Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dom Polski “zakaz wstępu” – niewarta energii nienawiść.

Jeden z właścicieli podwrocławskich hosteli umieścił na bramie wjazdowej taki oto transparent:

fot. Twitter.

“Zakaz wstępu Żydom, komuchom oraz wszystkim złodziejom i zdrajcom Polski” – informuje napis. Fotografia ta pojawiła się już nie tylko na Twitterowych i Facebookowych kontach, ale również na mapie Google Street View, gdzie jeden z użytkowników oznaczył go adnotacją “House of NAZI” (“dom nazistów”).

 

Emocje związane z antyżydostwem mam już za sobą od około siedmiu lat. Celowo piszę antyżydostwem, gdyż obecni Żydzi nie są semitami, ale w dużej mierze Chazarami, czyli potomkami Mongołów. Biblia informuje nas, że chazarscy (Ashkenaz) Żydzi byli i są synami Jafeta, a nie Sema.

To taka sprytna pułapka i zabieg samego szatana. Tak więc nie każdy Żyd to Żyd. Tak jak nie każdy Polak to Polak.

Pan Jezus informował w apokalipsie:

 

” Znam twój ucisk i ubóstwo – 
ale ty jesteś bogaty – 
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, 
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. ” 

 

Czy widzieliście w Polsce powstające synagogi? Ja ani jednej nowej synagogi nie widziałem, ale wiem z internetu o powstających nowych meczetach. …

Jak więc polscy Żydzi mogą być Żydami? Gdzie przestrzeganie Tory w życiu codziennym? Gdzie publiczne wyznanie wiary, choćby judaizmu? Wszak starożytni Izraelici nie wstydzili się swej wiary, nie ukrywali.

Dezinformowany lud uważa że za całym złem stoją Żydzi. Sprytne zagranie Złego bazujące na niewiedzy. Świat szatana podszywał się i podszywa za dziełami Boga. Watykan zagrabił spuściznę po apostołach uzurpując sobie wiarę chrześcijańską, która ma się tak do pierwotnego chrześcijaństw, jak Soros i pobożność. Podobnie jest z Izydą podszywającą się za rzekomą Marię.

Ludzie Boga są oryginalni, a ich wróg jest tylko kopistą.

 

Pod Kielcami również był podobny transparent bodajże w Sobkowie, z tymże z napisem “TVN wstęp wzbroniony”.

 

Zachodzi pytanie, czy przedsiębiorca w domyśle chrześcijanin, powinien kierować się nienawiścią w sprzedaży towarów lub usług?

Ma to sens jedynie wtedy, kiedy jest łamane Prawo Boże, jak to miało miejsce w USA. Pewien cukiernik odmówił zrobienia tortu na ślub gejów, za co został niesłusznie oskarżony.

Prawo Boga ma być nadrzędne.

W przypadku właściciela tego hostelu nie ma znamion łamania Prawa Bożego przez konkretne osoby, ponieważ nie każdy Żyd to Żyd, i nie każdy Chazar jest zły.

 

 

Owszem jest w tym pewien pozytyw. Zwrócenie uwagi społeczeństwa na dominację w cudzysłowiu żydowską, ale jak wspomniałem na początku tekstu i tak jest to niezgodne z prawdą biorąc pod uwagę pochodzenie tych niby Żydów.

 

Prawdziwy chrześcijanin poszerza nie granice Polski, ale granice Królestwa Niebieskiego.

Pan Jezus powiedział “szukajcie najpierw królestwa niebieskiego, a wszystko inne będzie Wam dodane”.

Czy to ów hotelarz czy piekarz jeśli są chrześcijanami niechaj zdobywają ludzi dla Królestwa Boga. To ma sens.

Co by było gdyby ten właściciel pokazał potencjalnym Chazarom owoce Ducha? Co by było gdyby na końcu pobytu jego chazarskich gości dał im te małe biblie gedeonitki?

Jakaś część mogłaby się nawrócić, a tak śmieją się czytając takie newsy z foto transparentu wiedząc doskonale że Żydami nie są i jeszcze obrócą to na własną korzyść. Z drugiej strony Chazarzy to wróg niewidzialny. Mówią po polsku, maja polskie nazwiska i sprawują władze na wszystkich wysokich stanowiskach urzędowych łącznie z policją i wojskiem. To oni są Polską.

Tak więc wszelka walka z tym jest skazana na porażkę a takie hasła sieją nienawiść do niewidzialnego wroga.

 

 

Updated: 22 listopada 2017 — 11:09

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Nom i o to właśnie chodzi w tej walce,żeby zasiać nienawiść,skłócić ludzi,wprowadzić wojnę i wymordować jak najwięcej istnień.Wszystko w imię sprawiedliwości i prawdy.Tam gdzie brakuje prawdziwego Boga pojawiają się właśnie takie transparenty.
  Brakuje miłości do bliźniego…..
  Znając życie zaraz się ktoś do tego pana zjawia,ze nawołuje do nienawiści

  1. problem jeszcze może być większy. Pisałem o tym kilkakrotnie, ale w zasadzie prawie zapomniałem, a dzięki twemu komentarzowi Lena przypomniałem sobie.
   Otóż w czasach antychrysta zapewne dojdzie do sztucznego konfliktu relijnego. Fałszywie pojmowane chrześcijaństwo jakim jest katolicyzm z fałszywie pojmowanym Żydami jakimi są Chazarzy plus Islam.
   Przyjdzie jakis koleś i powie: dosyc już walk religijnych, każdemu po 100tys zł lub nowej waluty swiatowej ale niech przyjmie taki mały znaczek na czole lub ręce wyrzekając się wszelkich bogów….

   1. Już teraz ateiści mawiają, że religie są źródłem wszelkiej nienawiści i konfliktów.

    1. Dokładnie, a najgorsi, ekstremalni są fundamentaliści! No bo jak można literalnie odczytywać Biblię i w dodatku żyć, jak ludzie w niej opisani!? Toż to niedorzeczne i szkodliwe i nie poprawne politycznie… Toć to sam Papież nazywa nas niebezpiecznymi…

 2. Artur S. (detmold)

  Jak ktoś nie akceptuje sam siebie ( osobistej tożsamości duchowej ) to takie są wykwity…

 3. “Oto idą dni, mówi Pan, a dokonam dla domu Israela i domu Judy Nowe Przymierze.” (Hbr 8:8)
  Bóg nie zawarł przymierza z katolikami ani nawet z protestantami. On zawarł przymierze ze swoim narodem wybranym i każdym kto wszczepia się w to oliwne drzewo 🙂 Nienawiść do wszystkiego do żydowskie – często występująca w kościele katolickim, a zapoczątkowana w 325 roku przez pierwszego papieża Konstantyna – to nienawiść wobec samego Boga. “Kto was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka.” mówi Bóg (Za 2:12).
  Tak samo jest ze świętami Biblijnymi (nie żydowskimi). Ludzie zamiast widzieć w nich Boże wskazówki widzą znienawidzonych żydów od których trzeba trzymać się z daleka. Szabat stoi tu na czele 🙂
  Pamiętam słynne słowa ojca dyrektora Rydzyka “Zjedz jedno jabłko dziennie, a lekarz będzie daleko od ciebie. Żydzi to jabłko zamienili na cebulę i wszyscy trzymają się z daleka od nich”. Jak można myśleć, że tacy ludzie są wysłannikami Boga…?

 4. mielonka turystyczna

  gdyby dopisał na transparencie że chodzi mu o tych co się zowią Żydami a nimi nie są to jeszcze mozna zrozumieć, synagogi szatana lubić nie sposób, sęk w tym że oni wrzucaja wszystkich do jednej beczki Izraelitów, Ćhazarów i tak się zakrzywia obraz i powstaje antysemityzm. My wiemy że Bóg nie błogosławi tym, którzy złorzeczą Izraelowi

 5. Artur S. (detmold)

  To co się teraz w Polsce wyprawia, te marsze różnobarwne woła swym chaosem duchowym o pomstę do nieba. Rozmaici ludzie ujadają wściekle, ponieważ mają na nich przeróżne haki. Z naszej perspektywy jest to wojna duchowa na wyżynach niebiańskich o nasz kraj, czy będzie wierny Panu Jezusowi Chrystusowi na podstawie biblijnej czy temu zdegenerowanemu-wynaturzonemu światu.

 6. W Polsce nienawiść staje się coraz powszechniejsza. Do niczego dobrego to niestety nie doprowadzi naszego kraju.

 7. Artur S. (detmold)

  Ludziom w rozny sposob odrzucajacy Pismo-reguly zycia w nim zawarte, coraz bardziej odbija. Ich zachowania sa coraz bardziej bezbozne, wrecz tona w odmetach deprawacji…

 8. Emocje związane z antyżydostwem mam już za sobą od około siedmiu lat.

  Wynika to z tego że nie poruszasz tu praktycznie takiej tematyki. Gdybyś poszedł bardziej w merytoryczną krytyke żydów i pisanie o ich działaniach, a nie Watykanu to byś poczuł nawrót emocji antyżydowskich wynikających z ataków na twoją osobe i być może na twoją rodzine. Wykończono by cie emocjonalnie. Ciąganie po sądach, niedorzeczne zarzuty, problemy z pracą i wiele innych konsekwencji.

  1. tu nie chodzi o blog, ale o moje osniste przekonania, postawy poza blogiem

   1. Ale jesteś zdolny się zgorszyć zachowaniem czy to ateisty czy brata w wierze więc podlegasz emocjom jak każdy człowiek. Nie widzę powodu dla którego nie mógłbyś mieć negatywnych emocji względem konkretnej grupy ludzi szczególnie gdybyś wiedział że ta grupa osób dopuszcza się bardzo wielu złych rzeczy.

    1. Mateusza 18
     ” kto by doprowadził do złego jednego z tych maluczkich, którzy we Mnie wierzą, lepiej dla niego, aby zawieszono mu na szyi kamień młyński i utopiono w głębokościach morza. (7) Biada światu z powodu zgorszenia! Zgorszenie przyjść musi, ale biada człowiekowi, który je sieje. (8) Jeśli twoja ręka lub noga pobudza cię do złego, odetnij ją i wyrzuć. “

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: