Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziękuję za słowa krytyki.

Tym razem bardzo pomogły mi głosy krytyki. Nawet tych którzy bluźnili mi, ale też i tych którzy ocenili w miłości obecną sytuację na blogu.

W wyniku tego rezygnuję z opłat za dostęp do treści ponieważ powstał zupełnie inny pomysł. Tak więc hejterzy mogą być zadowleni. 🙂

Powstał całkiem  inny projekt, trafiający w potrzeby ludzi…Zupełnie “przypadkiem”. Wpadłem albo DS mi podpowiedział o wiele lepsze wyjście. Tak więc blog nadal będzie mial misję uświadamiania ludzi.

Jak słusznie napisał ktoś, ukrywanie treści innych niż biblijnych jest ewangelizownaiem tylko już ewangelizowanych i ja o tym wiedziałem ale nie miałem innego pomysłu.

Dziękuję Bogu za dar jakim jest brak obrażania sie na moich wrogów lub krytyków, co nie oznacza brak banów za chamstwo lub docinki…

Updated: 4 grudnia 2017 — 15:34

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Alleluja chwalmy naszego Krola, On odbija OGNISTE pociski zlego ?⏳⚡

 2. Ty tu rządzisz szefie 🙂 Niech Cie Bóg prowadzi w Twoich decyzjach.

 3. Jednak zrezygnowano z pomysłu opłacania treści… 🙂 I tak nadal życzę wszystkiego najlepszego, w tym dużo zdrowia 🙂 🙂

 4. Czyli co?zostaje po staremu?a jaki to inny plan masz na myśli Piotrze?.Możesz zdradzić??

  1. w pewnym sensie zostaje po staremu.. Niestet nie mogę zdradzic dla dobra sprawy, ale bedzie to coś bardziej ukierunkowanego na pomoc ludziom.

 5. Sram na boga, pozdrawiam 🙂
  PS: jp2gmd

  1. wyjątkowo opublikuje ten bluźnierczy komentarz, ale nie dlatego żeby pokazać z kim ja się użeram, bo użeram się generalnie z pseudo chrześcijanami nie mającymi w sobie miłości, którzy w imie wiary zniszczyliby mnie gdyby tylko mogli. Takimi jak np obserwator ze zbawienie.com i inni moi wrogowie chcący mnie zniszczyć, życzący mi “dobrze”, “:błogosławiący” mnie w imie “prawdy”..

   Szatanix, w Twoim ps jest jakaś sugestia do papieza JP II. My tutaj nie wierzymy w Jana Wojtyłę, ale w Boga Wszechmogącego, który wyciąga z ciemności.
   Może Ci się wydawać, że nikt Cie nie kocha, ale jest taka osoba na świecie która Cię kocha bezwarunkowo i nazywa się Jezus Chrystus. On czeka na Ciebie. Nasz Bóg bardzo Cię kocha i chce Ci podać rękę. My nie mamy nic wspólnego z katolicyzmem. Naszym przewodnikiem jest Slowo Boże i sam Bóg a nie ksiądz czy papież. Może się zawiodłeś religią, kościołem. Nikt Ci nie pomógł, kiedy potrzebowałeś pomocy, kiedy byłeś sam, kiedy cierpiałeś. Przyjdź do Jezusa, wyznaj mu swoje grzechy a on przebaczy Ci je.
   Nie jesteś zły, to zlo zapanowało nad Tobą.
   Proszę o modlitwę za tego człowieka.

  2. Napisałeś boga zatem mniemam, że załatwiasz swoje potrzeby na boga tego świata, uzurpatora, który rości sobie prawo do bycia równym BOGU ŻYWEMU. Nie czujesz konfliktu interesów bo z takim nickiem dosłownie “załatwiasz” się na swojego szefa a raczej kogoś kogo zapewne tylko w bluznierczy sposób sobie umieściłeś w nicku by zasiać tu ferment. No niestety to Ci się nie uda a ja mówię Ci idz w pokoju ogarnij swoje życie oddaj je Jezusowi a On wymiecie z Ciebie cały bród, który cię oblepia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: