Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dania zażądała, aby Komitet Praw Człowieka ONZ nie używał określenia “kobieta w ciąży”, ponieważ jest to określenie “transfobiczne”.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Danii zwróciło się do Komitetu Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby w dokumentach ONZ nie używano określenia „kobieta w ciąży”, ponieważ dyskryminuje ono „osoby transgenderowe”, czyli takie które nie potrafią same określić swojej płci.

prawy.pl

 

Oto nowoczesny zachód ograniczający wolność słowa. To jest właśnie konflikt biblijny, ale mało kto chce właśnie tak to sformułować jak ja to teraz sformułowałem.

To nie jest tylko jakaś tam polityka. Ludzie nie chcą zrozumieć iz konflikt z Edenu przeciągnął się do dzisiaj, ale jak to w tekście o Marszu Niepodległości napisałem niebawem dojdzie do sytuacji przymusu wyboru. Wszyscy zostaną postawieni przed wyborem służenia albo Bogu albo szatanowi. Na razie jest to jeszcze wszystko rozmyte i część nawet moich czytelników patrzy na to jak na jakieś bzdury “lewaków”. Ale to nie są bzdury lewaków, ale ogolnoświatowa POLITYKA szatana i jego ludzi.

 

 

 

 

 

Updated: 18 października 2017 — 11:46

5 komentarzy

Add a Comment
  1. http://naszeblogi.pl/45636-prymitywy Cechą zasadniczą komunizmu jest wojujący ateizm. Najlepsze pole do swoich pokazów znajduje w obszarze edukacji… ( Należy wziąć poprawkę na katolicyzm autora wpisu 0.

  2. To powoli koniec wartości jaką jest wolność słowa.

    1. Stety-niestety, ale tu masz rację…
      A ten pomysł że określenie “kobieta w ciąży” jest transfobiczne, jest jak dla mnie wręcz niedorzeczny…coś okropnego… :/

  3. Od zakonczenia I WS ( w Polsce II ) wielu doroslych w cywilizacji Zachodu zbylo swoje obowiazki rodzicielskie wzgledem wlasnego potomstwa i scedowalo je chcac nie chcac na panstwowy system opiekunczo-wychowawczy badz prywatny przez co coraz wiecej ludzi jest jawnie odczlowieczonych ( nie nauczyli sie prawidlowo kochac, bo nie zaznali atmosfery ciepla prawdziwego ogniska domowego ), wyzbytych cech humanistycznych…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: