diabla-plemie zmijowe…

  1. Słowo diabeł, po grecku diabolos, kłamca, oszczerca.

 2. Brrrrr, coś okropnego te czujniki… Szkoda że przyjmowali to najczęściej w obawie przed utratą pracy…

 3. Współcześni niewolnicy przybierają formę biorobotów.

 4. Totalny debilizm , kto to wymyślił jeśli chcecie się przekonać jak trudna jest praca w sklepie , czy to biedronka lub inny duży sklep , to może ci prezesi co na tyłkach siedzą niech pracują przez miesiąc . Sprzedawca czy kasjer to ciężki chleb . A czipowac to psa można , bawicie się w niewolnictwo . Być kasjerem a trzeba wykladac towar , dzwigac , ceny zmieniac . Brak czasu na sniadanie , a nie mówiąc o toalecie . Za wszawe grosze . Nikt za zniszczenie zdrowia nie zapłaci . Więc prezesi niech sobie popracuja to może docenią jaka ciężka to praca .

 5. Nie założyli chipów tylko holtery, aparaty do rejestracji pracy serca….

  1. dlatego wyraz zachipowani ma znaki na poczatku i na końcu.

 6. Strzeżcie się znamienia besti.Bez której nie będzie można nic kupić i nic sprzedać.Apokalipsa według świętego Jana

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: