Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były żołnierz Navy Seal: 3000 pedofilów z elitarnego kręgu zostało aresztowanych – media milczą.

Navy Seal to  siły specjalne amerykańskiej marynarki. Były ich żołnierz  Craig Sawyer twierdzi, że ponad 3000 pedofilów należących do elitarnego pedofilskiego kręgu zostało aresztowanych po całkowitym zaciemnieniu tej informacji przez media głównego nurtu.

 

Michael Zimmerman na dorocznym kongresie NRA, Sawyer mówi, że osoby z wywiadu potwierdziły, że Trump już złożył ślub, że chce obalić elitarny pierścień pedofilski w Waszyngtonie.

Według Sawyera, jego niezależne badania doprowadziły go do odkrycia, że urzędnicy wysokiego szczebla rutynowo torturują małe dzieci. Mówi, że pomimo skoordynowanego wysiłku mediów społecznościowych i głównego nurtu, aby stłumić te informacje, nie mogą uciec od lawiny prawdy uwalnianej przez niezależne media.

 

Craig Sawyer powiedział:

“Założyliśmy organizację non-profit o nazwie “Veterans For Child Rescue” i zbieramy pieniądze, aby odsłonić elitarne pierścienie pedofilów wysokiego szczebla, które porywają nasze dzieci. Część z nich przechodzi w satanistyczne rytuały i torturuje małe niemowlęta i małe dzieci na śmierć. Otrzymuję informacje  od federalnych organów ścigania wysokiego szczebla  i wywiadu. Od stycznia było ponad 3000 aresztowań. Mamy teraz prezydenta, który nie jest w porządku, gdy dzieci są gwałcone i torturowane na śmierć, dzięki Bogu. Po tych wszystkich aresztowaniach, coraz więcej się o tym dowiadywałem i zdałem sobie sprawę, że muszę się uniezależnić, aby ominąć strażników w mediach głównego nurtu, którzy odmawiają zgłoszenia tego. Moją misją jest informowanie obywateli amerykańskich o tym, czego im odmówiono. Pragnę zapewnić środowisko, w którym nie ma pozwolenia na dopuszczenie się tych działań dla tych dzieci i stworzyć lepsze warunki dla przyszłych dzieci. Musimy coś z tym zrobić.

Zbudowałem grupę zadaniową wysokich rangą emerytów i weteranów, którzy są bardzo zdolni. Więc zamierzamy nakręcić ten dokument i rzucić światło na tę szambie korupcji i pomóc w jej oczyszczeniu. Natychmiast po tym, jak powiedziałem AJ i ogłosiłem założenie organizacji. Dostałem telefony od urzędników mówiących, że są dwie grupy, które planują zaatakować organizację.

 

Nie mam potwierdzonej wiarygodności tej osoby, aczkolwiek co raz częściej się mówi, czyta, o pedofliach w HolyVodzie.

Ludzie musza wiedzieć, że idole kreowani w TV są antyprzykładami wiary w Boga. Chwała Bogu za wyjście tej jakby nie było brutalnej prawdy na jaw.

 

Zachodzi teraz pytanie: czy chrześcijanie niepowinni intersowac się polityką i pozwalać aby zło rosło w ciemności kosztem niewinnych dzieci ponieważ chrześcijanie nie interesują sie polityką, bo oni pływają juz tylko w chmurach albo czekają na Rapture (pochwycenie kościoła Jezusa).

 

 

 

 

Updated: 15 listopada 2017 — 19:50

3 komentarze

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Nie wzorujmy sie na USA czyli koncepcji zgnilego kompromisu miedzy ludzmi Boga a cala reszta ( masonami, czcicielami zlego, roznymi innymi deprawatorami ). Niestety u nas tez sprawy ida w zdecydowanie zlym kierunku, patrzac na nie w swietle Slowa Bozego-Pisma, ale chwala Panu Jezusowi Chrystusowi nie az tak ordynarnie zlym ( chociaz krk tez jest tak przegnile moralnie jak kregi wladzy rzadu Ameryki.w Waszyngtonie, a ma decydujacy wplyw na ksztalt naszej rodzimej swiadomosci duchowej-tozsamosci narodowej Polski ).

 2. Wiem że czasem to tylko gra dla mas, ale akurat życzę by ci pedo-okropieńcy zostali złapani i porządnie ukarani, a nuż jeśli jeszcze mają coś w głowie zamiast jednej wielkiej cuchnącej kupy brudu itp., to może wreszcie zrozumieją że robili tak złe rzeczy że aż będzie im wstyd…o ile rzecz jasna nie posiadł ich już w swe władanie w 100% ojciec wszelkich kłamstw… :/ (I o ile któryś nie “załapie się” już na karę śmierci…)

 3. Wierzyć się nie chce, że wszelkie fundamenty Bożych Praw wywracane są do góry nogami.
  Klasyczne związki zaczynają się opierać na “sponsoringu” i coś takiego jak osobowość schodzi na drugi plan, lub ginie całkowicie.
  Z kolei młode dziewczyny naśladując swoje “gwiazdy” z teledysków przybierają styl jaki niegdyś reprezentowały sobą jedynie “panie do towarzystwa”.
  To wszystko powoduje że tego typu dewiacje występują jak grzyby po deszczu.
  Zdrowe związki nie mają fundamentów, zboczenia mają masę pożywki. Na efekty nie trzeba długo czekać.
  Taka jest kolej rzeczy życia bez Bożych prostych wskazówek. Następuje “płacz i zgrzytanie zębów” i pytania “dlaczego Bóg na to pozwala”. On na to nie pozwala, dlatego zachęca nas abyśmy przestrzegali Jego zasad.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: