Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

USA i Izrael występują z UNESCO.

To nie jest fake. To rzeczywistość.

“Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył dziś, iż zarządził rozpoczęcie prac mających na celu wyjście kraju z UNESCO, tj. Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury. Kilka godzin wcześniej o opuszczeniu organizacji poinformowały USA. Szef izraelskiego rządu nazwał decyzję USA “odważną i moralną”. Netanjahu polecił MSZ, by rozpoczęło przygotowania do wyjścia Izraela z UNESCO.”

 

źródło: onet.pl

 

Dalej czytamy także:

 

“Jak argumentowano, decyzja “odzwierciedla obawy USA w związku z rosnącymi należnościami UNESCO, potrzebą elementarnej reformy organizacji i utrzymującymi się antyizraelskimi uprzedzeniami”. Amerykański resort dyplomacji podkreślił, że USA będą starały się “angażować w charakterze nieczłonkowskiego państwa obserwatora w celu wniesienia (do organizacji) amerykańskich poglądów, punktu widzenia i opinii”.”

 

 

Wszystko dąży do spełnienia proroctw biblijnych, które mówią o najechaniu na Izrael państw sprzymierzonych przeciw tej krainie.

Teraz wszystko zaczyna mi się powoli układać w całość. Europa jest zislamizowana i w związku z tym tworzy powoli wspólny front przeciw Izraelowi.

W Teheranie, stolicy Iranu umieszczono elektroniczny zegar . W piątek, kiedy go uruchomiono, wyświetlono liczbę 8411 dni. Ma to być czas, który dzieli islamistów od zniszczenia Izraela.

Prawdopodobnie jest to oparte na słowach ajatollaha Alego Chamenei, który zapowiedział, że Państwo Izraela zostanie doszczętnie zniszczone do 2040 roku. Na teherańskiej demonstracji z ust prezydenta i przewodniczącego parlamentu padły słowa o tym, że to Izrael jest najbardziej szkodliwym terrorystom.

Pamiętajmy, że to nie synagogi w Europie są budowane ale meczety.

Sytuacja przypomina tę z tekstu mego bloga z przed kilku laty:

 

Zdaniem Rosenberga, premier Izraela może chcieć zaatakować Iran jeszcze przed prezydencką inauguracją Władimira Putina zaplanowaną na 7 maja. Jak stwierdza, nie jest wykluczone, że nowy-stary prezydent Rosji będzie dążył do zawarcia porozumienia obronnego z Teheranem

„Putin może powiedzieć Izraelczykom: „Jeśli zaatakujecie Iran, zostanie to uznane za atak na Federację Rosyjską”. Trudno spodziewać się, żeby premier Netanjahu postanowił narazić się na rosyjski odwet” – zaznacza Rosenberg.

Jak stwierdza, w 38 rozdziale księgi Ezechiel napisał, że Gog – interpretowany jako rosyjski dyktator – poprowadzi koalicję narodów w ataku na Izrael, wywołując ponadnaturalną interwencję Boga.

– Będzie to dzień wielkiego sądu. Bóg zwróci swój ponadnaturalny gniew przeciwko wrogom Izraela. Będzie to również dzień wielkiego duchowego przebudzenia. Gdy to dramatyczne proroctwo spełni się, więcej muzułmanów i Żydów uwierzy w Jezusa jako Mesjasza – uważa Rosenberg.”

Apokaliptyczna wojna Goga i Magoga już wkrótce?

To wszystko dotyczyło Iranu, ale obecnie mamy problem syryjski.

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy u progu wojny z Ezechiela i Psalmu 83

„Najbliższym wydarzeniem będzie wojna z Psalmu 83 poprzedzająca opisaną w 38 i 39 rozdziale Księgi Ezechiela Wojnę Goga i Magoga zawierająca prowadzony przez Rosję i Iran atak na Izrael przed apokaliptycznym okresem ucisku. Te rozdziały określają kilka warunków dotyczących Izraela przed tą wojną. Wśród nich jest Izrael w granicach z 15 rozdziału Księgi Rodzaju: „Potomstwu twemu daję tę ziemię, od rzeki egipskiej aż do wielkiej rzeki Eufrat: Kenitów i Kenizytów, i Kadmonitów, i Chetytów, i Peryzytów, i Refaitów, i Amorytów, i Kananejczyków, i Girgazytów, i Jebuzytów.”

 

 

Wyjście USA i Izraela z UNESCO jest bardzo spektakularnym krokiem obu państw.

Polski rząd jak widzimy trzyma bardziej sztamę z USA niż z Europą, co znowu może być kością niezgody przy następnej wojnie. Wszak jesteśmy w strefie buforowej między Niemcami a Rosją.

UNESCO jest taka propagandową odnogą ONZ pod ekumenizm. Podstawowym celem jest wspieranie współpracy międzynarodowej w dziedzinie kultury, sztuki i nauki, a także wzbudzanie szacunku dla praw człowieka, bez względu na kolor skóry, status społeczny i religię.

Problem w tym, że te prawa są równe i równiejsze dla muzułmanów.

Ten rok zakończy się zapewne w równie sensacyjne wydarzenia jak to, a może nawet większe….

Poczekamy zobaczymy.

 

Updated: 12 października 2017 — 22:19

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Już w 70 roku Bóg wylał gniew żeby go zniszczyć za złamanie Przymierza, a teraz będzie bronił takiego samego Izraela, który znowu świadomie odrzuca Chrystusa i czeka na znowu na ratunek od innego mesjasza ?

  Państwo Izrael nie uznaje wierzących w Chrystusa za Żydów.

  “Przez ostatnie dwa tysiące lat historii, lud żydowski decydował, że żydzi mesjanistyczni nie należą do narodu żydowskiego i nie mają prawa domagania się przynależności do niego. Ci, którzy wierzą w Jezusa są faktycznie chrześcijanami”

  Co to znaczy ? Że odrzucają Jezusa ponownie.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_mesjanistyczni

  Tak samo jako są dwa chrześcijaństwa jedno niewidzialne ze stolicą i królem w Niebie a drugie o całkiem innym charakterze bo widzialne „chrześcijaństwo” które ma swoje państwo, ziemskiego króla i materialną stolicę tu na ziemi, ale chce uchodzić za to pierwsze. Tak samo jest i z Izraelem.

  Biblijny Izrael jest tożsamy z Oblubienicą Chrystusa Paweł pisze że pogan i Żydów mesjanistycznych spaja w Oblubienice wiara w Chrystusa czyli wiara w Przymierze Boże.

  Bestia z Ziemi stoi za widzialnym i materialnym Izraelem i chce wrócić do przeszłości gdzie był narodowy podział na wybrany Lud Boży i pogan po to aby zmienić przyszłość gdyż Bóg 2000 lat temu stworzył Duchowy Izrael gdzie nie ma już podziału na pogan i Żydów.

  Świat i Żydzi ciągle czekają na swojego mesjasza, a ten mesjasz będzie miał dokładnie taki sam charakter jak głowa światowego czyli tego widzialnego chrześcijaństwa.

  Termin Goga i Magoga został w NT użyty jedynie przy oblężeniu, ale Nowego Jeruzalem zstępujące z Nieba z Duchowym Izraelem – Oblubienicą po 1000 latach od pochwycenia Oblubienicy.

  “A gdy się dopełni tysiąc lat, wypuszczony zostanie szatan z więzienia swego i wyjdzie, by zwieść narody, które są na czterech krańcach ziemi, Goga i Magoga, i zgromadzić je do boju; a liczba ich jak piasek morski. I ruszyli na ziemię jak długa i szeroka, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich.” Apokalipsa 20:7-8

  Proroctwo z Księgi Ezechiela jest prawdopodobnie warunkowe i spełniłoby się gdyby Izrael przyjął wtedy Chrystusa, wtedy Bóg nie mógłby wylać swojego gniewu na nich bo opamiętaliby się jak Niniwa po ostrzeniu od Jonasza. To proroctwo z Ezechiela może zostać jednak wykorzystane jako zwiedzenie świata i autoryzacja fałszywego mesjasza przed czym ostrzega Paweł.

  “A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.” 2 Tesaloniczan 2:9-12

  1. Polskie wersje nauczania Walter Veitha zostały skasowane z YT, szkoda bo Walter wyjaśnia wiele na temat czasów ostatecznych i zwiedzenia właśnie związanych z Izraelem.

 2. A więc ci piszą o Ameryce, iż jest USrAelem mają troszeczkę racji… Niby mocarstwo, ba, imperium światowe a działa pod dyktando takiego małego kraju.

 3. Moim zdaniem zapominacie o wojnie Barana (IRAN) z Kozłem (RZYM), wojnie opisanej w księdze Daniela rozdział 8. Według tego proroctwa to IRAN pierwszy zaatakuje RZYM, ale to RZYM wygra tą wojnę. Dopiero po tej wojnie będą działy się “dziwne” rzeczy.

  Fałszywy mesjasz chcąc uwieść Judejczyków musi podrobić proroctwo o 70 tygodniach, ale z powodu braku czasu 1 tydzień będzie liczony jako 7 dni a nie 7 lat jak to miało miejsce za czasów powrotu z niewoli Babilońskiej. Piszę braku czasu, gdyż obecnie mamy rok 5777 od stworzenia Adama, do roku 6000 (początku dnia 7, millenium) zostało 223 lata (mimo to dalej nie znamy dokładnego dnia ani godziny), proroctwo o 70 tygodniach licząc za tydzień 7 lat obejmuje łącznie 490 lat więc znacznie wychodzi poza ramy 6000 lat. No chyba, że będą próbowali przemycić pogląd, że mesjasz w prawdzie przyszedł ale to była tylko symbolika (w duchu) a nie realne wydarzenia (w ciele).

  P.S. Czy ktoś zna jakieś ciekawe wytłumaczenie przypowieści o 10 pannach? Najlepsze jakie znalazłem to takie, że 5 głupich panien (kościołów?) pójdzie do JEROZOLIMY na WESELE do FAŁSZYWEGO MESJASZA. Gdy przyjdzie ten prawdziwy i usłyszą wołanie do uczty po raz drugi to zgłupieją i nie będą wiedziały co się dzieje. Tylko takie tłumaczenie też nie daje mi do końca spokoju, zatem czekam na jakieś inne propozycje.

  Pisanie , że oliwa symbolizuje Ducha Świętego w TEJ PRZYPOWIEŚCI, też mi nie pasuje gdyż DŚ nie można KUPIĆ bo to jest DAR.

  Proszę zatem admina niech podejmie temat PRZYPOWIEŚCI O 10 PANNACH w osobnym wątku.

 4. Zostało usunięte ocenianie artykułów ?

 5. Sam cel działania jeśli chodzi o UNESCO w kwestiach kulturowych nie jest jeszcze najgorszy- “celem jest wspieranie współpracy międzynarodowej w dziedzinie kultury, sztuki i nauki” (pewnie takie rzeczy jak ochrona zabytków itp. ważnych miejsc), gorzej że po prostu zaczynają się wręcz nieznośnie panoszyć…
  i fakt, ta bardziej “ekumeniczna” część celu rzeczywiście rzuca się w oczy… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: