Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antykoncepcja w Europie, a dzietność i religia.

Poniżej przedstawiam mapkę antykoncepcji w Europie. Niestety źle ona świadczy o Europejczykach. Mam na myśli tych rdzennych. Jak widzimy największy odsetek ludzi stosujących antykoncepcję jest w krajach, gdzie zadomowili się muzułmanie.

 

 

 

Jednak to nie oni ja stosują. Pozbawienie kompasu duchowego Niemcy, Francuzi, Anglicy, Norwegowie poddają się modzie kreowanej przez satanistów. Ta propaguje szybki seks dla przyjemności i to jeszcze niekoniecznie z własna partnerką/em.

Diametralnie inaczej wygląda to wśród muzułmanów:

 

Islam zdecydowanie potępia aborcję, jak również masturbację.

 

Allah, subhanahu ła ta`ala, objawił w Koranie:

“I nie zabijajcie waszych dzieci z obawy przed niedostatkiem. My im damy zaopatrzenie, podobnie jak wam. Zaiste, zabijanie ich jest wielkim grzechem!”
(17:31 a także 6:151)

Prorok Muhammad, sal allahu alejhi ła sallam, powiedział:

“Ożeń się z kobietą która jest kochająca i może zrodzić ci wiele dzieci, gdyż będę się cieszył, że będzie was więcej niż innych nacji”
(Abu Dauud, an-Nasai i inni) [i]

`Azl – przerwany stosunek (coitus interruptus)

Dziabir przekazał: “Praktykowaliśmy `azl za czasów Wysłannika. Słyszał o tym ale nam tego nie zabronił”
(Sahih Buchari, Muslim i inni)

Abu Sa`id przekazał: “Prorok został spytany o `azl. Zapytał się o jego powód, na co odpowiedziano mu: ‘Mężczyzna pragnie mięć stosunek ze swoją karmiącą żoną, ale nie chce aby zaszła w ciąże (i w ten sposób przerwała karmienie piersią). Albo mężczyzna który pragnie mięć stosunek ze swoją niewolnicą, ale nie chce aby zaszła w ciąże.’ Prorok odpowiedział: ‘Nie musisz przerywać `azl. Każda dusza która przez Allah została zapisana, że ma zostać stworzona aż do dnia ostatecznego, zostanie stworzona.”

 

 

Autorzy filmu poniżej przytaczają wypowiedź byłego przywódcy Libii, Muammara Kaddafiego, która mogłaby być niezwykle trafnym podsumowaniem filmu:

“Są znaki, że Allah da zwycięstwo islamowi w Europie. Bez użycia mieczy, bez broni, bez podboju. Nie potrzebujemy terrorystów, samobójców z materiałami wybuchowymi. Ponad 50 milionów muzułmanów w Europie zmieni ją w kontynent muzułmański w ciągu kilku dekad.”

 

 

Bezwzględnie widać, że możni tego świata maja na celu usunięcie z powierzchni ziemi chrześcijan. W Europie zachodniej chrześcijaństwa już nie ma. Pozostał w Polsce i to w wersji amerykańskiej, gdzie wśród młodzieży liczy się coraz częściej “miłość” dzięki Durexowi.

Wartości biblijne są coraz bardziej młodym Polakom  obce. Współżycie bez zobowiązań jest niczym zjedzenie pączka.

 

Jednakże te resztki chrześcijaństwa przekazane przez babcie i dziadków są również na celu satano-sytemu. Wszak jakby nie było to w Polsce nadal czymś obrzydliwym są związki tej samej płci. To Polacy nie chcą w swym kraju Islamu. To powoduje, że jesteśmy celem ataków światowej komuny z pod znaku pentagramu. Stąd najpewniej będzie wojna w której mają zginąć katolicy jak i wyznawcy prawoslawia. Brat przeciw bratu. Pomimo, że nigdy się wcześniej nie widzieli, teraz będą musieli się zabijać.

Kiedyś rodziny liczyły od 2-3 dzieci wzwyż. Bycie jedynakiem bylo wstydem. Teraz ludzie patrzą jak na Marsjan osoby z rodziny wielodzietnej. Rzekłaby pani klasyk “taka sytuacja”.

Podsumowując paradoksalnie najbliżej Boga w kwestii dzietności i współżycia są ….muzułmanie.

 

 

 

 

Updated: 26 września 2017 — 10:34

3 komentarze

Add a Comment
 1. Nie Piotr . Na rodziny wielodzietne mówi się patologia, patolusy, króliki iTP. To jedne z delikatniejszych określeń. Nie stosujesz antykoncepcji to jesteś. .. wolisz nie wiedzieć. Szkoda tylko , że mamę w ciąży poucza ” kobieta ” która usunęła dziecko bo wladczyni swego ciała będzie teraz robić karierę. Syn ów wladczyni już nie chce rodzeństwa i głupio się śmieje na samą myśl. Dzieci to dar . Dar ogromny . Człowiek umierając ma poczucie jakby jakąś część siebie zostawił. Przyzwyczaiłam się do wyzwisk odnosnie mojej wiary wiec określanie mnie patologią to przedszkole. A gorąco się robi dopiero jak słyszą ” Wdowa , 3 dzieci ? Pewno to przez nią chłop nie żyje ” ble ble ble ?

  1. ” Wdowa , 3 dzieci ? Pewno to przez nią chłop nie żyje ”

   Dobre ?

 2. Dziękuję za zamieszczenie tekstu 🙂
  Mam co do antykoncepcji takie jedno pytanie: Czy grzechem będzie stosowanie np. prezerwatyw (czy tam innej metody antykoncepcji) przez małżeństwo, które ma już czwórkę dzieci (przyjmując, że jest to 2 chłopców i 2 dziewczynki) i nie chce ani nie planuje mieć więcej swoich dzieci (adopcja to co innego), bo małżonkowie widzą, że mają na tyle ograniczone możliwości m.in. finansowe czy lokalowe, że nie mogą sobie pozwolić na więcej niż to 1 dziecko lub od 2-4 dzieci… albo ze względu na kwestie co do ciąży zagrożonej/takiej, z którą kobieta miała problemy w trakcie noszenia (np. musiała cały czas leżeć, sporą część tego czasu spędziła w szpitalu itp.)- ew. jakieś inne czynniki, zależnie od sytuacji małżonków… ?
  Nie jestem jakąś materialistką, po prostu ciekawi mnie to…
  PS. sama jestem jedynaczką, ale moi rodzice mieli rodzeństwo (mama 1 brata, a tata 2 braci i 3 siostry), zresztą znałam sporo osób zarówno będących jedynakami, jak i tych co miały rodzeństwo w mniejszej/większej ilości i nigdy nie przyszłoby mi do głowy śmiać się z tego, że ktoś ma rodzeństwo czy ile go tam ma…mogłabym być co najwyżej zaskoczona, ale bez złośliwości…
  Tak swoją drogą 😀 -istnieją jedynacy będący przeciwieństwem takiego stereotypu “typowego jedynaka” (nie mówię o sobie 😀 ,ale na pewno istnieją tacy ludzie), jak i mający rodzeństwo, a (niestety) myślący, że są pępkami świata i że kręci się on jedynie wokół nich samych :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: