Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemcy wprowadzają trzecią płeć. „Wyrok jest wielkim krokiem w kierunku wolności”

fot tvp.info za Reuters

 

Co raz bardziej oddalamy się od satano UE a ta wiadomość jest tego potwierdzeniem:

 

Szefowa niemieckiego urzędu antydyskryminacyjnego Christine Lueders określiła w środę mianem historycznej decyzję Trybunału Konstytucyjnego o konieczności wprowadzenia do rejestru urodzin oprócz męskiej i żeńskiej możliwości trzeciej płci.Trybunał orzekł, że urzędy stanu cywilnego muszą zapewnić obywatelom możliwość zadeklarowania trzeciej, oprócz męskiej i żeńskiej, płci.
Trybunał uznał tym samym skargę Vanji (27 lat), osoby transseksualnej mającej – jak pisze agencja dpa – nietypowy zestaw chromosomów. Składająca zażalenie domagała się wpisania do rejestru urodzin jako „inny/różny”, zamiast o płci męskiej lub żeńskiej. Sądy niższej instancji odrzucały jej wnioski.

http://www.tvp.info/34742854/niemcy-wprowadzaja-trzecia-plecwyrok-jest-wielkim-krokiem-w-kierunku-wolnosci

 

Mając na uwadze pogłębiające się różnice kulturowe między Polską a zachodem, przyszłość Europy jest jakby przesądzona. Albo UE obali polski rząd i wprowadzi swoich ludzi jak Tuska czy Petru, albo my wyjdziemy z UE. Presja na Polskę będzie rosła i to nie  tylko w kwestii uchodźców.

 

 

Updated: 9 listopada 2017 — 09:21

4 komentarze

Add a Comment
 1. UE już zakazała nam zmiany czasu. Osobiście bym wolał jeden czas obowiązujący w Polsce…
  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2017-11-09/komisja-europejska-nie-zgodzi-sie-na-nasza-rezygnacje-ze-zmiany-czasu/

  Sądzę, że chyba Polska szybciej opuści Unię, aniżeli obali rząd PL.

  1. Wszystko w tej kwestii jest możliwe…
   Co do braku zmiany czasu w Polsce- wiem, że plus z tego byłby taki, że człowiek nie miałby tyle problemu z przyzwyczajeniem się do tego wstawania o godzinę wcześniej (czy tam dłużej 😀 ), co dalej to nie wiem…

 2. No to mają wolność… od swojego pana. Z pewnością będą naciskać na inne państwa, aby to samo uczyniły i żeby te bagno się rozszerzało i weszło w życie od przyszłego roku. Na tym teraz nie spoczną. Jednakże to nie nasz świat, tylko Złego, a my mamy u Naszego Pana swoją ojczyznę.
  A spór między Polską a Niemcami się nasila. Dziennikarze z Niemiec mówią o tym że w Polsce brak demokracji, tylko dyktatura i brak wolności. Przyrównują to do lat 20. i 30. XX w. za rządów III Rzeszy. Manipulacja bez granic…
  A fakty są następujące. W Niemczech gość mówił o związkach nazistów z islamem, mówił prawdę, i za kratki go wsadzili… bo obrażał islam. Niemieccy dziennikarze milczą na temat przestępstw imigrantów i dalej lansują tą swoją politykę migracyjną… że humanitarność, pomoc… W Polsce jest ta prawda i za to nas piętnują.
  Będą dalsze ataki i naciski bez wątpliwości. Pocieszające jest to, że nasze społeczeństwo ma jeszcze te podstawowe, chrześcijańskie wartości, normy, które powinny w moralnym życiu funkcjonować.
  Myślę, że warto pomodlić się o Polskę i Polaków, żeby takie (nie)myślenie do nas nie przeszło i abyśmy nadzieję pokładali w Bogu i nauki Pana Jezusa się trzymali.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: