Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sieć kin Helios. Symbolika i pozorny upadek Gazety Wyborczej.

Gro Polaków cieszy się z pogarszającej się kondycji finansowej Gazety Wyborczej, kiedy spółka należąca do Michnika Agora zarabia nie tylko na bardzo dochodowej sieci kin Helios, do których uczęszczają Polacy, jak również na wielu portalach jak choćby domiporta.pl, moto.pl, avanti24.pl, sport.pl,  blox, tokfm, rockradio.

 

Chodząc do sieci kin Helios wspierasz antypolskość. Narodowcy i patrioci chodzą do kina nie wiedząc kogo wspierają.

Jednak nie o tym tylko chciałem napisać.

Jednym z motywów tego tekstu jest ukazanie prawdziwej wiary osób skupionych wokół Michnika. Wiara ta jest właśnie ujawniona w nazwie owej sieci kin.

Helios jest greckim bogiem, a jakże słońca, utożsamiany z rzymskim Sole, którego święto  Sol invictus przypada na 25 grudnia…

 

Nie wiem czy to przypadek, ale gość z płaskorzeźby pokazuje jakby szóstym palcem trzy szóstki..

 

Warto dodać, czy raczej przypomnieć znaną za czasów komunistycznego systemu markę telewizorów o tejże nazwie.

 

 

Ludzie muszą w końcu uwierzyć, że ludzie ze szczytów władzy, biznesu, kultury, są osobami wierzącymi i to nie w tego samego Boga co my.

Czy przypominam nam ten posąg pewne miejsce?

 

Uhonorowali go jako przedmiot ogromnej figury z brązu, którą wzniesiono około 280 roku pne przy wejściu do ich głównego portu. NazywanyKolosem z Rodos , później stał się prestiżową listą siedmiu cudów starożytnego świata.

Mówi się, że ogromny posąg Colossus złamał się i upadł po potężnym trzęsieniu ziemi, które uderzyło na wyspę Rodos w starożytności.

Heliopolis, miasto Boga Helios

Helios był czczony w wielu miastach, stanach i krajach. W starożytnym Egipcie było miasto, Heliopolis , zbudowane na cześć Boga Słońca. Heliopolis był siedzibą kultu Boga Helios, dlatego jego nazwa oznacza miasto Słońca w języku greckim.

 

Słońce od starożytnego Egiptu uosabiało Lucyfera. Jego kult nie upadł. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Niestety bóg tego świata zaćmił ludziom umysły do tego stopnia, że będąc oni niewierzącymi wierzą w szatana.

 

Mówi się wiele o żydowskim pochodzeniu Michnika i całej tej grupy Sorosa, Tuska i innych. Prawda jest taka, że są to Żydzi, którzy Żydami nie są. Nikt z tej grupy nie czci prawdziwego i jedynego Boga.

 

To co się dzieje to ukryta walka. Płyną wielkie pieniądze na  propagowanie “wartości” szatana. W kinach nie ma filmów chrześcijańskich tak jak w Gazecie Wyborczej.

Chrześcijanom pozostaje podziemie, czyli internet, blogi i uświadamianie, ewangelizowanie znajomych.

 

 

 

 

Updated: 24 sierpnia 2017 — 09:53

4 komentarze

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Chrześcijanom pozostaje podziemie” – tak się chrześcijaństwo (a raczej uczniostwo w Jezusie) rozpoczęło i sam Jezus zapowiedział, że tak będzie ono trwało.
  “I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich.”, “Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. […] Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. […] Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał.”
  Jezus wyraźnie określa jaki los czeka Jego uczniów. I dziś są całe masy ludzi którzy uważają się za Jego naśladowców, ale całuje się ich po rękach i klęka przed nimi, zupełnie nie zgadza się to z obrazem który przedstawił Jezus dla Swojego Kościoła (zgromadzenia wybranych). Nie mówiąc już o owocach jakie wydają.
  Świat jest pogrążony w głębokim śnie, jednocześnie zmierzając nad przepaść.

 2. Nie mam problemu z kinem nie byłem napewno 3 lata odkąd się nawróciłem do żywego Boga. Nie wiem co grają i nie interesuje mnie to wogole tak samo było z piłką nożną zero męczy zero zainteresowania co w tym świecie się dzieje. Koncentracja na Chrystusie Jezusie trzeba pozwalać prowadzić się Duchowi Świętemu. Ten świat to nie nasz dom. Mamy głosić Ewangelię być gotowym w każdym czasie żeby to czynić. Pan Jezus Chrystus przyjdzie tylko czy ja będę gotowy. Czy jak żona Lota zatęsknię za tamtym życiem i po mnie. Trzeba być czujnym i zachować się nieskalanym przez ten świat. Nie rozumiem jednej rzeczy, że wielu traktuję zbory jak miejsce nie koniecznie potrzebne dobrze że są ale ja będę sprawował wiarę w domu. Tak naprawdę pozbawiamy się wielu błogosławieństw. A Paweł zakładał zbory później pisał listy wiele rzeczy czynimy bo nam tak pasuje jest wygodnie. Ale czy to jest zgodne ze Słowem?

 3. ….

  ________
  Komentarz wykasowany. Nie pośredniczę w sporach na fejsie między innymi użytkownikami bloga. Admin.

 4. Chyba raz tam byłam na jakimś filmie…ale i bilety, i oferowane niedaleko kas “przekąski” mają dosyć drogie…brrr :/ do tego jeszcze ta nazwa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: