Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sensacyjne wyznania rabina sanhedrynu !

Z opisu:

“Media w Polsce są w większości w rękach Żydów. Oczywiście nie wiemy jak wielu z nich to Żydzi mesjaniczni, a jaka część jest podległa “Wysokiej Radzie”. Takie programy jak ten tu, są Polakom zupełnie nieznane, nieosiągalne. Mamy za to u nas zalew produkcji, których natura ma swoje korzenie w satanizmie, mutli kulti oraz ideologiach cywilizacji śmierci.To co się dzieje w Izraelu ma dla świata znaczenie niebywałe, rzutuje na całąludzkość. To tam ma powstać Trzecia Świątynia Jerozolimska, będąca wstępem do wydarzeń skrajnie tajemniczych. Biblia wyraźnie mówi o siedmioletnim okresie ucisku, po tym Jezus Chrystus ma przybyć z nieba. Bibliści nie mają wątpliwości, że 7-letni ucisk rozpocznie się zawarciem traktatu pokojowego pomiędzy Izraelem, a światem arabskim.
Inicjatorem i mediatorem tego traktatu pokojowego będzie sam Antychryst, który pojawi się jako człowiek pokoju i będzie promotorem pokoju na Bliskim Wschodzie. W internecie nie brakuje opinii, że jest to Donald Trump, ale zostawmy te bezpodstawne dywagacje na inny czas. W rzeczywistości jednak ma to być “człowiek” wojny, który wykorzystuje pokój jak koń trojański, obiecując bezpieczeństwo i pokój przez 7 lat. Niektórzy sądzą, że antychryst będzie hybrydą, lub genetycznie wyhodowanym tworem ludzkopodobnym.Tak czy inaczej, sanhedryn decyduje i będzie decydował o wielu sprawach. Do tego czasu mamy szansę nawrócić Żydów i wskazać im prawdziwego Mesjasza. Działalność związana z rozgłaszaniem Dobrej Nowiny na terenie Izraela jest bardzo niebezpieczna. Dla zbyt zagorzałych chrześcijan może skończyć się śmiercią. Nawet dla ludzi znających biblijny hebrajski jest to misja straszliwie niebezpieczna !

Updated: 29 listopada 2017 — 15:31

7 komentarzy

Add a Comment
 1. A może ktos z “innej planety” okaże sie antychrystem hehe 😀 Pożyjemy zobaczymy. Ciekaw jestem za jakiś czas to będzie, może w przyszłym roku, może za 5 lat?

 2. Chwała Bogu Wszechmogącemu,za działanie tego żyda mesjanistycznego,a raczej Izraelity,który poznał Mesjasza.
  Chwała Ci Boże!
  To właśnie Ci Izraelczycy,którzy uwierzą w Pana Jezusa przechodzą prześladowania.Ale jak widać w materiale Pan wszystko przemienia na dobro.Żadne knowania przeciwników Króla królów i Pana panów nie są w stanie zatrzymać działania DŚ.
  Wspierajmy ich modlitwami,aby Prawda zalała Izrael.
  Dzięki za zamieszczenie tego wywiadu.?
  Szabat szalom wszystkim?

  1. Alleluja!
   Wieksza radosc z 1 nawroconego niz 99 sprawiedliwych.
   Dobrze Siostra napisala aby pamietac o modlitwie o przebudzenie duchowe w Izraelu, na calym swiecie ?

   1. Otóż to 🙂
    Oby poznali Go jak najszybciej i dzięki Niemu stali się jeszcze lepsi i szczęśliwsi 🙂

 3. “Działalność związana z rozgłaszaniem Dobrej Nowiny na terenie Izraela jest bardzo niebezpieczna” – jednak o wiele mniej niebezpieczna niż w jakimkolwiek innym islamskich kraju w sąsiedztwie. Izrael tylko w zasadzie “zapewnia” prawa człowieka.

 4. Nie bralabym sie za nawracanie Zydow bez podstawowej wiedzy na ich temat oraz PERFEKCYJNEJ znajomosci Starego Testamentu, bo w najlepszy wypadku odniesie to przeciwny skutek. Zydow NIE NALEZY usilowac nawrocic za pomoca Nowego Testamentu, bo oni go nie uznaja. Ja juz kilka lat temu odkrylam Zeva i sledze jego losy. Mam zasubskrybowany jego kanal na YouTube- ten kanal to Messiah of Israel, polecam kazdemu, kto zna angielski. Mysle ze najlepiej przysluzymy sie Zydom modlac sie za nich a nawracanie ich zostawimy osobom specjalnie do tego powolanym, takim jak Zev.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: