Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Msza – Prawdziwe Oblicze Eucharystii

Świeży film, jeszcze pachnący nowością o niebiblijnych podstawach tzw mszy świętej katolickiej.

Świetny materiał dla katolików i początkujących chrześcijan biblijnych, a dla osób z większym poznaniem dobra powtórka by uświadamiać innych.

Msza z łaciny to ofiara. Z tym, że ofiara Jezusa w kościele rzymskim jest niejednorazowa, ale każdorazowa, ustawiczna.

“Kiedy będą mówić jestem w pojemniku, nie wierzcie”

Mowa jest także o zwiedzeniu cudach eucharystycznych.

Więcej w filmie.

Chwała Bogu w imię Jezusa Chrystusa,za pracę autora tego  edukacyjnego filmu.

 

 

 

Updated: 30 sierpnia 2017 — 12:14

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Ten kościół oprócz wielu cierpień na jakie skazał nasz naród od końca XVI wieku, to na domiar swej nikczemności pozbawił wielu łask i błogosławieństw wynikających ze starannego wypełnienia ewangelicznego posłania Pana Jezusa Chrystusa zawartego w Piśmie przez podstawienie na ich miejsce swych bluźnierczo-bałwochwalczych nauk.

 2. Na dźwięk dzwonków ludzie padają na kolana, a na dźwięk gongu ludzie pochylają głowy przed kapłanem trzymającym twz. hostie (łac. hostia – ofiara) czyli wcielenie Chrystusa w opłatek.

  “W chwili gdy usłyszycie głos rogu, fletu, cytry, harfy, lutni, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, padnijcie i oddajcie pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nebukadnesar.” Daniela 3:5

  Może nie jest to jeszcze ożywiony obraz Bestii, ale przypomina to starotestamentowe ciągłe składanie ofiar za grzechy, które zakończyło się dopiero wraz z dziełem Chrystusa.
  Pojawienie się natomiast posągu Bestii może być końcem ery rytuałów Wielkiej Nierządnicy bo zostaną one urzeczywistnione i wypełnione w właśnie ożywionym posągu Bestii, który jest owocem małżeństwa pomiędzy Bestią i Wielką Nierządnica między instytucją państwa(królestwa) i religii. Co narzuci przymusem ludziom jedną światową religię i jeden rząd.

 3. Dziś znalazłem w internecie ciekawy komiks objaśniający jak wygląda kościół katolicki w świetle Biblii. Postanowiłem że podzielę się linkiem tutaj.
  https://www.chick.com/reading/tracts/0759/0759_01.asp
  Pozdrawiam

  1. Dzięki za zamieszczenie linku! Ciekawy jest…
   Film też dobry 🙂

 4. Piotrze (adminie) kiedys wysylalem Tobie ksiazke z 1922roku, pdf-a “Msza Swieta w swietle Pisma Swietego”, ale moje maile chyba do Ciebie nie dochodza (tak jak nasza pierwsza korespondencja o Faustynie).
  Pozwalam sobie umiescic linka tutaj, moze ktos uzna za interesujace:
  http://www.alberto.pl/books/msza.pdf

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: