Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PIS realizuje Prawo Boże z Psalmu 33.

Starsi czytelnicy wiedzą, że PIS nie jest moją ulubioną partią, gdyż jest na dzisiejsze warunki polityczne taka partią partia Korwin. Podobnie jak Korwiniści jestem konserwatystą i zarazem liberałem gospodarczym, co kłóci się z ekonomią PISu.

Byłbym jednak nieobiektywny gdybym nie chciał widzieć rzeczy obiektywnych. Takimi są:

 

-wzrost poparcia społeczeństwa dla partii Kaczyńskiego. Obecnie jest to ok 44%.

-zdecydowana postawa wobec przyjęcia uchodźców,

-zrównanie emerytur UB, SBków z emeryturami reszty społeczeństwa,

-kontrole wyłudzaczy podatku vat, uszczelniające system,

-podjęcie się obrony godności Polski i Polaków na arenie międzynarodowej i w Polsce

-kontrola “nieprostych” działań polityków PO jak np prezydentura H. Gronkiewicz,

-reforma sądownictwa,

-powrót do sprawdzonego systemu edukacji,

 

 

Oczywiście mam świadomość iż w tak licznej partii są ludzie pokrętni, karierowicze, ale ogólnie rzecz biorąc kierunek PISu jest bliski Prawu Bożemu.

(4) Bo słowo Pana jest prawe, A wszystkie dzieła jego dokonane są w wierności. (5) On miłuje sprawiedliwość i prawo; Pełna jest ziemia łaski Pana.” Psalm 33

 

 

Jestem pewien, że znajdzie się część czytelników, która pod wpływem emocji zaprzeczy mi.

Od razu odpowiadając, pragnę się oprzeć już nie na moich poglądach i obserwacjach, analizach, ale na wymienionym wyżej poparciu partii. Otóż śledząc politykę od okrągłego stołu wiem, że każda z partii dochodzącej do władzy jak sama matematyka wyborcza wskazuje, musiała mieć niezbędną większość aby móc rządzić bez oporu opozycji. Pamiętam, kiedy sld łącznie z Unią Pracy miało ok 45% poparcia w samych wyborach. Miller chodził w skowronkach. Jednak z miesiąca na miesiąc ich poparcie drastycznie malało, doprowadzając tę partię do stałego elektoratu ledwo przekraczającego wymagany próg wyborczy.  Tak było z każdą partią wygrywającą. Działo się tak dlatego, że nie czynili oni nic co podniosłoby jakość życia społeczeństwa.

PIS przerwał tę passę. Żeby mieć po roku od wyborów poparcie oscylujące blisko 50%, rząd musiał “podać rękę” obywatelom. Po wyborach same hasła nie pomagają. Ludzie chcą czynów.

Nie popieram działań prezydenta Dudy, zwłaszcza, że jako jedną z pierwszych ustaw jakie podpisał, była ustawa szczepionkowa. Będąc jednak sprawiedliwym, muszę przyznać, że jest to najlepszy prezydent od 1945 roku. No może po Lechu Kaczyńskim. Jest prezydentem, którego się nie wstydzę. Wszyscy znamy serię prześmiewczych  memów z Kwaśniewskim czy Komorowskim, że o Bolku nie wspomnę.

 

Wracając do Psalmu 33, po raz pierwszy czuję w Polsce Prawo i Sprawiedliwość. Dawid napisał, że Bóg miłuje Sprawiedliwość i Prawo. Stąd podwyższa się standard życia Polakom, a bezrobocie wynosi ledwo 5%. W takiej sytuacji albo trzeba żyć w małej miejscowości, albo nie chcieć pracować lub nie móc. Bodajże wczoraj czytałem newsa o polowaniu pracodawców na pracowników. Niesamowity trend.

Nie wiem jak Wy, ale ja w tym państwie się czuję lepiej. Owszem, są relikty komuny jak ZUS, sanepid itp. No ale tylko szaleniec polityczny jakim jest Korwin Mikke mógłby się podjąć takich cięć jak likwidacja złodziejskiego ZUSu, czy inwigilującego nasze zdrowie sanepidu od razu.

To, co się teraz dzieje na świecie, jest walką quasi chrześcijańskich partii z komunistycznymi organizacjami i partiami. Te pierwsze bronią państw narodowych. Te drugie zaś widzą świat jako zjednoczenie wielu religii i kultur, aby chrześcijanie nie mogli żyć po chrześcijańsku. W takim świecie gej lub pedofil może nauczać dzieci chrześcijan. W takim świecie tysiące islamistów może wyjść na Aleje Jerozolimskie modlić w się w Ramadan.

Przypomina mi się filmik, który umieszczałem ok 4 lat temu:

 

To się dzieje w Niemczech, Francji, Szwecji. Albo Islam albo Jezus…

W Polsce nie i to dzięki polskiej prawicy.

Polska pomimo imigrantów z Ukrainy mimo wszystko jest monokulturowa. Wrogiem Polski są komuniści z PO, sld, PSL i Nowoczesnej. Oni chcą utrzymać swój nieporządek i wprowadzać idee gender, lgbt. Ich Nowoczesność polega na bezprawiu i niesprawiedliwości.

 

Prawda jest taka,że gdyby nie PIS, to już dawno byliby tu muzułmanie.

Tworzą się dwie Polski. Prochrześcijańska i antychrześcijańska. Polska sprawiedliwości i Polska Owsiaka, modnych aktorów wspomagających zdrajców Polski. Zdrajców na usługach Niemiec.

Oby tylko PIS nie był tą partią, która napompowała nas patriotyzmem tuz przed wybuchem wojny. No ale nie ma co wyprzedzać faktów. Póki co dobrze się czuję w tym kraju.

Pamiętajmy jeszcze o jednym. W demokracji jest tak, że politycy robią tyle, na ile im pozwolimy. Tak więc każdy z nas jest odpowiedzialny za ten kraj. Przykładem tego była akcja z rodziną z Białogardu uciekająca przed sanepidem i policją. Po interwencji i petycji Polaków rodzina wróciła do domu. Co się jednak wcześniej stało? Była zrzutka na adwokata dla tej rodziny i masa stron popierających rodziców uciekających przed urzędnikami. Lekarze nie pozostali bezkarni. Adwokat rodziny  złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez lekarzy białogardzkiego szpitala – przekazał w rozmowie z Onetem pełnomocnik rodziców noworodka z Białogardu mec. Arkadiusz Tetela. – Chodzi o narażenie zdrowia i życia dziecka poprzez chęć podania mu leku, który od dwóch lat jest wycofany z polskiego rynku – wyjaśniał. Mowa o preparacie Vitacon, za podanie którego rodzice będą domagać się kwoty 500 tysięcy odszkodowania od szpitala. Przekonują, że zawiera on substancje niebezpieczne dla noworodków.

 

Po to jest ten blog, aby integrować się w walce o standardy Boże.

Jeśli nie my to kto. Jeśli nie teraz to kiedy.

W USA sataniści mają zabawę polegającą na zlecaniu piekarzom i cukiernikom ciast o kształtach satanistycznych. Chrześcijańscy rzemieślnicy są w kropce, ponieważ prawo nakazuje im  przyjąć zlecenia zarówno od nich jak i od “Młodej pary” gejów. Chrześcijaństwo to nie zamknięcie się w pokoju, ale walka. Wszyscy jesteśmy żołnierzami Chrystusa.

To są dwa światy. Wybór należy do Ciebie. Nie mozna dwóm panom służyć.

_____

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 3 października 2017 — 13:07

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Też odnoszę wrażenie jakby było lepiej. I nie mam zamiaru wyjeżdżać nigdzie za granice jak moi koledzy i koleżanki. Chociaż oni żyją światem… Módlmy się za nich

  1. wiadomo fajerwerków nie ma, ale jak na ledwo rok rządzenia wskaźniki są bardzo zadowalające a i czuje się narodową tożsamość.
   Wiadomo, że my jesteśmy przede wszystkim obywatelami królestwa niebieskiego, tylko że póki co jesteśmy jeszcze na ziemi.

   1. To już nie ledwie rok. To prawie 2 lata. Szybko ten czas biegnie… 12 listopada będzie 2 lata od początku kadencji.

 2. Masz racje popieram musimy bronic naszego kraju i to prawda jestesmy żołnierzami Chrystusa trzeba walczyc Jesli Bóg z Nami to któż przeciwko nam Amen 🙂

  1. Kochane Dziewczyny macie 100% rację !! OBY PIS szedł dalej tą drogą bo ta droga prowadzi do Boga . Czasami marzy mi się Marszałek Piłsudski i hetman Sobieski a także Jagiełło czy też Mieszko takich przywódców nam trzeba ale z tego co widzę Jarek idzie tą drogą POPIERAM !

 3. Czy coś Piotrze pisałeś o tym,bo KONIECZNIE trzeba,a masz dobre pióro.
  http://rozaniecdogranic.pl/start

 4. Powyżej to ja,nie Janusz.
  Duzo modlimy sie o władzę,zgodnie z zaleceniem biblijnym.
  A moze post z modlitwą tak jak kiedys o Polske przeciwko temu “rózańcowi do granic”?

  1. o właśnie dziękiza przypoemnienie bo miałem napisac a zapomniałem.
   Módlmy sie jak najczęściej za polski rząd.

 5. Ja sie Dudą nie zachwycam chocby ze wzgledu na ustawe o sądach.
  https://www.youtube.com/watch?v=dZ-4VZyUHK0
  DUDA STRACIŁ PATRIOTÓW, NIE ZYSKAŁ KOD-U Kowalski & Chojecki NA ŻYWO 26.09.2017

  1. tak to prawda, ale tez [prawdą jest fakt, że po Lechu Kaczyńskim jest to najlepszy prezydent.

  2. To były niepoważne ustawy nie mogły przejść.

   1. Tak,ale co dobrego REALNEGO zaproponował,by “odczarować”grubą kreskę” i “okragły stół”

   2. Har,
    przejść mogły ,gdyby Duda nie zablokował.
    Co ma teraz realnego do zaproponowania w tej kwestii?
    Oczywiście,ze PiS jest bez porównania z lewactwem,kodami,peło itd..

 6. Tona węgla ma oscylować w granicy 1000zł co jest dla mnie osobiście tragedią. Podpisanie umowy CETA i robienie wszystkiego by wprowadzić do Polski strefy GMO jakoś nie pasują mi do tego działania na rzecz ,,ludu”

  1. zgadzam się.
   Fakt PIS po części realizuje politykę korporacji, ale musimy także wiedzieć, że nie da się na obecną chwilę dokonać cięć chirurgicznych.
   ale zadajmy sobie pytanie, czy na aktualne realia polityczne jakakolwiek inna partia w sejmie byłaby lepsza?
   Moim zdaniem nie ma takich szans.
   Możemy działać tylko w obrębie tego co jest. Sam chciałbym rządy partii Korwina, ale bez Korwina.
   Po prostu PIS jest najmniejszym złem.

   1. Osobiście oddałbym głos na Kukiz 15. Ma w swoim gronie naprawdę mądrych ludzi. Często obserwuję ich działania i nie tylko swoimi słowami(jak to wiekszość polityków robi), ale też czynami pokazują, że zależy im na dobru Polaków.

    1. kukizowcy głosowali z nowoczesna,uważaj na nich.
     Kukiza pompowała Olejnik i Wojewodzki ,więc wiadomo czyją noge wspiera Kukiz.

   2. Zgadzam się, że nie można wszystkiego od razu zmienić. Ale wystarczy jakby nie zgodzili się na wprowadzenie nowego dziadostwa do Polski. Pewnie drzwi jeśli zostaną uchylone to później trudno je zamknąć(CETA).

 7. pis nawet jak porządzi jeszcze jakiś czas to do czasu ale będąc obiektywnym zgadzam sie ze coś robią ,próbują zmienić w przeciwieństwie do partii “po” i w założeniach mają jakiś plan i dobrze ale zgubi między innymi to :to co widzisz w tv ,te wskaźniki ,cyferki ,wzrastający dobrobyt obywateli to kit .Ludzie sie bogacą nie dzięki pisowi a sami z siebie i często harując po godzinach a pis nawet jakby coś chciał zmienić bo ma w planach by ludzie korzystali z urlopów w danym roku i nie mogli dorabiać legalnie na urlopach bo mają być wypoczęci lub niedziele wolne to poczytaj fora -ludzie sie burzą że zabierana im wolność .Polacy w większości mają przesadną pogoń za kasą oraz mają w genach mentalność niewolniczą czyli godzą sie na małe stawki nadrabiając godzinami gdzie w krajach eu zach to nie do pomyślenia dlatego za Polakami nie przepadają za granicą bo zaniżają Polacy stawki ,zarobki itd. Poza tym owszem polski rząd sie stawia ,walczy ma własne zdanie ale to może czynić silne Państwo nie pisowskie i to może sie odbić na zamówieniach ,handlu z innymi krajami itd

 8. i jeszcze coś .Gdzieś kiedyś przeczytałem że za PO było złe prawo w Polsce ale obecnie jest niestabilne i nieprzewidywalne i to zniechęca do inwestycji ,otwierania firm itd

  1. Mariuszu, łamiesz regulamin bloga.
   Twoja retoryka polegająca na pisaniu “brednie” nie wkomponowuje sie w ten blog. Mam nadzieje tylko, że będziesz konsekwentny i postapisz jak mężczyzna nie zaglądając tu wiecej.
   Nigdy nie będę publikowal komentarzy pełnych jadu. Wystarczyło wykasowac dwa słowa.
   Powodzenia życzę. Niech Bóg Cię błogosławi.

 9. Nie przeszedł mój wpis bo cytat był trochę nie bardzo to rozumiem .W każdym razie chodzi o to że na yt “Jablonowski – Andrzej Duda …łba nie urwie” .trwa 5 min

 10. Nasi ludzie ( ktorym chce sie i potrafia dobrze wykonywac swe obowiazki ) maja dosc pracowania za stawki uwlaczajace ich godnosci ( w naszym kraju zwykly fizyczny badz umyslowy NIEUPRZYWILEJOWANY przecietnie zarabia od 1300 do 1900 co czyni jego zycie wegetacja, oczywiscie jesli nie szarpie ponad sily… ) , dlatego tak masowo emigruja do krajow gdzie wysilek tworczy jest odpowiednio wynagradzany.

 11. yt “Co się stanie po rozpadzie Unii Europejskiej? – Janusz Korwin-Mikke”(ciekawe szczególnie w 2giej połowie tego wystąpienia)

 12. W Polsce ( oprócz kapitału finansowego rzecz jasna ) najbardziej brakuje przejrzystych i sumiennie, powszechnie egzekwowanych uczciwych reguł współżycia społecznego, aby wspólnota żyła zdrowiej i dostatniej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: